trawa

Autor Wątek: Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?  (Przeczytany 6620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adiego

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« dnia: Marzec 02, 2003, 03:22:42 pm »
Jestem ciekaw, czy nadal chodzicie do kina, czy tez lubicie ogladac filmy w kinie domowym na DVD. A moze pierwszy kanal TVP ? ;)

To moja pierwsza ankieta, wiec jesli temat Wam sie nie podoba - wybaczcie, ale czasem debiut jest bolesny ;p
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline surmik

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2003, 03:26:26 pm »
Najchetniej filmy oglądam oczywiście w kinie, ale najczęściej na domowym DVD. Może powinieneś mienić pytaie z "najchętniej" na "najczęściej" ?
Pozdrowienia,
Marek

Offline wiśnia

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2003, 04:48:25 pm »
ja najczesciej i najchetnirj ogladam w kinie. moje video jest juz niestety ciut stare i ciezko sie na nim oglada filmy. a telewizje ogladam gdy jest tam film ktory lubie bo go juz wczesniej ogladalem lub ktory chcialem zobaczyc w kinie ale z jakis przyczyn nie moglem.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline wilk

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2003, 05:45:13 pm »
Najczesciej w telewizji, dlatego glos na telewizje
Najchetniej oczywiscie w kinie

Offline Manki

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2003, 05:48:10 pm »
Ja najczesciej na kompie (Divx u siebie lub DVD u dziewczyny). W kinie tez dosyc czesto - przynajmniej w zeszlym roku (ostatnio cos z kasa krucho, wiec prawie przestalem do kina chodzic, choc najchetniej oczywiscie na srebrnym ekranie).
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline toxick

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2003, 07:18:20 pm »
uwielbiam chodzić do kina, ale żeby obejrzeć wszystkie dobre filmy trzeba mieć sporo czasu, a tym nie zawsze dysponuję :wink:
dlatego głosowałem na TV
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline adiego

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 02, 2003, 07:41:30 pm »
Ja oczywiscie kocham ogladanie filmow na DVD. W koncu z tym zwiazana jest moja praca;p
Ale o wiele lepiej sie oglada filmy w kinie, gdyz nic (nawet kino domowe) nie wynagrodzi przeogromnego ekranu, popkornu i koli, a takze tlumu (niezawsze oczywiscie;-) ludzi, ktorzy siedza obok mnie. W sali kinowej jest ten klimat... . Mimo to zaglosowalem na DVD, gdyz wlasnie w kinie domowym spedzam najwiecej swoich przygod filmowych. Niestety brak kasy i czasu nie pozwala mi chodzic czesto do kina.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Gollum

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2003, 08:34:50 am »
Gdyby kino było mniej kosztowne niż jest, to może bym chodził. A tak to wolę poczekać, aż film pojawi się na kasecie czy w telewizji, obejrzeć go spokojnie popijając piwo. Do kina wybieram się teraz tylko na filmy, których efekt na dużym ekranie jest inny niż na małym, vide "Władca Pierścieni".

Offline adiego

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2003, 08:39:11 am »
No tak... jak ogladalem pierwszy raz "Spidermana" w kinie, to mi sie podobal. To pewnie przez magie duzego ekranu, bo potem ogladalem na DVD (minitor 15";-) i bylo nie najlepiej;p
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline toxick

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 03, 2003, 01:36:24 pm »
dla mnie oglądane w TV filmy są jednak obdarte z pewnej subtelności, którą można się cieszyć w kinie... ale z braku funduszy trzeba czasem postawić na TV.do kina chodze rzecz jasna, ale wolałbym częściej  8)
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline adiego

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 03, 2003, 03:00:57 pm »
W takim razie jestem ciekaw co sadzicie o stacjach typu Canal+, czy HBO. Czy spelniaja one Wasze wymagania, czy tez korzystacie z tego co jest ogolno dostepne (TVP, Polsat, TVN...) ?
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline toxick

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 03, 2003, 03:06:27 pm »
heh - ostatnio dorobiłem sie stałki i w pakiecie dostałem na 3 miesiące darmowe HBO. miłe kobiety z obsługi kablówki zapomniały mi odłączyć Canal+, za co bardzo im dziękuję:) mam więc podstawę do porównania obu kanałów. i jestem za Canal+, ostatnio było tam więcej lepszych filmów.
o normalnych stacjach ogólnodostepnych nie ma co mówić ( no, czasem się trafi coś miłego).
jednak najlepszy kanał dla kinomaniaków to Ale Kino! zdecydowanie góruje nad innymi pod kątem jakości filmów. zaraz potem Canal+ i HBO - za nowości.
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline wiśnia

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 03, 2003, 03:08:33 pm »
niestety ja nie mam wyboru, ale gdybym mial to prawdopodobnie wybralbym hbo, poniewaz maja tam ciekawe filmy na ogol
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline adiego

Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2003, 06:19:17 pm »
Na ogol tak, ale stwierdzam, ze ostatnio sie pogorszylo;-(
Ale moze dlatego, ze nie ma lepszych filmow? A tam raczej staroci nie puszczaja (choc zdarzaja sie wyjatki). Osobiscie teraz rezygnuje z HBO, wole stalke, a na obie rzeczy na raz mnie nie stac;-( Kiedys dla mnie taka kodowana stacja byla zajawka, ale juz od ponad roku nie obejrzalem rzadnej premiery;p
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline dune

Re: Gdzie najczesciej ogladasz filmy ?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 19, 2003, 03:58:46 pm »
W związku z wrodzonym lenistwem najczęściej i najchętniej oglądam filmy w domu na DVD lub CD (Divx). Nie muszę znosić kretyńskich tekstów gości których interesuje wszystko oprócz filmu, nie wspomnę już o popkornie i ucztach piwnych ( w ostatnim rzędzie :-) ).

 

anything