trawa

Autor Wątek: Pomoc przy systemie autorskim...  (Przeczytany 1739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baralizidar

Pomoc przy systemie autorskim...
« dnia: Lipiec 18, 2005, 11:55:27 am »
Hmmm

Witam, poszukuje chetnych do pomocy przy tworzeniu systemu Autorskiego.
Obecnie duza czesc materiałow juz jest napisana i cale zarysy swiata sa zrobione jednak potrzeba wiecej ludzi by wesprzec mnie pomyslami oraz materiałami.

Wszelkie informacje i opis swiata w ktorym ma miec miejsce system sa na stronie:

www.goblin.int.pl

Pobierznie:
Świat mocnego Dark Fantasy. Wszystko po wielkiej apokalipsie, tak zwanej "Wojnie Bogów" po ktorej to jeden z Herosow dooknal Aktu profanacji niszczac wieksza czesc swiata.... Mija kilka set lat.. ludzie wychodza na powierzchnie z podziemnych twierdz.. Badz tez z miejsc ktore nie zostaly zniszczone (troche takich tez jest)... I na nowo rozpoczyna sie zycie... Mija kolejne kilka set lat. Ludzie zapominaja o Bogach ktorzy to wycienczeni starą wojną przestaja ingerowac w ich losy. Wszedzie miotaja sie Goblinoidy i Bestie. Duza czesc terenow to stepy.. albo Bardzo geste dzikie Puszcze napromienioowane mozna by rzec Magią rytualu Profanacji...
Wszystkie rasy sa bardziej krzepkie, ozieble i egoistyczne. Krasnale traca swoj honor, elfy swoja gracje.. i wszystko staje sie takie "Szare" i mętne.. nie ma ostrych przejsc i odcieni jak w jaskrawych Fantasy. Wiekszosc terenow jest juz odbudowana i zalesiona. Wielkie katarakty, kanaly irygacyjne, pola uprawnem rowniony skazone bagna. W oddali za górami Pustynie i resztki zaginionych cywilizacji.
Na polnocy wszechoobecny Chaos i Ciemnosc.. Demony kierujace duszami swoich sług ciagle walcza z ludzkoscią.
Dostepne sa bronie palne i ogolnie czasy sa takiego hmmm "Absolutyzmu Oswieconego" mentalnie.. fizycznie troche bardziej zacofane to wszystko jest bo w koncu ludzkosc dopiero sie podnosi (no niby minelio kilkaset lat ale zawsze to niewiele)
Wladze maja ogolnie Magnaci i ci ktorzy sa przy kasie.. Ludzie bez pieniedzy sa pomiatani.

Tak to wyglada po prędce.
Jesli ktos jest zainteresowany wspolpraca i pomoca przy tworzeniu tego świata a w pozniejszej czesci mechaniki do niego.. zapraszam na strone:

www.goblin.int.pl

I skontaktowanie się z Karczmarzem
Z góry dziekuje..
size=9]RPG CODE: [ MG+++, P++, G+, SG+, SS+, SD+, K+, P++, Z--, Ś- , H*, D+, K++, F++, H---, W, CP++, SF---, L---, NS-, SC+, Kon--, D-, Gaz---, T-, S? ][ WFRP+++, Neuro+++, D&D+, ED, W:GW ][/size]

Offline Skaggir

« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2005, 10:29:19 pm »
generalnie fajna sprawa hehe. podoba mi sie pomysl, ze jesli bohater nie bedzie szlachetnie urodzony i kasiasty to bedzie musial sie skonfrontowac z feudalnym systemem. Chetnie posledze kreowanie tego systemu.
drobnostek nie nalezy lekcewazyc, bo one sa podstawa doskonalosci... a doskonalosc to nie drobnostka.

Offline Mal-Shen

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2005, 07:05:05 pm »
Ze swojej strony mogę jedynie zaoferować się do pomocy w tworzeniu religii bądź magii na potrzeby systemu, z chęcią wezmę w tym udział w miarę możliwości. :)

A tak na marginesie - uważam, że tekst o magii (tylko tyle zobaczyłem) jest zbyt wulgarny... Dark Fantasy owszem, ale wszelkiego rodzaju wulgaryzmy współczesne można z zachowaniem klimatu zastąpić słownictwem dawnym (vide: twórczość pana Sapkowskiego).

Pozdrawiam,
Mal-Shen
o wielu eonach nieobecności, 29 lipca a.D. 2005, w świat Forum Gildii wkracza ponownie Mal-Shen, znany przez krótki czas też jako de Vinan, który pozostawił jak marnotrawny syn RPG, lecz teraz wraca, by prosić o przebaczenie. :)

Offline Learen

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2005, 10:38:53 pm »
Mmm... system autorski?
Czemu nie, samej mi takowa myśl po łepetynce chadzała i wciąż chadza... Zapoznałam się z tym, co proponujesz i chętnie bym się przyłączyła... Jako grafik, nawet... Jak o mnie chodzi, mogę zająć się "zbrojownią", szybkim opisem klas a także jakimiś proponowanymi sesjami... Oczywista, wszystko zależeć będzie od tego, czy się zgodzisz, czy nie. W każdym bądź razie... Byłoby miło... Baralizidar... Jeśli nie masz objekcji w tym, aby pomagała ci kobieta... ;) Która zna się na rzeczy.
obrzy umierają młodo.
Oto dlaczego nieśmiertelność
zarezerwowana jest dla największych
spośród złych

http://s8.bitefight.pl/c.php?uid=20882

Offline Baralizidar

« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2005, 02:17:13 pm »
Hmmm

Eee.. lol.. to ten temat jeszcze zyje? :P

Moze dlatego nie zauwazam ze ktos chce mi pomoc bo nikt sie nie kontaktuje tak jak powiedzialem mailem ani GG a ja zadko zagladam na foroom ^^

Tak wiec jest jedno ale za to znaczace ale...

Poniewaz cierpie na straaaaszny niedobór ludzi do wspolpracy.. (czytaj obecnie nie ma nikogo poza mną samym :P) projekt jest wstrzymany.. a w zasadzie sam sie zatrzymal droga naturalna poniewaz sam dla siebie nie mam co pisac bo to mnie nie motywuje do dzialania...

Tak wiec obecnie jak mowie prace nie trwaja i chetnie przyjalbym pomoc.. ale.. no wlasnie.. Ale od ludzi ktorzy konkretnie by wiedzieli czego chca i co chca robic..

Juz sporo osob mowilo mi ze chetnie sie na to pisza itp itd.. ale na samych zapowiedziach checi sie konczylo.. Niestety wiekszosc z tych osob byla mloda i przez to nie ufam juz mlodym chetnym..

Wiec jesli nadal ktos w wieku hmm no nie chce stawiac granic.. ale konkretnym.. na tyle wysokim ze jest dobrze obeznany z fantasy i rpg.. jesli ktos taki jest chetny nadal mimo iz w chwili obencej prace nad projektem stoja.. to niech sie do mnie zgłosi na GG lub mailem.. to cos pomyslimy.. Ale tak jak mowie.. szukam ludzi ktorzy soba i swoimi checiami i zaangarzowaniem potrafili by pociagnac to bo ja uprzedzam ze jestem zdeczka zdrezygnowany i wypalony

Pozdrawiam
size=9]RPG CODE: [ MG+++, P++, G+, SG+, SS+, SD+, K+, P++, Z--, Ś- , H*, D+, K++, F++, H---, W, CP++, SF---, L---, NS-, SC+, Kon--, D-, Gaz---, T-, S? ][ WFRP+++, Neuro+++, D&D+, ED, W:GW ][/size]