Autor Wątek: "Drużyna" - polski komiks internetowy w realiach f  (Przeczytany 3716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angris

"Drużyna" - polski komiks internetowy w realiach f
« dnia: Październik 21, 2005, 11:30:32 pm »
Chcialem zainteresowac wszystkich komiksem internetowym o typowej czworce bohaterow skladajacych sie na bardzo nieoryginalna grupe o chwytliwej nazwie 'Drużyna'. ;)


Nie kazdemu przypadnie on do gustu, ale moze ty nie bedziesz tym kims? :P


edit: oczywiscie zapomnialem podac adresu :D

http://druzyna.vel.pl


Siemka

Offline empro

"Drużyna" - polski komiks internetowy w realiach f
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2005, 08:23:25 am »
Siemka, o ile w rysunkach może jescze jakiegoś pozytywa się doszuka (jakbyś potrenował i postarał się mocniej to może byłoby równiej, bo póki co wyglada to tak, że coś narysowanego przywoicie przypada średnio na jakieś 3-4 komiksy. a powinno by znacznie częściej :))
co do treści to niestety dobrze nie jest i nie dlatego,  że nie podzielam Twojego poczucia humoru tylko albo dlatego, że nie są po prostu smieszne albo dlatego, że Ty tego komikzmu nie potrafisz przedstawi :)

Ogólnie to jesli chcesz, żeby to wszystko lepiej wygladało to duzo pracy a ze scenariuszami to sam nie wiem :)

pozdrawiam
eM

P.S. i to jest oczywiście tylko moje zdanie, więc może niekoniecznie mam rację :)

Offline misio141

"Drużyna" - polski komiks internetowy w realiach f
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2005, 09:23:55 am »
a mi sie akurat podobało, może humor nie był najwyższych lotów ale był w miare przyjemny, a i rysunki mi podchodziły
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline syfon

"Drużyna" - polski komiks internetowy w realiach f
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2005, 11:35:09 am »
Przeczytałem z sześć i żadnego nie zrozumiałem albo zrozumiałem ale mnie nie bawił. Graficznie przyzwoicie, gdyby to było śmieszne to byłoby gut.
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Rybb

"Drużyna" - polski komiks internetowy w realiach f
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2005, 12:40:35 pm »
nie jest źle. Humor nie zawsze podejdzie - wiadomo. Kolor plastikowy :/
kolorując na komputerze można jednak uzyskać bardziej przyjemny efekt.
Można położyć kolor płasko po prostu, bez gradientów i bajerków. Tyle słowem krytyki. Powodzenia. Życzę owocnej pracy i jak najwięcej na nią czasu

 

anything