trawa

Autor Wątek: Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie  (Przeczytany 4612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G O N Z O

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 30, 2005, 04:03:18 pm »
Ja juz wiem na pewno, że nie pogram w tej kampanii. Jednak może znajdę czasem kapkę czasu na pogranie "tak po prostu" w Krzysiu. Dajcie znać na kom jak będziecie mieli grać - tylko z jakimś rozsądnym wyprzedzeniem, to może sie załapię  ;)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Dabi

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2005, 08:29:37 am »
Czy wymagany jest wysiwig ? I malowanie modeli w stopniu ładnym ? Czy granie modelami nie Gwu jest akceptowalne ? :P

Pytam z przyzwoitości tylko
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Motorek

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2005, 04:08:48 pm »
Dabi:
1. Nie
2. Nie
3. Tak (możesz grać figsami z Konfry ;) )

Offline Mad Hamster

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2005, 01:25:36 pm »
obeliksem z jajka niespodzianki tez mozna grac ;)
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Mad Hamster

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 10, 2005, 10:03:25 am »
przypominam ze kampania rozpoczyna sie od najblizszego poniedzialku

pozdrawiam i zapraszam
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Slayer_Lublin

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2005, 04:18:29 pm »
Ja proponuję dać jasne zasady a raczej ogólne założenia kampanii-np. godziny lub raczej proponuję żeby ludzie mieli określony czas na zgłaszanie się a później ustalamy terminarz i między sobą się ustawiamy bo wiadomo że w ten czwartek(przykładowo) nie każdemu będzie pasowało...

Offline Motorek

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2005, 04:20:50 pm »
Cytat: "Slayer_Lublin"
Ja proponuję dać jasne zasady a raczej ogólne założenia kampanii-np. godziny lub raczej proponuję żeby ludzie mieli określony czas na zgłaszanie się a później ustalamy terminarz i między sobą się ustawiamy bo wiadomo że w ten czwartek(przykładowo) nie każdemu będzie pasowało...
Spokojnie, damy rade, w czwartki od 15:30 do 18:00 jest nauka gry ;) Karol wszystko opracowuje i niedługo da znać co i jak ;)
Pozdro ;)

Offline Mad Hamster

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2005, 02:31:52 pm »
w poniedzialek odbyly sie 3 bitwy ja (possessed) vs. Krzysiek (orcs)
wiem ze lamie to zasade 1 bitwa na tydzien ale co mielismy zrobic skoro nie ma chetnych ?

1.treasure hunt wygral krzysiek zgarniajac skarb swoim bossem, nie udalo mi sie dobiec i go zatrzymac ale boyz troche ucierpieli.

2.defend the find znow wygral krzysiek, podkradl sie do budynku i przerwal moje mroczne rytualy.

3.surprise attack tym razem possessi zalozyli skuteczna pulapke na orki, boss zginal w pierwszej turze i rozgromienie reszty zielonych bylo kwestia czasu, niestety jeden z big unow okazal sie naprawde big i osaczony samotnie we wiezy zdjal magistra i 2 mutantow. shaman dzielnie sie bronil przed beastami przez kilka tur ale ostatecznie zostal zdjety przez possessa. ostatecznie Krzysiek nie zdal routa.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Mad Hamster

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 16, 2005, 02:36:08 pm »
co wy na to zeby chrzanic ustalona kolejnosc scenariuszy i losowac przed kazda bitwa ? w koncu to i tak nie wyjdzie tak jak chcielismy...
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Motorek

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 16, 2005, 07:31:10 pm »
Pewnie  róbmy po swojemy;]

Offline Vazhyl

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2005, 10:25:41 am »
W kwestii symbolicznych nagród - myślę, że sklep JAMA coś wymyśli.
Jak zapewne większość ludzi wie - modele Reapera doskonale nadają się do Mordheima. Wystarczy zapytać Konrada w "Krzysiu" :)
Jakby było zainteresowanie - może okazać się, że warto spróbować skirmishowego Warlorda - zasady są interesujące, bandy mordheimowe zapewne da się zaadoptować, a system Warlord - na pewno nie zniknie ze sklepowych półek :) W przyszłości - gdyby zebrała się aktywna grupa graczy - można zrobić turniej na wiosennym Dragonie.
 JAMA - www.jotte.istore.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi ]
[ WARsztat - www.jotte.com.pl - dobra strona o modelarstwie ]
[ Wysoki Zamek - www.high-castle.net - polska strona o grze Warmaster ]

Offline nahar

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 17, 2005, 10:50:19 am »
Mały OFF TOP:


Ja chętnie spróbuję Warlords - jednak ma dla mnie dwie wady - brak darmowego podręcznika ;-))) oraz brak indywidualnego rozwoju (a to jest powód dla którego gram w Mordheim a nie w Battla, Mein Panzera, 40k, itp).
paweł

Offline JAMA

Kampania Mordheim w sklepie "Krzys" w Lublinie
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 17, 2005, 08:57:50 pm »
ja tylko na chwile predluze OT - na darmowe przepisy nic nie poradzimy w tym momencie, ale rozwoj modeli w WL jest. W przepisach dotyczacych kampanii mozna znalezc odpowiednie zasady.
Zeby nie przeciagac sprawy - zapraszam na forum WARsztatowe. Mozna tam o WL pogadac.
hil

Sklep internetowy JAMA
www.jotte.istore.pl