trawa

Autor Wątek: Wampiry w anime  (Przeczytany 32440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

Wampiry w anime
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 13, 2005, 08:40:55 pm »
Cytuj
Ja Tobie niczego nie chciałem udowadniać. Bo i po co??

no wlasnie nie wiem po co sie w ogole odzywasz

nara
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wampiry w anime
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 13, 2005, 09:56:35 pm »
A kto Ci powiedział, że do Ciebie mówiłem :?: Jaki egocentryk :lol: Mówienie do Ciebie to strata czasu. A poza tym to raczej Twoje wypowiedzi nic nie wniosły do tematu :lol:

Crying Guardian -> w Shingetsutan Tsukihime wampiry też nie są jakieś "pedalskie" choć w sumie męskich okazów tam mało występuje ;)
Tak samo Trinity Blood - postacie wampirów nie różniły się specjalnie od ludzi. Ale i nie były też tam jakieś wyalienowane. Ot taka inna rasa - inna społeczność. A co do Hellsinga... ;) Tu wampiry były conajmniej śmieszne.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wampiry w anime
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 14, 2005, 10:09:01 am »
I nie wiem czy rzuciło Wam się w oczy to, że chyba w większości animie, które tu wymieniliśmy wampiry nie musiały pić krwi, by przeżyć. W Vampire Hunter D nie było do końca powiedziane czy Meier musi pić krew, ale tu jestem skłonny założyć, że tak. No i nie wiem jak ta sytuacja wygląda w Blood+, bo w samym Blood Saya nie przejawiała chyba żadnych krwiożerczych skłonności.

Offline Clayman_

Wampiry w anime
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 14, 2005, 03:24:53 pm »
Cytuj
A kto Ci powiedział, że do Ciebie mówiłem  Jaki egocentryk  Mówienie do Ciebie to strata czasu.

a teraz tez nie do mnie mowisz?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

adamsky

  • Gość
Wampiry w anime
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 14, 2005, 07:51:59 pm »
Co do Blood+
Saya raczej nie musiała ich wykazywać, gdyż przetaczano jej cały czas krew. Prawie w każdym odcinku widać było ją podłączoną do kroplówki. No może teraz nie, gdyż opuściła dom.
Czerwona substancja w kroplówce napewno nie jest solą fizjologiczną. Więc można sądzić, że to substancja mająca zapobiec rzucania się na innych mieszkańców planetki.
Tak czy siak, można przyjąć że to krew lub krio podobny związek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Wampiry w anime
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 14, 2005, 07:55:17 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
A kto Ci powiedział, że do Ciebie mówiłem  Jaki egocentryk  Mówienie do Ciebie to strata czasu.

a teraz tez nie do mnie mowisz?


tamto i to teraz to ostatni raz - obiecuję.

adamsky -> to zmienia całkowicie postać rzeczy. W samym Blood jak i w mandze nic takiego nie widziałem, choć to w sumie tylko wycinek całej historii.

Offline Clayman_

Wampiry w anime
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 14, 2005, 08:00:18 pm »
Cytuj
tamto i to teraz to ostatni raz - obiecuję.
wprawdzie nie bardzo ci teraz wierze ale  byloby naprawde fajnie gdybys jednak dotrzymal obietnicy

nara
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

adamsky

  • Gość
Wampiry w anime
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 15, 2005, 12:57:26 pm »
CZyli pozostają tylko domysły.
Może z dalszymi odcinkami coś więcej powiedzą.

Offline Shirosama

Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 27, 2009, 12:55:33 pm »
Widziałem wiele anime o wampirach bo bardzo lubię ten gatunek.
Świetne było np Vampire Knight czy Miyu. Natomiast Tsukuyomi to chyba najgłupsze i najsłabsze anime o wampirach jakie widziałem.

Offline wyspa

Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 27, 2009, 03:09:14 pm »
Ciekawym co byś o Karin powiedział...
A tak w ogóle to ja nie lubię wampirów... właściwie w żadnym anime nie podobały mi się wampiry chyba że właśnie ujęte w komediowy sposób...
No i jescez ta wampirzyca w Bakemonogatari wydaje się ciekawa chć narazie w ogóle trudno cos o niej powiedzieć z racji na jej zachowanie ;)

Offline Shirosama

Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 27, 2009, 03:23:38 pm »
Ciekawym co byś o Karin powiedział...
A tak w ogóle to ja nie lubię wampirów... właściwie w żadnym anime nie podobały mi się wampiry chyba że właśnie ujęte w komediowy sposób...
No i jescez ta wampirzyca w Bakemonogatari wydaje się ciekawa chć narazie w ogóle trudno cos o niej powiedzieć z racji na jej zachowanie ;)

No właśnie Karin było fajne głównie dlatego bo fajna była główna bohaterka, którą polubiłem.

Wampiry na poważnie są najlepsze. Ale wśród komedii co właśnie pisałem też mogą być fajne.

Bakemonogatari nie widziałem, ale mam w planach obejrzeć.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 27, 2009, 03:30:56 pm »
A tak w ogóle to ja nie lubię wampirów... właściwie w żadnym anime nie podobały mi się wampiry chyba że właśnie ujęte w komediowy sposób...

Pachira ftw ;) Lubię i takie i na poważnie - zależy wszystko od wykonania. Np wspomnianą wcześniej Pachire dużo bardziej polubiłem od tej egzaltowanej i patetycznej bandy z VK.

Offline Shirosama

Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 27, 2009, 03:57:03 pm »
Pachira ftw ;) Lubię i takie i na poważnie - zależy wszystko od wykonania. Np wspomnianą wcześniej Pachire dużo bardziej polubiłem od tej egzaltowanej i patetycznej bandy z VK.
Zastanów się co piszesz. To było shoujo. Miało świetny klimat, przepiękną muzyką i doskonałą kreskę.
Spokojny, tajemniczy klimat był dużą zaletą.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 27, 2009, 03:58:37 pm »
Czyli było nudną bzdurą?

Offline Shirosama

Odp: Wampiry w anime
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 27, 2009, 04:09:30 pm »
Czyli było nudną bzdurą?
Dla kogoś (mowa tym razem o tobie) kto nie ma pojęcia o dobrych anime owszem było bzdurą.
No ale już ci nie pomogę.