trawa

Autor Wątek: ustawki bitewne  (Przeczytany 2142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamis

  • Gość
ustawki bitewne
« dnia: Maj 25, 2006, 10:35:10 am »
Moze temat się przyjmie, a może nie. Tutaj można by sie umawiać na bitwy i ustalać szczegóły, dawać propozycje lokalnych turniejów itd. Ja bym chętnie zagrał z kimś z Torunia, ale jestem junior(wiekowo i warhamerowo) i nie znam jeszcze ludzi takze jakieś mniejsze bitwy chętnie zagram z każdą armią.

Offline morkai

Re: Wezwanie do walki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2006, 11:26:13 am »
No to Chopie mosz się z kim umawiać  :roll: Jeden z najsilniejszych ośrodków przeca...

Kamis

  • Gość
ustawki bitewne
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2006, 12:07:09 pm »
No wiem, ale to i dobrze. Szybciej się wyszkole. Zresztą i tak wygra wiara w Imperatora ;) . Temat jeszcze istnieje więc chyba jest potrzebny, a jak jest to niech ktoś jeszcze cos napisze i się na gre umówi.
INFO ABOUT ME: Mogę zagrać w poniedziałek w kameleonie na patrola 600pts i jak mi przyślą librariana 1200pts.

Offline Bartuul

ustawki bitewne
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2006, 01:46:52 pm »
Cytat: "Kamis"
Mogę zagrać w poniedziałek w kameleonie na patrola 600pts i jak mi przyślą librariana 1200pts.


Libra za 600 punktów  :lol:  :D  :lol:
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Kamis

  • Gość
ustawki bitewne
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 25, 2006, 02:00:24 pm »
Mam armie na 1000pts, ale bez HQ grać nie mogę :cry: .

Offline Vodecki

ustawki bitewne
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 25, 2006, 02:44:58 pm »
zmieniłem temat na bardziej odpowiadający temu o czym tu mowa. od razu zaznaczam że jeżeli temat ma istnieć to obowiązują następujące zasady:
1. ogłoszenie na ile/gdzie/kiedy
2. dalsze rozmowy na priv
3. bez offtopu

inaczej temat zostanie zamkniety.



Kamis

  • Gość
ustawki bitewne
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 25, 2006, 03:50:58 pm »
Dobra czyli tak ma to wyglądać jak rozumiem:
Zagram bitwę patrol na 600pts i/lub standardowa na 1200pts w poniedziałek w Toruńskim kameleonie. Mile widziane orksy i IG. Odpowiedzi udzielę w sobotę. Jutro niemogę z przyczyn losowo-prywatnych.
Pozdrawiam ewentualnych oponentów

 

anything