Autor Wątek: LARP wojenny 15 marca na Jasieniu  (Przeczytany 3856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kret

LARP wojenny 15 marca na Jasieniu
« dnia: Marzec 02, 2003, 10:10:50 pm »
Uwaga, chętni na LARPa!

15 marca na Jasieniu w Gdańsku rozegra się wojna. Poszukuę chętnych nie tyklo do zobaczenia, co to jest ASG, ale także chętnych do dobrego odegrania (czyt. zrobienia z siebie publicznie idioty jak zwykle ;-) ) ról NPC, czyli cywili uwikłanych w konflikt. Proszę o potraktowanie sprawy poważnie, szczególnie osoby piszące się na NPC. Poważnie, to znaczy poważnie na czas poszczególnych misji i na luzie pomiędzy nimi.

Samego wojska szykuje się ok. 80 uzbrojonych ludzi, co jest sporą liczbą jak na mały konflikt graniczny. Ja potrzebuję osób cywilnych, znających zasady ASG. Oczywiście, osoby bez okularów ochronnych mogą sobie od razu odpuścić - nikt nie będzie miał prawa ich zdjąć podczas gry.

Interesują mnie osoby dojrzałe, najlepiej pełnoletnie, kochające dobre odgrywanie i nie bojące się.

Czekam tylko na poważne propozycje. Postaci przydzielam ja.

Pozdrawiam

Kret

Offline Aves

LARP wojenny 15 marca na Jasieniu
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2003, 11:02:25 pm »
No cóż... Trójmiejscy larpowcy, ja rozumiem że w natłoku LARPów organizowanych w naszej okolicy ciężko Wam było skoczyć na malutką, 100-osobową imprezkę, zwłaszcza o nieludzkiej porze (10! rano!), ale żałujcie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, klimat był niesamowity, ludzie chodzili rozdygotani z emocji. Aprowizacja była super, grochówka była za darmo, a piwo za pół darmo. Chciałbym zobaczyć imprezy jakie organizujecie, skoro nie warto było Wam skorzystać z naszego zaproszenia...



Pozdrawiam

Aves

Offline SzAjBuS

LARP wojenny 15 marca na Jasieniu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2003, 07:09:18 am »
No ja sie rekoma i nogami podpisuje pod tym co napisal Aves.
W sumie nic wiecej nie musze dodawac, tylko ze zostaje nadzieja na to ze bede mial okazje jeszcze nie raz sie bawic na podbnych imprezach
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche