Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Oświetlenie, a nocne malowanie.

(1/6) > >>

5zyCh4:
Witam.

Sprawa wygląda tak.

Do domu wracam po południu. Robie ważne sprawy i dopiero wieczorem jestem wolny.  Nieraz miałem ochote pomalować tylko bałem się o to, że wzrok strace  ;) .

Czy znacie jakieś oświetlenie, które jest w miare naturalne i przy którym można pomalować, nie bojąc się o pogorszenie wzorku?

Po prostu nie mam zamiaru, przez malowanie, chodzić w okularach  8) .

Z góry dzięki.

Pozdrawiam
5zyCh4

dead:
Znamy - takie zarowki (fioletowawe z zewnatrz) daja one swiatlo biale dokladnie o takich samych wlasciwosciach jak dzienne przy tym nie grzeja jak halogeny badz inne zarowki. Widzialem kiedys takie w elektrycznym ale byly strasznie drogie (nie pamietam ceny bo jak uslyszalem to powiedzialem ze kupie sobie 2 lampki z Ikeii :P) - moze teraz stanialy bo w koncu z 1 roczek minal a ceny poszly coniektore w dol ;) ... A tak to ja uzywam (pewnie tak jak wiekszosc) lampek z Ikeii - niestety ich swiatlo w ciemnosci zupelnej znieksztalca lekko naturalne kolorki i czesto powoduje przysychanie szybsze farb ale da sie z tym zyc :D

chyba tyle pozdro ...

Kota:
Hm teraz kosztuja kolo 80 zlotych i idealnie imituja swiatlo dziene chcialem kupic ale cena mnie odstraszyla :P

DIJKSTRA:
w sklepach zoologicznych też je czasem mają , niestety nie wiem w jakiej cenie...
Żarówki nie lampki z IKEI :!:

Gotrek:
Wydaje mi się, że te zielone gogle z avatara dadzą radę panie Fisher :p  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej