Autor Wątek: Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny  (Przeczytany 102278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Glorfindel

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 04, 2006, 08:15:06 pm »
z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że mamy jeszcze dwa wolne miejcsa w samochodach, więc się załapiecie :)

---------------------------------------------------------------------------------

Xioze: nie zamierzam z Tobą grać, powody masz kilka postów wyżej
możesz je sobie interpretować jak chcesz,

Cytuj
Pozwoliłes sobie tez kiedys na ocene mojej gry turniejowej chciałbym ci dać mozliwośc weryfikacji swojej opini


i cały czas uważam, że moja ocena była słuszna
teraz mozesz grać inaczej, ale nie zmieni to nawet odrobinę mojego zdania o Twojej dotychczasowej grze

Cytuj
Jeżeli chcesz mogę ci podać rozpiskę wczesniej - jestes doskonałym teoretykiem i powinienes zauważyć że nie jest to armia zrobiona pod twoje Elfy i tak naprawde o wyniku zdecyduja kości i taktyka w tej kolejności


nic mi po Twojej rozpisce
Jak dobrze pójdzie to nie zagram Elfami, jadę z rozpiska typowo for fun
(o ile uda mi się pozyczyć wszystkie potrzebne mi modele)
jak się zalapię w pierwszej połówce tabeli to będzie fajnie :)

Jako, że topik jest o MKE to proszę Cię o przejscie na priv bądź założenie odzielnego topiku
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline bartolmeo

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 04, 2006, 09:24:59 pm »
Michale my naprawde mamy checi sie tam wbic, ale jesli dostaniemy pozwolenie. to sie łapie na to ..

A mam takie jedno pytanko co do rozpy Czy |Ania, albo ktos kto ją zna mógłby sie spytac , czy ew ma na pożyczenie 1 zbedny krasnoludzki banner? ? ? ? Bo jesli bysmy pojechalio, to by mi go brakowało. . .

Pytanie ogólne ""Kto ma na zytku 1 banner krasnali i ew ok 3 wariorów ??
Odp pod gg algo na koma
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Theoden91

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 04, 2006, 09:29:44 pm »
Ale przytarłeś Xioze'a, Michał :P (trochę wazeliny potrzeba, o ile ciągle chce coś znaczyć u Michała ;) ).
A tak na marginesie. Xioze, drogi. Ja też chętnie z Tobą zagram ;) Acz na mastery raczej nie jadę ;)
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII

Offline isengard1

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 05, 2006, 09:45:40 am »
Michale, my z Bartkiem z chęcią pojedziemy tylko ze jest jeden szkopuł: ja moge pojechać jeśli bede razem z bartkiem lub kimś "znajomym" jak to moi starzy mówią! Wiec mam prosbę: mozecie mi napisac kto ma wolne miejsca i z kim bym tym samochodem jechał :?:  WAŻNE!!!
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline bartolmeo

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 05, 2006, 09:59:05 am »
mICHAŁ, ZGŁASZAM ZA jA dANIEL JEDZIEMY NA TURNIEJ (mAMY POZWOLENIE,)TYLKO GORZEJ JEST Z TRANSPORTEM. . .
cZY MÓGŁBYS NAM COS ZAŁATWIC? ? NAJEPIEJ BY BYŁO Z KIMS ZNAJOMYM, BO NASI RODZICE PUSZZCZE NAS TYLKO W TEDY ..

cO W SPRAWIE TEGO BAERA I 3 WARRIORÓW KRASNOLUDZKICH ??((i MAM NADZIEJE ZE TRANSPORT OBEJMUJE W TA I SPOWROTEM, A NIE TAK ZE POJEDZIEMY TAM I WRACAM NA WŁASNA REKE. ))

PROSZE O PILNY ONTAKT BO OD TEGO ZALEZY CZY POJEDZIEMY I Z KIM. . .
CZEKAM
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Glorfindel

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 05, 2006, 01:12:32 pm »
obsada aut wygląda następujaco

Tufozgowóz:

-Tufzog
-GICO
-Glorfindel
-DrowMaX
-Thral

Ezelkielowóz:

-Ezekiel
-Celeborn
-Kubbek
-Xioze

Puczowóz (vel Garvesowóz):

-Ania
-Heavenbringer
-Bartolomeo
-Isengard1

Kalinsowóz:

-Kalins
-Darulus
-Trzy miejsca wolne w jedną stronę (do świdnika)

w sprawie partycypacji w koszach transportu prosze sie dogadywać z właścicielami aut


teraz złe wiadomości:

Ania z Tomkiem jadą po masterze w góry i mogą zaoferować podwózke tylko w jedną stronę, w zwiazku z tym mamy deficyt 2 miejsc z powrotem
(auto Ezekiela pomieści maks 4 osoby).
ja prawdopodobnie (ale nie na 100%) mogę ze świdnika pojechać do Starachowic, ale to oznacza, że i tak jedna osoba (lub dwie) będzie musiała wrócić do Wawy pksem lub pociagiem. Pksów i pociągów jest naprawde dużo
Jest jakiś ochotnik?...Nie ma... Tak myślałem...

Osoby, które potrzebują jakichś figurek do pożyczenia proszę o listę w tym topiku
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline isengard1

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 05, 2006, 01:42:54 pm »
A nie dało by sie zebym ja i bartek pojechali z tufzogiem (kolega z pracy taty bartka) wtedy stzry by nas na 100% puścili!
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline Glorfindel

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 05, 2006, 01:47:18 pm »
IMO byłoby to nie fair w stosunku do osób, które się zadeklarowały dwa tygodnie temu i które były pewne że mają miejsce w samochodzie.
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline bartolmeo

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 05, 2006, 01:50:16 pm »
W takim razie prawdopodobnie nie jedziemy z Danielem. . . Mamy niepewien transport w jedną strone. . . Skoro w droge powrotną mamy sie sami angarzowac aby jakos dostac sie do wawy. .  to dziekuje
 za takie cos. . Skoro nie ma jak wrócic spowrotem, mając 14 lat nie zamierzam sie angarzowac w "szukanie sobie na ostatnią chwwile jakiegos transoortu spowrotem. . . "

dzkieki, w przypadku znalezienia jakiegos wolnego miejsca na powrót prosze o kontakt. ..
Sorki za zamieszanie, ale nie przewidywalem takiego planu w droge powrotną. .
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

Offline Glorfindel

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 05, 2006, 01:53:11 pm »
ja też nie - o tym, że Ania z Tomkiem jadą w góry dowiedziałem się dopiero dzisiaj
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Ezekiel-san

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 05, 2006, 02:01:37 pm »
Tak to jest kiedy się coś robi na ostatnią chwilę. Będzie nauczka na przyszłość.

Offline isengard1

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 05, 2006, 02:03:43 pm »
Wielka szkoda, tak jak napisał Bartek:mając 14 lat nie zabardzo mamy jak zaangazowac sobie drogę powrotną! Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś zamienił sie z nami miejscami tzn. pojechał z anią i tomkiem a wrócił innym sposobem (Glorf. pewnie wraca ze swidnika do Starachowic wieć tylko jedna osoba musiałaby wrócić np. PKS...) Jeśli zwolni się jakieś miejsce BARDZO PROSZĘ O KONTAKT nie potrafie wyrazić jak bardzo bylbym wdzięczny jakby ktos sie z nami zamienił (nasz 1 master poza wawą)!!!  :(  :p
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline Glorfindel

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 05, 2006, 02:07:15 pm »
akurat wejście do pksu/pociągu w Lublinie i wyjście w Warszawie nie jest zadaniem przekraczającym możliwości 14 latka
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline isengard1

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 05, 2006, 02:22:50 pm »
To to ja wiem tylko ze jakos nie moge znalesc o której? jak? i za? ile moge z lublina wrócić do wawy... (Jak ktoś np. z organizatorów wie to proszę o pomoc) :!:
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline bartolmeo

Mazowiecki Korpus Ekspedycyjny
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 05, 2006, 02:27:23 pm »
Cytat: "Glorfindel"
akurat wejście do pksu/pociągu w Lublinie i wyjście w Warszawie nie jest zadaniem przekraczającym możliwości 14 latka

tym bardziej skoro nie przekracza to mozliwosci 14 -latka to 20 czy 30 równiez nie. .  .
Wszystko mówi samo za siebie. .
om - 514808274
gg - 7560476
mail - cool_sprzedawca2@wp.pl

 

anything