Autor Wątek: VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu  (Przeczytany 3257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline deckard

VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
« dnia: Październik 25, 2005, 06:13:14 am »
Czy przeniesienie Festiwalu ENH z Cieszyna do Wrocławia to dobry pomysł? Czy ta niezwykle eneregetyczna impreza zachowa swój klimat w dużym mieście? Co o tym sądzicie?

Offline Jimmy

VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2005, 08:01:13 am »
Nie wiem, nie byłem, nie znam...
...ale w Warszawie odbywa się Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy i raczej ma się dobrze, cieszy się dużą popularnością (a więc chyba i klimat jest w porządku), mimo, że odbywa się w dużym mieście.

Offline deckard

VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2005, 12:47:35 pm »
WFF to impreza skażona przypadkowym widzem który na seansach wysyła smsy, wpada na filmy pomiędzy pracą a kolacją... nie czuć tam takiej atmosfery filmowego święta jak w górskim miasteczku opanowanym na 10 ni przez kilka tysięcy kinomaniaków.
I dodatkowo - 10 dni sierpnia w górskim Cieszynie to odmiana i wypoczynek. 10 dni sierpnia w centrum Wrocławia - czy to dobry pomysł na urlop?

Offline Jimmy

VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2005, 02:48:09 pm »
OK, I see what you mean.

Offline Jimmy

VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2006, 02:44:07 pm »
Festiwal zakończony, przedstawicieli Gildii, byli, widzieli i dzielili się na bieżąco wrażeniami a jak forumowicze? Był ktoś? Jakie opinie?

Offline Kormak

VI Festiwal Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2006, 09:32:36 pm »
Było w pytke.

Chodziłem tylko na seanse z serii "Nocne Szaleństwo", czyli kino azjatyckie (Indie, Korea, Japonia), załapałem się też na "Krainę Traw" Terry'ego Gilliama. Bardzo udany festiwal, publiczność dopisała. Oby za rok było przynajmniej tak samo dobrze.