Autor Wątek: "Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06  (Przeczytany 80640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojcieszyn R.

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 25, 2005, 01:25:21 pm »
mysle ze wiekszosc ludzi byla by za parowka taka duzo. to jest taki smaczek. a w tym sezonie juz jest turniej na 2500 - gt. dobrze by bylo zebyscie jak najszybciej umiesclili regulaminy, bo bedzie trzeba sie przygotowywywac dlugo.
Pzdr.
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

Offline szafa

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2005, 01:28:38 pm »
Jezeli bylaby to parowka to ze wzgledu na geometrie sal na Narbutta sojusz by sie musial zmiescic na stolach 96".

Mi sie podoba uzasadnianie slusznosci sojuszu jako element wygibasow umyslowych, chyba naprawde kupilbym te parowke.

Zakladany termin to 1-2 kwietnia (taki psikus:D), chyba ze wtedy wypada nam Wielkanoc, wiec nie przesadzaj Wojtku z takim pospiechem, przeciez wiemy ze ludzie do GT pewnie wciaz nie sa przygotowani i dopiero w ten weekend beda sie silowac z armia.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline MariuszGGG

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 25, 2005, 02:21:37 pm »
Zróbcie singla.
Tylko nie przesadzajcie z tą ilością punktów, bo z chęciąbym się wystawił Ulrykiem, ale do 2,5 muszę jeszcze pomalować (i zakupić co gorsza) jeszcze jakieś 60-70 swordsmenów  :?
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline Piotr 'Szmaja' Szmajewski

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 25, 2005, 03:57:38 pm »
Żadnego Singla, Parówka Rulezzz... pociśnij najlepij ankieciora.
url=http://www.rogaty-szczur.prv.pl]
www.rogaty-szczur.prv.pl[/url]

Offline szczurek

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 25, 2005, 04:10:46 pm »
Jezeli parokwa to zrobcie zeby mozna byla laczyc dobre ze zlymi :D  8)

Offline -Squorel-

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 25, 2005, 04:10:57 pm »
Ej, zadnych udziwnien z masterami. Wiekszosc jesli nie wszyscy nastawia sie na parowke. Szczegolnie, ze to ma byc master.

A przyznawanie statusu mastera post faktum za 50 osob i malowanie znowu ma na celu zrobienie lepiej graczom warszawskim.
quorel

Offline bless

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2005, 04:16:22 pm »
Cytat: "-Squorel-"

A przyznawanie statusu mastera post faktum za 50 osob i malowanie znowu ma na celu zrobienie lepiej graczom warszawskim.


 :shock:

Squorel, teoria spisku?  :roll:
img]http://i12.photobucket.com/albums/a235/blessio/bykomstop.gif[/img]

"Więc gdy się zdarzy chłopcom
Rasę napotkać obcą
Armatnie mięso zmienią
w krwisty befsztyk
Tak jest !"

Offline pingus

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 25, 2005, 04:21:00 pm »
Cytat: "bless"
Cytat: "-Squorel-"

A przyznawanie statusu mastera post faktum za 50 osob i malowanie znowu ma na celu zrobienie lepiej graczom warszawskim.


 :shock:

Squorel, teoria spisku?  :roll:

Bartek to jest tylko ponoć pomysł Barba.. więcej loozu bo zaraz ktoś wyjedzie z   Żydomasonerią. ;)

Do WI zostało 5 miesięcy.. a tutaj już regulaminy chcą. Ludzie z klubu na literkę z kropką napewno wszystko sensownie wyważą, podejmą dobre decyzje i nas o tym powiadomią. Ankieta jak mówi Szmaja jest dobrym pomysłem.

Pozdrawiam.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline -Squorel-

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 25, 2005, 04:23:51 pm »
Zadna teoria spisku, tylko pomysl logicznie. Gdzie odbywaja sie turnieje na 50+ osob, ktore nie sa wczesniej obwolane masterami. Tylko w Wawie. Wiec jesli zostanie ustalane przyznawanie statusu post faktum to trzeba bedzie (chcac powalczyc w lidze) jezdzic do Wawy na wszystkie turnieje 2dniowe. Bo wtedy bedzie szansa, ze to bedzie master. W innych miastach nie zbierze sie 50+ osob na turnieju, ktory wczesniej nie zostal obwolany masterem, no moze z malymi wyjatkami.
quorel

JJ

  • Gość
"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 25, 2005, 04:31:48 pm »
Nie do końca jestem przekonany czy WI się nadaje na "Klajmat". A wręcz jestem przekonany, że się nie nadaje. To "Ostatni Decydujący Master w Roku" i rozstrzygnięcie go jakimś post-piwnym "Iloczynem Kostka" czy w ogóle robienie z niego "Zemsty Malarzy" to... kontrowersyjny pomysł. Mi się bardzo spodobał, ale straszliwe ryki zrozumiałem, bo choć dla mnie wynik jest obojętny, to nie dla wszystkich... "Zemsta Malarzy" to fajna zabawa przy dość obojętnym wyniku sportowym. Niekoniecznie od razu na Master i to rozstrzygający Ligę. Może jednak próbny balon w postaci turnieju lokalnego? Zła to tradycja, by nowe pomysły (np. scenariusze) wypróbowywać dopiero na Masterze. :evil:
 Powinni tego zabronić. :roll:
Poza tym, "zawsze" (przez ostatnie dwa lata) to była Duża (może za duża) Parówa.
Ja już zacząłem przygotowania do nowej armii którą chcę na takich zasadach wystawić...
Jeśli miałby to być singiel to chciałbym wiedzieć jak najszybciej.


A tak w ogóle to Źli Inkwizytorzy porwali mi temat..... :o  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  ;)

Offline -Squorel-

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 25, 2005, 04:40:16 pm »
Zgadzam sie z Jackiem. Zrobcie sobie lokala a master zostawcie takim jakim byl!!!
quorel

JJ

  • Gość
"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 25, 2005, 04:43:09 pm »
Cytat: "-Squorel-"

A przyznawanie statusu mastera post faktum za 50 osob i malowanie znowu ma na celu zrobienie lepiej graczom warszawskim.



Myślałem, że ma to umożliwić obalenie dyktatury LL i umożliwienie robienia Masterów każdemu ośrodkowi który tylko zechce?
A to robienie lepiej Warszawiakom?
Wiesz dobrze Bartku, że Warszawa sie sama wyżywi w każdym systemie. Pomysł wolnego rynku i decentralizacji to też krzywda dla "prowincji"???. Jedyny sposób by wszędzie było dobrze, to ograniczyć Mastery w Warszawie. Odgórnie. Wtedy wszyscy będą szczęśliwi? Dobra, na początek utrąci sie pomysł Zbyszka, poczym się zobaczy, co by tu jeszcze ograniczyć. Tak jest.

Offline -Squorel-

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 25, 2005, 04:54:06 pm »
Nie jestem za ograniczaniem Warszawiakow ale pomysl z przyznawaniem statusu post faktum to dobijanie prowincji. Kto przyjedzie np. do Wrocka jesli spokojnie bedzie mozna odbebnic 10 masterow nie ruszajac sie z Wawy??
Ta propozycja to defakto nie jest zadna decentralizacja, to przyznanie monopolu na mastery Wawie.
No moze kilka turniejow poza Wawa sie zalapie ale bedzie ich nieiwele w porownaniu z iloscia masterow w Wawie.
quorel

Offline Demonstenes

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 25, 2005, 05:41:25 pm »
Nie bedzie na 1999  :shock:  :cry: A bya szansa na naprawde fajnego mastera... A 2.5 ? Ja dziekuje....
PZDR

Offline Kruti

"Lepiej być zerem niż powergamerem" - WI 22-IV-06
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 25, 2005, 05:49:35 pm »
Cytat: "Piotr 'Szmaja' Szmajewski"
Żadnego Singla, Parówka Rulezzz... pociśnij najlepij ankieciora.


Panowie - ale to ma być święto hobbystów... W końcu. Turniej par jest atrakcyjny, jak zwykle zresztą, ale my chcemy wprowadzić CS i FS. Utrudni życie nam i wam krojenie politycznie podejrzanych sojuszy.

Co do Mastera - byłoby fajnie, ale sie nie upieramy. Z drugiej strony Bartku czemu taki właśnie turniej nie miałby mieć statusu Mastera? Zróbmy coś raz w zyciu co nie jest logiczne i wypróbujmy nową formułę. Myślę, że wszyscy będą dobrze się bawić. Ale master zmotywuje niedomotywowanych.... :D


Pozdro
Współczesna cywilazacja idzie za daleko, za szybko i... beze mnie" 350XG

 

anything