Autor Wątek: Nekrach 2k2  (Przeczytany 1806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malal

Nekrach 2k2
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2006, 10:24:03 pm »
Nie no me culpa to nie rozpa podobna do tego co gra Holan to ropza Holana jak ja wczesniej tego zauwazyc nie moglem...
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Kozisyn

Nekrach 2k2
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 06, 2006, 11:22:22 pm »
nie no Malal...

przecież nie każdy czytał na forum o rozpie Holana ;)

a 2*12 BK i nekracha to podstawowy zestaw powergamingowy/klimaciarski któy widuje na stołach jako slayer za każdym razem :lol:

....zaraz moze ja też zrobie sobie rozpe nekrachów...TĄ rozpiske nekrachów

 :lol:  :lol:  :lol: [/url]
teraz są takie czasy, że człowiekowi strach rzucić palenie"

Offline August

Nekrach 2k2
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2006, 12:34:29 am »
Ja czytałem do czego się śmiało mogę przyznać. Co nie zmienia jednak faktu, że rozpiska na dwóch klocach BK i Necrach count'cie nie jest na tyle odkrywcza, by nikt inny nie mógł zrobić podobnej. Sam Necrarch Count jest nie gorszy od Necro lv4 więc rozpiska z nim (pod warunkiem, że nie będzie tam żadnego thralla lecz sami nekromanci) jest równie skuteczna co czterech Necro. Chesz stworzyć armię magiczną VC na 12,13PD - wybierasz albo nekromancer cult albo Necrarch count i 3x necro.      

Zrozumcie, że ta gra nie daje możliwości tak szerokich by każdy grał inaczej a zarazem skutecznie. Sprawdzają się podobne schematy a w sytuacji gdy jednostek VC jest 11 rodzajów, herosów zaś 7 rodzajów (z czego niektóre mało skuteczne jak bat swarm czy wraith, wight lord, vampire lord) to trudno stworzyć coś innego. Zwłaszcza, że ma to być na turniej.  

Jak pisałem, moja rozpiska Necrarch wtyglądałaby podobnie z tą różnicą że BK zastąpiłbym oddziałem GG i szkieletami. Ghouli byłoby po 7, oddział wilków więcej zaś Count miałby Noble Blood, Dark Acolyte i Unholy Conosure.  

Nie wiem jakimi Wy gracie armiami, ale zapewne są orginalne i niesztampowe w żadnym calu a do tego diablo skuteczne. Mylę, się?  ;)

szafa@poznań

  • Gość
Nekrach 2k2
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2006, 07:26:11 am »
nie mylisz sie - moje bestie sa i pryginalne ( a przynajmniej nikt takimi nie gra poki co) co do diablo skuteczne :D skuteczne - task, ale do diablo troche im brakuje jeszcze D

Offline Borysss

Nekrach 2k2
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2006, 07:48:53 am »
Cytat: "malal"
Nie no me culpa to nie rozpa podobna do tego co gra Holan to ropza Holana jak ja wczesniej tego zauwazyc nie moglem...


Hmm .. naprawde nie znam rozpiski Holana, nawet tego pana nie znam.
W sumie to nie znam na pamiec, ktora rozpiska jest ktorego gracza, jesli to umiesz to chwala Ci za to.
Co jedynie wiedzialem, ze ktos taki pojechal na GT i gral na nekrachu i odniosl spory sukces .. bolach. NM i tak rozmowa calkiem zmienila kierunek ..


Do tego, nie wiem czy wiesz, ale praktycznie ta rozpiska byla kiedys w WD zamieszczona. Tez nekrach (na koniu w BK ..), 2xGhule, 2xBaty, tylko ze zamiast jednego nekro byl jakis wight chyba. I co z tego wynika. NIC ... ;)



Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]