Autor Wątek: Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"  (Przeczytany 11434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cyel

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 04, 2006, 07:06:49 am »
Rozpiska bardzo mocna na normalny turniej bez żadnych comp scorów!

Offline b_sk

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 04, 2006, 07:17:13 am »
Ja też tak do końca nie rozumiem niektórych graczy tworzących rozpiski na WI w stylu, "biorę standard ale dorzucę jeden oddział co to go normalnie nie wystawiam".
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

szafa@poznań

  • Gość
Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 04, 2006, 08:06:08 am »
standard z jedneym plewnym oddzialem, ktory tak naprawde nie jest plewny tylko drogi i powolny :]

Offline M|ke

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 04, 2006, 08:31:53 am »
Rozpa jest w innym temacie ale skoro jest ten to wkleje i jeszcze raz zapytam co o niej sądzicie.

Highborn @ 293 Pts
General; Lance; Sea Dragon Cloak; Shield; Dark Pegasus
Crown of Black Iron; Armour of Eternal Servitude

Noble @ 141 Pts
Sea Dragon Cloak; Battle Standard
Sword of Might; Blood Armour

Sorceress @ 180 Pts
Magic Level 2
Web of Shadows;Dispel Scroll

1 Assassin @ 179 Pts
2ndWeapon
Manbane; Rune of Khaine

21 Warriors @ 185 Pts
Spear; Light Armour; Shield; FCG

15 Warriors @ 205 Pts
Repeating Crossbow; Light Armour; Shield; FCG

5 Dark Riders @ 97 Pts
Musician

5 Dark Riders @ 97 Pts
Musician

15 Executioners @ 220 Pts
Great Weapon; Heavy Armour; Standard; Musician
War Banner

13 Witch Elves @ 224 Pts
2ndWeapon; FCG
Witchbrew

5 Harpies @ 65 Pts

2x Reaper Bolt Thrower @ 200 Pts

Cauldron of Blood @ 205 Pts
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Czesc jestem Michal! Mam 18 lat ja w przeciwienstwie do innych jestem po prostu wyjebany pod niebiosa, a moj snobizm przejawia sie tym ze uzywam niestandardowych smile'ow : X

Offline pingus

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 04, 2006, 08:34:35 am »
ZoZo i Ziemko sobie pożartowali, a teraz prosimy ich o poważne rozpiski. ;)

Cyel: bardzo fajne z tymi niosącymi plagę będzie naprawdę super. Może spawny z jakimiś nieużywanymi markami? Tzeentch? Nurgle? To byłby taki smaczek.

Przypominam że rozpiski mają być tajne, nie zdracajcie wszystkich bajerów.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Ziemko

  • Gość
Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 04, 2006, 10:13:45 am »
Cyel - Jezeli to jest wg. Ciebie mocna rozpiska to chyba nie widziales mocnej rozpiski lizakow...

B_SK - Jezeli wymienilem jeden oddzial , ktorym nie gram na plewny , to chyba nie masz zielonego pojecia jak gram normalnie...

Wywale jedne skinki i jednego kroxa - dodam 2xswarmy ... Jesli uwazacie ta rozpe za przegieta to nie mam pytan - w takim razie cale lizaki sa przegiete - mam prawie wszystkie mozliwe oddzialy wystawione... Nie wiem jak powinna wygladac klimatyczna rozpiska wg. Was na taki turniej 5x20 skink kohort , 0 skinkow w skirmishu , skinkowi herosi na stegadonach ( chociaz nie , oni sa za bardzo przegieci :D ) , moze jedne kroxy , moze jedne terradony... Tak ??

Offline swieta_barbara

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 04, 2006, 01:51:49 pm »
No wlasnie ziemko, wedlug mnie to sredni klimat, ze tak wszystkiego po trochu masz. Rozpiska ciekawa, inna itd, ale w moim odczuciu to taka troche po prostu zbieranina. Wiem, ze czesto brakuje modeli, ale jesli naprawde chcesz klimatu i jakiegos ciekawego fluffu, to wedlug mnie musisz postarac sie bardziej.

Ja osobiscie tworzac rozpiske pod WI zrobilem tak, ze wzialem jedna z list z konca podrecznika i stowrzylem armie korzystajac tylko z jednostek dostepnych dla armii klimatycznych, ale na regulach limited. Sadze ze to w miare dobry sposob. Nie wszystkie armie maja listy klimatyczne, wedlug mnie mozna to podreperowac wystawianiem modeli, ktor sa do siebie podobne (vide steg, cold oney, cretozaurus debilus itd). Ciezko wykminic cos ciekawego w sumie... Ciesze sie, ze gram orkami.
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

Ziemko

  • Gość
Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 04, 2006, 02:12:17 pm »
Modele to akurat nie problem , bo mam wszystkie ( nie mam skink kohrty ,ale nie problem kupic box 20 skinkow)... W nowej rozpie wywalilem 1 kroxa , 1 salke , 2xsaurusy , 10 skinkow dodalem 2xswarmy , skink herosa... Mi chodzi o to , zeby bylo jak najroznorodniej , bo w tym momencie poza zaba i tg mam wszystkie oddzialy i mi sie to podoba... Widzisz u orkow mozna zrobic mnostwo kombinacji u lizakow nie za bardzo... Jka zaczne powtarzac jednostki to bedzie to samo - jek i marudzenie...

Offline Kołata

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 04, 2006, 02:12:41 pm »
"cieszę się, że gram orkami"


hehehhe, to samo sobie myślę, jak czytam większość rozp :P
nigdy nie żałowałem wyboru armii.

a co do lizaków, to trzeba przyznać, że nie mają jakiegoś wielkiego wachlarza jednostek, ale napewno coś się da wymyśleć. tylko potrzeba więcej wyobraźni niż przy innych armiach.
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Offline Cyel

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 04, 2006, 02:34:18 pm »
Cytat: "Ziemko"
Cyel - Jezeli to jest wg. Ciebie mocna rozpiska to chyba nie widziales mocnej rozpiski lizakow...


Jest mocna...wyżej są te żenujące...ale ich nie nazywam mocnymi, bo nie zasługuja na określenia o charakterze innym niż pejoratywny ;)

Offline b_sk

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 04, 2006, 05:03:38 pm »
Cytat: "Ziemko"
...B_SK - Jezeli wymienilem jeden oddzial , ktorym nie gram na plewny , to chyba nie masz zielonego pojecia jak gram normalnie...

To się akurat tyczyło do ogółu pomysłów które można na forum znaleźć.

Natomiast co do rozpiski, to ja się może na fluffie Lizardmenów niespecjalnie znam, ale żyłem w przekonaniu , że tam to saurusy są po to żeby walczyć, a skinki po to,  żeby im ewentualnie pomagać, a tymczasem w armii masz 48 skinków w skirmishu i 25 saurusów nie licząc herosów. Mi to niestety wygląda własnie na takie: "wiem, że saurusy na piechotę powinny być, ale są słabe, to wezmę wrzucę jeden oddział co by nikt się nie czepiał". Przykro mi, ale mnie się to właśnie tak kojarzy.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Ziemko

  • Gość
Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 04, 2006, 05:21:37 pm »
Wywalilem 10 skinkow... Wywalilem 1 kroxa , wywalilem 1 salke... Dodalem 2xswarmy , skink herosa... Apropo fluffu - skinkow jest zdecydowanie wiecej niz saurusow :) Jakby patrzac jakie oddzialy "dodalem" to bylby saurusy , chamelony , stegadon , lord na CO , skink heros - czyli wieksza czesc rozpy...

Offline b_sk

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 04, 2006, 05:30:11 pm »
Cytat: "Ziemko"
... Apropo fluffu - skinkow jest zdecydowanie wiecej niz saurusow :)...

Ale to wcale nie znaczy, że na polu bitwy też powinno być ich więcej.  :D  U O&G niby też snotów jest pełno, a coś nie wydaje mi się, żeby armia z oddziałem 10 baz snotlingów jakoś specjalnie we fluff się wpisywała ;)
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Ziemko

  • Gość
Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 04, 2006, 05:35:56 pm »
Czemu mowisz o snotlignach ? Moze o goblinach , ktorzy zarowno na polach walki jak i we fluffie jest wiecej :)

Offline b_sk

Rozpiski na "Klimatyczną Inkwizycję"
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 04, 2006, 05:42:56 pm »
Na polach walki to niekoniecznie. Fluffowo to będzie ich mimo wszystko mniej niż orków, po prostu generałami są zazwyczaj orkowie, a oni goblinom nie ufają i prędzej przeznaczą ich na obiad dla swoich Big'Unsów niz powierzą im jakieś zadanie na polu bitwy.  :D
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu