Autor Wątek: qeen bess  (Przeczytany 1955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drwal

qeen bess
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2005, 08:01:45 pm »
tylko jest jeszcze jedno bo jak sie kładzie templejd to tylko wtedy wszystkie modele całkowicie pod nim dostaja automatyczniee a przy dożucie nawet jeśli przesuwajac jest cały zakryty trafiasz go na 4+ Jeśli chodzi o tę armie to najlepsza właśnie jest ten qeen bess są tez jeszacze caronade (canony , strzelają na 36" z siłą 7 i mogó się ruszać i strzelać ) bardzo fajne są bloated corpse bo jak gina to w tym miejscu kładzie się templajd i wszyscy którZy są pokryci całkowicie a jak nie całkiem to na 4+ musząą zdawać toughness test jeśli go nie zdadzą każdy dostaje hita bez AS a kosztuje to tylko 30p
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline wymiatacz

qeen bess
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2005, 08:05:21 pm »
widziałem kamikadze,fajne sa <lol>

nie wiem tylko co mozna by wystawic by sie spisało

tak myslałem ze zombiaki z brace of pistols i czekaja, a jak przeciwnik dochodzi, to ogry szarzuja od boku

a i fajna jest ta cheroska eteralna co doom of darknes na oddział rzuca tylko czy to sie kumule ze soba jak 2 razy na ten sam oddział rzuce ??
ewy

Offline Drwal

qeen bess
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2005, 08:22:11 pm »
ale mają wypasiste przedmioty ale słabych charakterów praktycznie żadnego sava a powiedz mi te pistolety na ile strzelaja i z jaka siła?
podoba mi sie ten przedmiot +2 ataki a przy szarży d3 +2 normalnie za 50p to jakbym dlsa swojego wampirka to dał to by miał przy szarży od 7 do 10 ataków z siłą 8 przerzucane hity w 1 rundzie :D
a i ten leviatan jest niezły z rare kosztuje 200p a ma M6 WS3 BS0 S6 T5 W5 I0 A5 LD6 a do tego terror i scaly skin na 3+ oraz -1 do trafienia dla innych w CC
a jeszcze lepsze są w specialach animated hulks każdy 40p uS 3-10 ale mają
M6 WS3 BS0 S5 T4 W3 I0 I NAJLEPSZE D6 ATAKÓW I 2 LD
jakby wystawić takich 5 za 200p i mieć 5d6 ataków z s5 to robi sporo
a i wogóle nie liczyłbym tu na strzelanie oprócz dział bo zawsze trafiaja na 6 a na 1 siebie to bez sensu ale te za 10p jak jazzaile z s6 bym jeszcze wziął a moja taktyka jest taka: rozstawiam i ide na full strzelanie z canonów a koło nich stawiam tych co wybuchają i jak ktos będziae chciał cos im zrobic to sam oberwie i szkoda że nie można nic dać lordowi to przeginka :cry:
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline wymiatacz

qeen bess
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2005, 08:29:26 pm »
zombiaki moga miec hanhuna(24 cale s4) lub brace of pistols(8 cali s4) ale w 1 rundzie close combatu nawalaja tez z pistoletów:)

fajny kombos jest z herosem,dajesz mu kilng blowa na 5+ i to ze moze byc skautem,dobry do sciagani  lordów i na przykład hierophanta:)
ewy

Offline Drwal

qeen bess
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2005, 08:37:04 pm »
a z ilu rzędów nawalają z pistoletów? a i jak ktoś mnie zaszarzuje to pierw on wali czy ja z pistoletów?
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline wymiatacz

qeen bess
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 03, 2005, 08:40:01 pm »
strzelaja standardowo z jednego rzedu,chyba ze jestes na gorce to z 2

jak cie zaszarzuja to tylko z handgunow  i tylko jesli beda cie szarzowac z odleglosci wiekszej niz polowa ich mv np maj 4 mv i szrzuja cie z 5 cali to jest stand and shot
ewy

Offline Drwal

qeen bess
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2005, 08:47:29 pm »
nie u nich nie ma stand % shota oni są wolni i nie robia tak pisasze w zasadach
No i z czego się cieszysz? I tak umrzesz!" ;)

Offline wymiatacz

qeen bess
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2005, 08:49:39 pm »
a to sorki to pierw przeciwnik wali, a potem ty,chyba ze to ty szrzujesz
ewy

Offline Zinczuk

qeen bess
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2005, 10:04:23 pm »
z  któegoś WD.... dokładnie mówiąc z tego gdzie była opisana armia zombi pirates...w lustrii
ALFLINGI (WFB) - każdy model, każdą ilość kupię

Offline wymiatacz

qeen bess
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 04, 2005, 10:23:16 am »
ja moje informacje biore z abv190

a i czytalem ze felbaty maja niby 3 at,a w ab sa pokazane 2 wiec niewiem czy na forum sie pomylili czy w ab
ewy