trawa

Autor Wątek: tajemnicze tajemnice...  (Przeczytany 9561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline toxick

tajemnicze tajemnice...
« dnia: Marzec 03, 2003, 02:09:15 pm »
witam... i mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowany za zabieranie miejsca  :D  jakby co - to dajcie znać, to usunę albo przeniosę na spam.
umieszczam parę okładek pewnego amerykańskiego pisma... jako że to gildia tajemnic, to swietnie tu pasują :wink:  ja się z tego uśmiałem - ale ktoś w USA musi w to wierzyć :roll:





Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline Kormak

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2003, 02:32:59 pm »
Świetne!!! :D

Masz tego więcej? Chętnie zrobiłbym z tego galerię na GT...

Offline Manki

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2003, 02:37:14 pm »
Czaderskie!!! Jestem pod wrazeniem!!!
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Adam Waśkiewicz

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2003, 02:38:01 pm »
Czy to czasopismo ma może swoją stronę internetową? Kurcze, trochę mi to przypomina "Skandale". Nawet bardzo.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline toxick

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2003, 02:49:26 pm »
w sumie ja to tylko znalazłem w sieci  :D
więcej tych okładek na stronie http://www.fun.from.hell.pl/2003-01-13/
- wszystkie linki do: pismoUSA
co do stronki tego - nie wiem, ale mozna poszukać:)
miłego przegladania
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline toxick

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2003, 02:53:07 pm »
ok - http://www.weeklyworldnews.com/
niewiele tego tam jest, ale miło się przeglada 8)
Fantazja to potega - nie lekcewaz jej !!"
"Najjpiekniej lsni ostrze w nrokach nocy"

Offline Piotr Witkowski

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2003, 05:43:44 pm »
Super!  :D

Pamiętam, że swojego czasu wychodziło podobne pismo w Polsce - bynajmniej nie "Skandale", ale "Rewelacje". Podawali tam tak ciekawe informacje, jak "Dwugłowa matka urodziła dwugłowe dziecko" (było nawet zdjęcie!), czy "Odnaleziono czaszkę Draculi, naukowcy przygotowują ożywienie jej"...

Offline Kormak

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2003, 08:44:55 pm »
"Skandale" też wychodziły... jak jeszcze w podstawówce byłem, niezły czad! Pamiętram jak dziś artykuły o ludzkiej głowie, którą naukowcy utrzymywali przy życiu przez ponad 30 dni i nauczyli języka "mruganego"...

Albo o kobiecie, która urodziła oko o średnicy 30 cm !
Albo o kilkunastometrowych dżdżownicach, które wyszły na powierzchnię w Nevadzie - rezultat eksperymentów z bronią atomową...

brakuje mi takiej gazety w Polsce :D

Offline Adam Waśkiewicz

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2003, 09:47:38 pm »
Cytat: "Kormak"
"Skandale" też wychodziły... jak jeszcze w podstawówce byłem, niezły czad! Pamiętram jak dziś artykuły o ludzkiej głowie, którą naukowcy utrzymywali przy życiu przez ponad 30 dni i nauczyli języka "mruganego"...

Albo o kobiecie, która urodziła oko o średnicy 30 cm !
Albo o kilkunastometrowych dżdżownicach, które wyszły na powierzchnię w Nevadzie - rezultat eksperymentów z bronią atomową...

brakuje mi takiej gazety w Polsce :D


 Kobieta urodziła gigantyczną gałkę oczną!
 Znaleziono mumię syreny!
 Robin Hood był wilkołakiem!
 Chcą nam zgasić Słońce?
 JFK żyje - od 30 lat ukrywa się w Polsce!

 To tylko przykłady tytułów, jakie zapamiętałem ze Skandali. Kiedyś kupowałem to regularnie, niestety któregoś dnia moja matka znalazła kilkanaście numerów, natychmiast kazała mi to wywalić, i nie marnować pieniędzy na takie głupoty. Ach, jażke tego żałuję. czasem szukam na Allegro, czy ktoś nie chce może sprzedać roczników, albo choćby pojedyńczych numerów, ale nic z tego. Na forum też rzuciłem temat, ale nikt nie odpowiedział.
 Ale najbardziej się zdziwiłem, jak przeczytałem artykuł o turystach, którzy w Alpach znaleźli zamarznięte zwłoki łowcy z okresu neolitu. "Ale bzdura" - pomyślałem sobie. A potem o tym samym wydarzeniu przeczytałem w "Wiedzy i życiu". I szczęka mi spadła - więc to wszystko, o czym piszą Skandale, to prawda!

 Kormak - już wysyłam sępiego maila do redakcji tego wspaniałego czasopisma. Jak dobrze pójdzie, może uda się załatwić jakieś materiały do przedrukowania - pierwszy kwietnia już niedługo...

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Kormak

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 03, 2003, 11:12:06 pm »
Adamie, niech ci Bozia w rocznikach "Skandali" wynagrodzi! :D

drmuto

  • Gość
tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2003, 09:01:02 pm »
Cytat: "Piotr Witkowski"
Super!  :D

Pamiętam, że swojego czasu wychodziło podobne pismo w Polsce - bynajmniej nie "Skandale", ale "Rewelacje". Podawali tam tak ciekawe informacje, jak "Dwugłowa matka urodziła dwugłowe dziecko" (było nawet zdjęcie!), czy "Odnaleziono czaszkę Draculi, naukowcy przygotowują ożywienie jej"...


te okladki to wlasnie jest dokladnie to co wychodzilo u nas jako Rewelacje - Skandale byly przy tym softem dla przedszkolakow. Mi z rewelacji utkwil artykul - 30 metrowy bobr pozera domy w kanadzie z wielkim zdjeciem bobra trzymajacego w lapkach domek jednorodzinny.

Offline Gollum

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2003, 02:24:12 pm »
Między innymi dzięki tego rodzaju pisemkom wszyscy, którzy poszukują yeti, wyjaśniają, skąd się biorą duchy itp. są uważani za wariatów nie tylko przez naukowców, którzy mogliby wiele pomóc, ale przez większość ludzi.

drmuto

  • Gość
tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2003, 03:32:13 pm »
czyli te pisma sa zle i powinny zostac poddane ekskomunice przez wszystkich powaznych badaczy yeti i duchow? EVIL BEGONE APAGE SATANAS

drmuto

  • Gość
tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2003, 03:33:53 pm »
poza tym chcialbym dodac ze gdyby nie Weekly World News to Kormakowi bardzo szybko skonczylyby sie tematy o ktorych mozna pisac na GT. Skad myslisz ze on czerpie inspiracje? Oprocz oczywiscie przekazow channelingowych z Zeta Reticuli

Offline Kormak

tajemnicze tajemnice...
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2003, 04:50:54 pm »
No czasem jeszcze gadam z delfinami... i Hagbardem Celine.