trawa

Autor Wątek: Znowu Skaveny-ale malowanie  (Przeczytany 3168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Master

Znowu Skaveny-ale malowanie
« dnia: Marzec 03, 2003, 03:04:47 pm »
Strzała
Chce sobie zrobić armie Skavenów.Jak tak chodziłem po salach na turniejach,wszyscy maluja szczury na brazowo.Ja chce swoje malować na szaro,ale nie wiem,czy to przypadkiem nie jest niezgodne z klimatem i takie inne plewy.Może ktos sie odwołać do book'a czy czegoś?

Trent

Offline Janek Pietkiewicz

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2003, 03:13:07 pm »
Skaveński fluff rzecze: im jaśniejsza maść sierści szczura, tym niższa jego pozycja społeczna.

Offline Janek Pietkiewicz

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2003, 03:15:11 pm »
Nie oznacza to oczywiście, że nie możesz pomalować całej swojej armii na szaro - jeśli dodasz do niej ciekawy fluff czy cuś takiego, ma szanse wyglądać to nieźle. W każdym razie szare skaweny są klimatyczne, mogą być co najwyżej niezgodne z fluffem.

Offline JANKE'S

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2003, 03:29:41 pm »
Szczurki pomalowane na szaro widziałem u wielu graczy skaweńskich
wygląda to ciekawie, nie jest to niezgodne z klimatem, szczury w domach też są szare 8)

Offline Rondel

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2003, 03:55:09 pm »
Skavenskie szczury (taaa :) ) sa brazowe.
A co do tego, ze im jasniejszy tym nizsza pozycja- a wcale nie. To oznacza z tego co pamietam wieksza inteligencje. Znowu im ciemniejsze tym skaven bedzie silniejszy fizycznie.

Offline Finfarin

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2003, 04:09:47 pm »
Sprecyzujmy:
-im jaśniejszy odcień brązowego tym niższa pozycja skavena w społeczeństwie. Większość ma brązowe futro
- czarne skaveny zostają zwykle stormverminami lub wysoko postawionymy dowódcami. Z nich także wywyodzi się najwięcej przywódców klanów.
-szary i biały to kolory magów: inżynierów i proroków
-biały moze też oznaczać inne niezwykłe cechy,  biali choćby  są członkowie Albino Guard.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Master

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2003, 05:17:56 pm »
Dzeki.Moi będą ciemno szarzy-czyli bardzo inteligentni,a przy tym silni-po prostu kalos kagatos :)

Trent

Offline Janek Pietkiewicz

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2003, 05:21:43 pm »
Pozwolę sobie jeszcze zapytać, tak przez czystą ciekawość... A jaki schemat kolorów wybierzesz dla swojej armii (mówię teraz nie o futerku, ale o ubrankach, sztandarach itp.). Bo mi do szarego pasowałoby np. zestawienie czarnego z czerwonym czy coś takiego.

Offline Gue'vesa'El Holton

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2003, 05:41:51 pm »
do szarego pasowałyby po prostu czarne ubranka. Czerwone powinny być tylko szczegóły (jakieś wzorki na sztandarach itd.)
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline Master

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2003, 12:33:53 pm »
Ciuszki będą czerwone,ew. czerwono brązowe.Mam juz tak pomalowanego ratlinga i fajnie wygląda,tylko ten czerwony musi być ciemny.Jak będzie jasny to beda obrzydliwe.Nie chce mi się malować ich na czarno bo mam juz armie dark elfów i chaosu i czarnego mam już dosyć :)

Trent

Offline Obi-1

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2003, 01:54:33 pm »
Mam 2 pytanka dot szczurow... (zupelnie nie zwiazane z tym tematem ale nie chce mi sie tworzyc nowego...)

1. Czy Storm banner wplywa negatywnie tez na jezajle..???
2.oraz jak jezajle strzelaja do hth gdy jest tam powiedzmy smok (lub inne duze paskudztwo) tzn.: czy dostaja +1 za large target , czy tez jest to traktowane jako normalny strzal do walki (bez bonusow)?????

Mam zamiar tym niedlugo zagrac (po raz pierwszy!! Ha !!! 8) )- ale nie mam niestety dostepu do ksiegi...
ay The Force  Be With You !!!!!

Offline Iberales

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2003, 02:03:29 pm »
Pozwolę sobie udzielić odpowiedzi...
Właściwie to pozwolę sobie udzielić Tobie odpowiedzi:
1. Jak najbardziej...
2. Jeżeli deklaruja smoka jako cel ostrzału to dostają +1 za large target...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Obi-1

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2003, 03:39:06 pm »
Dziekuje pieknie... 8)
ay The Force  Be With You !!!!!

Offline jachu_ka

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2003, 03:50:17 pm »
Cytat: "Rondel"

A co do tego, ze im jasniejszy tym nizsza pozycja [...] im ciemniejsze tym skaven bedzie silniejszy fizycznie.


to jest tożsame :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Rondel

Znowu Skaveny-ale malowanie
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2003, 06:41:29 pm »
Cytat: "jachu_ka"
Cytat: "Rondel"

A co do tego, ze im jasniejszy tym nizsza pozycja [...] im ciemniejsze tym skaven bedzie silniejszy fizycznie.


to jest tożsame :)


A bo nie. Popatrz na Szarych Prorokow, wcale nie sa jakimis kulturystami a wladze maja duza.

 

anything