Autor Wątek: Mutant Chronicles, Doom Trooper zaginiony projekt !!!!!!  (Przeczytany 2887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nicodemus

Mutant Chronicles, Doom Trooper zaginiony projekt !!!!!!
« dnia: Październik 28, 2005, 05:38:49 pm »
Wydaje mi sie ze jakis rok temu a moze 2 lata temu wpisujac na google doom trooper zaczely pojawiac sie wszedzie linki do strony gdzie tworzono nowa gre komputerowa na bazie tego swiata. Widzialem juz pare zrzutow ekranu. Wygladalo cos w stylu cRPG pulpit dolny styl diablo. byly tez grafiki w galerii ( do tej pory mam jedna) A teraz natrafilem na stronke z filmem (akurat teraz nie pamietam ktora to) Ale tez i z grafikami polaka i jedna z nich jest wlasnie grafika pobrana z owej strony o grze KTÓRA NAGLE ZNIKNELA ! Moze ktos cos o tym wie. Szykowala sie wspaniala gra oparta na kulkowej karciance DOOM TROOPER i wydaje mi sie ze miala miec taka sama nazwe. Czy ktos wie dla czego nagle zniknela i sluch po niej zaginal. Wstawiam linka gdzie jest ta grafika. Moze ktos ma kontakt do goscia ktory ja zrobil. http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=197473
url=http://www.doomtrooper.xon.pl[/url]

Offline Sajuuk'

• Szafarz bracki
  • Total likes: 0
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2005, 05:53:38 pm »
Pewnie pomioty z innego wymiaru porwały twórców gry i zniszczyły wszealki ślad po tym. Najlepszym wyjściem było by wpadnięcie w panikę.

Czy to prowokacja, że temat pojawia się na GT? ;)

W pierwszej chwili myślałem, że to napisał Fenio, bo awatar ten sam... Aż się zdziwiłem.. :D
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Jimmy

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2005, 06:15:37 pm »
miało pewnie na Schron pójść - tam się Nicodemus udziela...

Offline Nicodemus

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2005, 06:22:09 pm »
To nie jest zadna prowokacja. Opisalem co widzialem. Nie wiem dla czego ta gra zniknela. To dziwne jest. Zapowiadala sie naprawde fajnie. Nie robcie sobie jaj z watku, ja naprawde sie chce dowiedziec co jest grane.
url=http://www.doomtrooper.xon.pl[/url]

Offline Sajuuk'

• Szafarz bracki
  • Total likes: 0
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2005, 06:30:18 pm »
Nie miałem zamiaru nikogo urazić. Moja wina. ;)

Może gra okazała się zbyt kosztowna dla twórców i zapadła decyzja o  nieodwołalnym zawieszeniu prac? Programiści postanowili usunąć resztki zapowiedzi gry z internetu, bo po co je trzymać, skoro ich twór nigdy ma się nie ukazać?

A może gra była robiona w socjalistycznym kraju* i dosięgnęły jej wszędobylskie macki cenzury?

*mało prawdopodobne by ktoś w takim miejscu zawracał sobię głowę robieniem interesu, gdy trzeba walczyć o życie. ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"