Autor Wątek: Moja super ex-dziewczyna  (Przeczytany 3522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZeroMoralne

Moja super ex-dziewczyna
« dnia: Sierpień 31, 2006, 03:02:39 pm »
Mi się ten film podobał był śmieszny i orginalny jedynie głównego bohatera bym wymienił i jego szczęke za to uma zagrała świetnie
ale jak zajżałem na ranking na onecie i filmwebie to się zdziwiłem bo film miał strasznie niską średnią i tak się zastanawiam jak to możliwe że tłuszczy podoba się np taki badziew jak iniemamocni a super ex dziewczyna która jest o niebo lepsza nie
edofile pederaści to są uni entuzjaści

Offline Clayman_

Moja super ex-dziewczyna
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2006, 03:26:04 pm »
Cytuj
tak się zastanawiam jak to możliwe że tłuszczy podoba się np taki badziew jak iniemamocni a super ex dziewczyna która jest o niebo lepsza nie

to niemozliwe!!
na serio sa ludzie ktorym spodobalo sie cos innego niz tobie????
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Lunn

Moja super ex-dziewczyna
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2006, 05:48:09 am »
Dla Ciebie superexdziewczyna (imo głupota jakich wiele, ale nie oglądałem, widziałem trailer tylko) jest świetna, dla innego Iniemamocni, a komuś moga się maniakalnie podobać gumisie. Sprawa gustu.

Offline Dziex

Moja super ex-dziewczyna
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2006, 11:25:58 am »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
tak się zastanawiam jak to możliwe że tłuszczy podoba się np taki badziew jak iniemamocni a super ex dziewczyna która jest o niebo lepsza nie

to niemozliwe!!
na serio sa ludzie ktorym spodobalo sie cos innego niz tobie????

To nie ludzie. To wilki!
To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.

Offline ZeroMoralne

Moja super ex-dziewczyna
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 04, 2006, 12:37:24 am »
obiektywnie oceniając mam jednak troche lepszy gust (do kobiet też) niż większość a jak ktos nie oglądał to po co sie wypowiada[/url]
edofile pederaści to są uni entuzjaści

Offline Jimmy

Moja super ex-dziewczyna
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2006, 07:17:05 am »
Dobra, jak ktoś spróbuje tu dalej dyskutowac o gustach ZM i robić pyskówkę to dostanie w pupę ostrzeżeniem (tyczy się też samego autora jeżeli będzie kontynuował wątek).
ZeroMoralne: dobra rada chłopie, trochę pokory i skromności.