Autor Wątek: Najspektakularniejsze bitwy  (Przeczytany 10846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spedi1985

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 03, 2004, 12:57:28 pm »
prosze ograniczyć się do tematu :P
nie mam nic przeciwko konnicy itp ale wolałbym  wysłuchać opowieści o niezwykłych bitwach:)

A propos w heroes III zdarzyło mi się zdobyć zamek w kampanii chamskim trickiem miasto stedwick moja armia liczyła 13 czarnych smoków 5 diabłów 14 mankitor i kilka pomniejszych jednostek
za to w zamku 50 kawalerii, 100 kuszników horda halabardzistów i dosyć dużo mieczników i tyle samoMnichów ,szanse prawie zerowe .
Zaczaiłem sie w sanktuarium i czekałem na posiłki z moiego miasta tydzień przed końcem czasu bohater wyszedł z zamku z całym dobytkiem i ku memu zaskoczeniu nie zosawił złamanego pikinera.
zdobyłem zamek nie tracąc ani jednej jednostki i tym samym skończyłem jedną kampanie.

W życiu nie miałem takiego farta.
pomimo że to nie biwa zamieściłem tą historię bo wydaje m sie dosyć ciekawa.
szystko jest względne ale ja jestem bezwzględny:evil:

Offline Achilles

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2004, 01:41:04 pm »
Hmmm taktyke to najbardziej pamiętam z w3. Zwie się ona "Wilki" ale jest to moja nazwa :P, taktyka jest znana na Bnecie :) Kupujesz 10 jeźdzców na wilkach (lub więcej ;)) i kilku szamanów z szałem wojenym. Taktyka ma swoje plus w tym że wilki rzucają (jak wszyscy wiedzą )  "siecią" która blokuje ruchy jednostek a nawet zatrzymuje niektóre ataki. A zeby było szybciej daje im sie krwawy szał (przepraszam że nieznamzabardzo nazwy ale dawno nie grałem ;)) Jednak czasem może być za późno by móc ją zastosować ;/ . Poza tym ma tez to mnius w tym że jeźdzcy mają lekki pancerz .  :wall:   :bored:
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

teodorpunk

  • Gość
Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 05, 2004, 11:12:33 am »
High elf Polska byla taka ale dopiero pod koniec XIV wieku i jeszcze wtedy nie byla od morza do morza... Taka byla na poczatku XVI wieku....

Polecam podrecznik do histori do gimnazjum badz liceum :lol:

Offline lopolik

Najspektakularniejsze bitwy
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2004, 07:31:51 pm »
Panie spedi1985, jeśli mówisz o kampanii, w której podbijasz ZAMEK Steadwick, to twoja taktyka jest standardowa - inaczej jeszcze nigdy nie próbowałem :lol:

A moich wielkich bitew nie pamiętam- ileż ich było! :giggle: