Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Sprzęt - Helpdesk

<< < (3/154) > >>

misio141:

--- Cytat: "Norsefir" ---
--- Cytat: "misio141" ---
--- Cytat: "Norsefir" ---Tiaa, procek trochę słaby... Ale jeśli byś mógł to napisz dokładnie jakie to części...
--- Koniec cytatu ---

jeżeli to jet słaby sprzęt to co myślicie o moim (...)
jego procek to intel celeron 466mHz,
ramu mam 192mb,
a karta grafiki to riva tnt2 m64 32mb
--- Koniec cytatu ---

Yyy... fajny kalkulator ;) (żart- bez urazy :)) Swoją drogą, jeżeli komp służy Ci tylko do pisania, to specjalnie nie jest Ci potrzebny lepszy.


--- Cytuj ---Co do twojego piecyka to w zasadzie chyba tylko karta grafiki przeszkadza nowym grom.
--- Koniec cytatu ---

Nie wiem ile masz kasy itd. ale:
Idź na całość ! Idź na całość ! ;)

Procesor jest naprawdę zaje... Oceny mówią same za siebie :D
--- Koniec cytatu ---

toś mnie zranił Norsefir , zranił wręcz na wskrość. Ja tego kompa żadko używam do pisania, więcej do grania i siedzenia w necie. Ale grania w te starsze gry, bo DooM3 raczej na moim sprzecie nie ruszy, chociaż niektóre gry które teoretycznie nie powinny na nim ruszać śmigały jak głepie. Filmów na moim kompie już sie nie da puszczać bo sie z lekka zacinają, a kompa jako kalkulatora też używam :D

***:

--- Cytat: "misio141" ---toś mnie zranił Norsefir , zranił wręcz na wskrość. Ja tego kompa żadko używam do pisania, więcej do grania i siedzenia w necie. Ale grania w te starsze gry, bo DooM3 raczej na moim sprzecie nie ruszy, chociaż niektóre gry które teoretycznie nie powinny na nim ruszać śmigały jak głepie. Filmów na moim kompie już sie nie da puszczać bo sie z lekka zacinają
--- Koniec cytatu ---

Właśnie widzę ;) Napisałem:

--- Cytuj ---(żart- bez urazy :))
--- Koniec cytatu ---

 8)
Doom3... Blitz I by Ci poszedł i to się liczy :D

--- Cytuj ---a kompa jako kalkulatora też używam
--- Koniec cytatu ---

To tak jak ja...

gość1:
dokladna nazwa grafiki by sie przydala. procek w miare dobry w stosunku do obecnych wymagan. co do ramu: w ostatecznosci ustawiasz wirtualna na 4 gb i jest dobrze ^_-

jak dla mnie najwiekszy problem to grafika

Wilk Stepowy:
U mnie też grafa kuleje. A procka z "Idź na całość" Norsefir'a to akurat mam 8)

***:

--- Cytat: "Wilk Stepowy" ---A procka z "Idź na całość" Norsefir'a to akurat mam 8)
--- Koniec cytatu ---

No to możemy założyć klub szczęśliwych posiadaczy A64 :D Skoro już tak o grafice gadacie, to mam Radeon'a X700Pro, nie narzekam, ale nie pogardziłbym czymś lepszym ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej