Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Teamspeak-GGK

Sprzęt - Helpdesk

<< < (2/154) > >>

kingquest:
No chyba zakup konsoli będzie jedynym racjonalnym rozwiązaniem, jeśli chcę pograć  :roll:

Dzięki za pomoc wszystkim
serdecznie pozdrawiam
kingquest

misio141:

--- Cytat: "kingquest" ---Mam mały kłopot otóż swój komputer kupiłem 1,5 roku temu.
Nie wiem czy go zmieniać.

Celeron 1,7 Ghz
512 MB Ram
Geforce 4
80 Gb HDD

Jak myślicie czy taka konfiguracja wystarczy na grę w nowe tytuły?? Czy też o nowszych grach mogę zapomnieć ??
--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: "Norsefir" ---Tiaa, procek trochę słaby... Ale jeśli byś mógł to napisz dokładnie jakie to części...
--- Koniec cytatu ---

jeżeli to jet słaby sprzęt to co myślicie o moim. Ma on "zaledwie" 8lat,
jego procek to intel celeron 466mHz,
ramu mam 192mb,
a karta grafiki to riva tnt2 m64 32mb
dysk (to akurat mi starcza) segate barracuda 80Gb.
i wiecie co powiedział niedawno mój tata (uwaga cytuje) "za rok powinniśmy zacząc mysleć o wymianie komputera

Deytonus:
Co do twojego piecyka to w zasadzie chyba tylko  karta grafiki przeszkadza nowym grom. Postaw na jakiegoś GF6600 i cześć. Bo ramki i procek IMHO wystarczą jak na razie ...

greah:
poczekaj pół roku, kup x360 za 1600, które byś wydał na średniej klasy komputer i ciesz się grami przez 4lata nie myśląc o tym czy coś będzie mulić albo czy wogóle się odpali

***:

--- Cytat: "misio141" ---
--- Cytat: "Norsefir" ---Tiaa, procek trochę słaby... Ale jeśli byś mógł to napisz dokładnie jakie to części...
--- Koniec cytatu ---

jeżeli to jet słaby sprzęt to co myślicie o moim (...)
jego procek to intel celeron 466mHz,
ramu mam 192mb,
a karta grafiki to riva tnt2 m64 32mb
--- Koniec cytatu ---

Yyy... fajny kalkulator ;) (żart- bez urazy :)) Swoją drogą, jeżeli komp służy Ci tylko do pisania, to specjalnie nie jest Ci potrzebny lepszy.


--- Cytuj ---Co do twojego piecyka to w zasadzie chyba tylko karta grafiki przeszkadza nowym grom.
--- Koniec cytatu ---

Nie wiem ile masz kasy itd. ale:
Idź na całość ! Idź na całość ! ;)

Procesor jest naprawdę zaje... Oceny mówią same za siebie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej