Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 981319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Thorgal
« dnia: Listopad 22, 2002, 02:30:53 am »



thorgal faktycznie jest rozlozony na lopatki :|
a kolory grazy sa fatalne, jesli myslicie ze krolestwo pod piaskiem bylo zarowiaste, to tu zarowa jest dwukrotnie wieksza, wszystko jakies takie pomaranczowe.

obrazek powyzej rozbawil mnie kilersko

Offline An-Nah

Thorgal
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2002, 06:49:47 pm »
Neee, ja nie wiem, czy Thorgala dalej kupować :?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Clayman_

Thorgal
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2002, 10:30:27 pm »
ja wiem:nie,barbarzyncow napewno nie kupie,krolestwo pod piaskem to byla ich ostatnia szansa,chyba wiadomo ze przepadla bezpowrotnie,sa duzo lepsze rzeczy na rynku
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Christof

Thorgal
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2002, 09:17:29 am »
Pewnie nie powstrzymam sie i kupie, i bede zalowal pozniej...

Offline j3z3k

Thorgal
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2002, 05:02:24 pm »
van cham na pewno przewidzial, ze do tego dojdzie. dlatego zamyka serie na 30 albumie. as powinno byc juz na 25  :?
aszdaaaa k**wa, ktora w zyciu ssssspotkalem miala to samo imie: smierc.

Offline dasst

Thorgal
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2002, 05:03:40 pm »
 Powtórzę się, ale w zamknięcie serii po prostu nie wierzę. Ma zbyt wielu fanów, którzy pozwolą sobie wcisnąc wszystko. Nie sądzę też by istniały jakiekolwiek by podniósł się poziom kolejnych części. Widać, że obaj autorzy są zmęczeni tematem i traktują to jak zwyczajną hałturę.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Kormak

Thorgal
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2002, 09:50:16 am »
A może po prostu oddadzą serię komuś innemu.

Najgorszy scenariusz dla fanów państwa Aegirssonowskich:
- rysunki: Kasprzak
- kolory: Graza (nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............)
- scenariusz: ten pan co serial "Wiedźmin"

 :D

Offline dasst

Thorgal
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2002, 10:59:07 am »
 No co ty wtedy to była by zajebista komedia (zwłaszcza gdyby Szczerbiec scena walnął) :D
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Spajder

Thorgal
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2003, 10:57:36 pm »
Moim zdaniem, Thorgala uratowałby (przynajmniej w połowie) powrót Rosińskiego do farb. Wolałbym poczekać dłużej i widzieć jego kolorki, ale od czasu Grazy wszystkiego mi się odechciewa. A niestety i tak kupię Barbarzyńcę, bo to nałóg i sentyment od najmłodszych lat.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline jax

Thorgal
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2003, 07:51:03 am »
Mnie tam bardziej niż kolory (prawdę mówiąc nawet nie zauważyłem specjalnie zmiany kolorystyki - czyli że od któregoś albumu zaczęła kolorować Graza) martwi niechlujność rysunku.
Nie śmiałem marzyć o poziomie ideału pod tym względem - Wilczycy - ale liczyłem na jakiś lepszy poziom niż ostatnio.  A tu... kicha.

Ale kupić i tak trzeba.  I nie żałować później wydanych pieniędzy - co najwyżej upadku serii.

A propos jej ratowania to kolory czy rysunek naprawdę nie są tu sprawą najważnieszą.  Potrzebny jest naprawdę dobry scenariusz - a takiego nie uświadczysz już od wielu albumów.  Wtedy bym przymknął oko nawet na rysunki.

Na marginesie: nigdy was nie zastanawiało dlaczego w Błękitnej zarazie Jolan nie użył swych mocy aby wyleczyć siebie i rodzinę?  Nie wyjaśnienie tej sprawy to największy gniot scenariuszowy w co najmniej ostatnich 10 albumach.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

SAD

  • Gość
Thorgal
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 28, 2003, 10:06:22 am »
Cytuj
Na marginesie: nigdy was nie zastanawiało dlaczego w Błękitnej zarazie Jolan nie użył swych mocy aby wyleczyć siebie i rodzinę? Nie wyjaśnienie tej sprawy to największy gniot scenariuszowy w co najmniej ostatnich 10 albumach.
A od kiedy to Jolan potrafi leczyć choroby? Ja pamiętam, że nie potrafił nawet usunąć piętna wygnańców z twarzy Aaricii. Co dopiero chorobę opanowującą całe ciało (pomijając już fakt, że przecież nie wie na czym polega choroba).

Offline Rzezbiarz.wg

Thorgal
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 28, 2003, 10:17:26 am »
Potrafił leczyc (uzdrowil Thorgala) jak miał nauszniki Ogotaia.

Zgodze sie z Jaxem, rysunki, kolory (mnie specjalnie nie rażą) wszystko by uszło gdyby był dobry scenariusz.
Brakuje mi od wielu albumów ciekawego scenariusza (a dikladnie mowiac od Wilczycy0.

Offline aegirr

Thorgal
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 28, 2003, 10:36:11 am »
Cytat: "Rzezbiarz.wg"
Potrafił leczyc (uzdrowil Thorgala) jak miał nauszniki Ogotaia.

Zgodze sie z Jaxem, rysunki, kolory (mnie specjalnie nie rażą) wszystko by uszło gdyby był dobry scenariusz.
Brakuje mi od wielu albumów ciekawego scenariusza (a dikladnie mowiac od Wilczycy0.


Od Wilczycy ? . . . No bez przesadyzmu. Ja uwazam ze do 23 albumu wlacznie bylo w miare ok. Ale Arachnea, Blekitna zaraza i Krolestwo to juz mocno porazkowe są. Ja tez kupuje teraz Thorgala tylko z sentymentu i .... ech szkoda gadac, preciez van Hamme jest naprawde dobrym scenarzysta a tu trzy plamy jedna za druga  :?
angsta srangsta dupangsta

Offline Rzezbiarz.wg

Thorgal
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 28, 2003, 11:26:21 am »
Dla mnie od Wilczycy, no moze od Strazniczki Kluczy (choc nie przepadam za albumami , w których występują nordyccy bogowie).

Dla mnie - ale przeciez kazdy może mieć swoje zdanie.

Offline jax

Thorgal
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 28, 2003, 11:39:00 am »
Cytat: "SAD"
Cytuj
Na marginesie: nigdy was nie zastanawiało dlaczego w Błękitnej zarazie Jolan nie użył swych mocy aby wyleczyć siebie i rodzinę? Nie wyjaśnienie tej sprawy to największy gniot scenariuszowy w co najmniej ostatnich 10 albumach.
A od kiedy to Jolan potrafi leczyć choroby? Ja pamiętam, że nie potrafił nawet usunąć piętna wygnańców z twarzy Aaricii. Co dopiero chorobę opanowującą całe ciało (pomijając już fakt, że przecież nie wie na czym polega choroba).

Hm.. Jolan operował na poziomie atomów a więc potencjalnie mógł leczyć choroby.  Tak jak napisał rzeźbiarz, Jolan Thorgala wyleczył, wprawdzie z pomocą, ale od tego czasu jego talent się rozwijał.  Poza tym chyba w końcu wyleczył to piętno Aaricii (już bez pomocy).

A pomijając już nawet powyższe jak to możliwe żeby taka ewentualność nawet nie została przedyskutowana przez bohaterów?? (nie ma o niej absolutnie żadnej wzmianki w Błękitnej zarazie)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

 

anything