Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 981575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miroll

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #750 dnia: Styczeń 02, 2010, 05:01:56 pm »
Ostatnie tomy są dramatycznie słabe, przypominają mi dziecinne rozgrywki RPG w D&D, w które z takim uwielbieniem grywałem przed ośmioma laty. Może coś się poprawi (bo gorzej już być nie może)...miejmy taką nadzieję

godai

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #751 dnia: Styczeń 02, 2010, 06:09:31 pm »
dziecinne rozgrywki RPG w D&D, w które z takim uwielbieniem grywałem przed ośmioma laty

To ty młody chłopak jesteś, Miroll ;)

Offline Mefisto76

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #752 dnia: Styczeń 14, 2010, 05:32:03 am »
 "Patryk Vega zapowiada Thorgala"...

 Mili Państwo - koniec świata: już za dwa lata będziemy się zastanawiać, czy pójść do kina na Funkyego, czy na Thorgala...  ;-)

 "60 milionów za 3 odcinki" - ciekawe które to będą odcinki... Mam tylko nadzieję, że Krainy Aran nie "zagra" Kruszwica, "Władcy Gór" Poronin, a "Wyspy Lododowych Mórz" Świnoujście... Jezu, żeby tylko nie wyszedł z tego nowy filmowy Wiedźmin - jak już widzę wielu w sąsiednim temacie zauważyło...  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 06:37:07 am wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline oligator1975

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #753 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:43:56 pm »
Grzegorz Rosiński, autor legendarnego "Kapitana Żbika" oraz współtwórca "Thorgala", do wielu nagród, które zdobył za kunszt rysownika, może dodać kolejne wyróżnienie - belgijski Order Leopolda II. Przyznał mu go król Albert II. wiadomość z tvn24.pl.

Offline Scerious

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #754 dnia: Marzec 27, 2010, 10:03:55 pm »
Mam zamiar kupować Thorgala :P Moim zdaniem to świetny komiks. O !
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2010, 10:07:34 pm wysłana przez Scerious »
\\ Thorgal Fan //

Offline graves

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #755 dnia: Marzec 28, 2010, 08:20:03 am »
Mam zamiar kupować Thorgala :P Moim zdaniem to świetny komiks. O !
Bardzo dziękuję, że podzieliłeś się z nami tą jakby nie było bardzo ważną dla wszystkich informacją :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #756 dnia: Marzec 28, 2010, 09:35:22 am »
Hehe, Robert, nie badz taki surowy, gdzie Scerious ma o tym napisac, jak nie na watku o Thorgalu? :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

ramirez82

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #757 dnia: Marzec 28, 2010, 01:35:12 pm »
A ja muszę sobie buty kupić, bo mi poszły na szyciu. I przepraszam, że piszę to w wątku Thorgal, ale wątku o butach nie ma, a nie chciałem zakładać, tylko po to by to napisać...

to już jest offtop -x.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2010, 02:17:59 pm wysłana przez xionc »

Offline Mefisto76

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #758 dnia: Marzec 28, 2010, 02:19:13 pm »

 Rusza II edycja konkursu „Stalowa Wola - Miasto komiksów”, tegoroczny temat:"KOMIKS BEZ DYMKÓW".
 Najlepszych 20 rysowników weźmie udział w warsztatach w dniach 5-11 lipca.

 Tegoroczną edycję uświetni wizyta Pana Grzegorza Rosińskiego, który po kilkudziesięciu latach przerwy odwiedzi swoje rodzinne miasto – Stalową Wolę. W czasie trwania projektu będzie można również obejrzeć wystawę prac Pana Grzegorza, która zostanie zaprezentowana w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

 Więcej na oficjalnej stronie projektu: http://www.miasto-komiksow.pl/

  Edit:

  W uzupełnieniu powyższej wiadomości podsyłam link do zaskakującego projektu, ściśle łączącego się ze Stalową Wolą.
  Wyjaśniła się także poniekąd zagadka co prezydent Stalowej Woli robił w ubiegłym roku w Łodzi podczas MFK...

  Panie i Panowie - będziemy mieli w Polsce PARK THORGALA!

  http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091119/POWIAT0303/509761901

 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2010, 07:27:22 pm wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Jarek Obważanek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #759 dnia: Lipiec 05, 2010, 01:44:58 pm »
Podczas zorganizowanego w ubiegłą sobotę Rzeszowskiego Grilla Komiksowego  :cool: miałem okazję obejrzeć kilkadziesiąt stron nowego „Thorgala” oraz spin-offu o Kriss. W nowym „Thorgalu” – o przepraszam, „Jolanie” – Rosiński wyraźnie cofnął w czasie głównego bohatera, obniżając jego wzrost przynajmniej o 20 cm. ;) Przebiegu akcji tego albumu specjalnie nie studiowałem, bardziej interesowało mnie jak de  Vita poradził sobie z rysowaniem „Kriss”. I trzeba przyznać, że całkiem dobrze naśladuje Rosińskiego. Główna bohaterka w pierwszym albumie jest jeszcze smarkulą, pojawiają się też postacie znane z „Łuczników”. Historia zaplanowana jest na dwa tomy. Wojtek Birek twierdzi, że jest ciekawsza niż nowy album o Jolanie. Czy ma rację – przekonamy się w listopadzie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #760 dnia: Lipiec 05, 2010, 03:51:57 pm »
zazdraszczam :)

ja też jestem przekonany, że "Kriss" może bardzo pozytywnie zaskoczyć - już jeden dyptyk Sente zrealizował z sukcesem

Offline optio

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #761 dnia: Lipiec 15, 2010, 11:38:43 pm »

Offline janjedlikowski

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #762 dnia: Lipiec 16, 2010, 07:31:24 am »
szczerze mówiąc, nie przypadła mi jakoś do gustu...

Offline optio

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #763 dnia: Lipiec 16, 2010, 07:44:50 am »
W przypadku albumu (29) "Ofiara" też nastapiła zmiana okładki.

Offline mackey

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #764 dnia: Lipiec 16, 2010, 10:23:25 am »
Czy ten po lewo to Thorgal ?
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...