Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 982223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spajder

Thorgal
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2003, 01:40:52 pm »
W przypadku leczenia Thorgala, Jolan był jedynie medium między Tanatlociem i Thorgalem. Gdy leczył Aaricię był starszy (starsza wersja Jolana), czyli doświadczeniem o 10 (nie pamiętam dokładnie) co najmniej lat. Na razie potrafi sprawić, że coś zniknie, ale nie potrafi odtwarzać. Ciekawe, jak by te eksperymenty zadziałały na rodzince. Wyobrażacie sobie operację na Louve? Horror lub groteska nie warte poważnego scenarzysty z takim stażem.
A kolory... fakt, początki Grazy były nawet spoko. Ale to, co się dzieje od ostatnich albumów to pożal się boże.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline jax

Thorgal
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 28, 2003, 02:16:24 pm »
Cytat: "Spajder"
W przypadku leczenia Thorgala, Jolan był jedynie medium między Tanatlociem i Thorgalem. Gdy leczył Aaricię był starszy (starsza wersja Jolana), czyli doświadczeniem o 10 (nie pamiętam dokładnie) co najmniej lat. Na razie potrafi sprawić, że coś zniknie, ale nie potrafi odtwarzać. Ciekawe, jak by te eksperymenty zadziałały na rodzince. Wyobrażacie sobie operację na Louve? Horror lub groteska nie warte poważnego scenarzysty z takim stażem.

Jolan mógłby zdezintegrować wirusy, substancje, whatever, które wywoływały chorobę.  A ponieważ była to choroba zakaźna więc coś takiego musiało istnieć co 'przechodziło' na drugą osobę.

A regeneracja zniszczonych komórek to już inna para kaloszy..
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Thorgal
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 28, 2003, 02:25:04 pm »
Cytat: "jax"
A regeneracja zniszczonych komórek to już inna para kaloszy..


Otoz to, byc moze w przypadku autorow Thorgala niszczenie komorek postepuje zbyt szybko (wiecie, jak zyja gwiazdy...) i stad seria jest w takim punkcie a nie innym. To jest zmecznie materialu, ale we Francji ludzie chca kolejnych tomow.
Ja nabede nowego Thorgala tak czy siak. Bylo nie bylo - przez lata bylo to jedna z moich ulubionych serii.

SAD

  • Gość
Thorgal
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2003, 09:52:40 am »
Cytuj
Jolan mógłby zdezintegrować wirusy, substancje, whatever, które wywoływały chorobę. A ponieważ była to choroba zakaźna więc coś takiego musiało istnieć co 'przechodziło' na drugą osobę.
Ale przecież on nie wie nawet, że choroby wywołują bakterie lub wirusy. Nie te czasy. A nawet gdyby, to byłoby mu ciężko wyeliminować miliardy małych żyjątek porozrzucanych po całym ciele, których nawet nie widzi. Z tego co pamiętam, to on zawsze do tej pory potrzebował kontaktu wzrokowego przy używaniu mocy.

Offline The2nd

Thorgal
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 01, 2003, 01:05:18 pm »
Ale gdyby wyleczył tak od razu to nie byłoby komiksu :D  :D  :D (i może to by na dobre wyszło.....
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Thorgal
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2003, 04:00:01 pm »
jolan leczył jako dorosły z przyszłości - bliznę aaricii też
ja kupuje do usranego końca
dam se wszytko wcisnąć co jest komiksem i ma thorgal w tytule...
smutna prawda, nie ?
 :wink:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Spajder

Thorgal
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2003, 10:11:14 pm »
Jax, nie przekonasz mnie. Jolan nie mógł nic zrobić. Nie był hirurgiem. Tanatloc walczył z chorobą Thorgala, bo pochodził z zaawansowanego technicznie ludu, który wiedział co to medycyna. A ten mały pierdołka, co on mógł wiedzieć, skoro jeszcze (Punkt dla Van Hamme!) pierwszy oberwał i jego objawy były najsilniejsze. Wtedy do leczenia używało się kowali, którzy wyrywali to, co bolało, a za znieczulenie uważali dobre przypieprzenie w łeb.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
18.000 Thorgala
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 03, 2003, 04:11:06 pm »
Wrak.pl podal (za jakas tam strona, nie pomne) oficjalna sprzedaz Egmontowych komiksow w 2002 roku (trzy pierwsze miesjca):
"Thorgal" tom 26: "Królestwo pod piaskiem" - 18 000 sprzedanych egz.
"Asteriks" tom 31: "Asteriks i Latraviata" - 14 000
"Tytus, Romek i Atomek" - "Księga Zero" - 9 000
Co sadzicie o tych liczbach? Zaskoczenie? Zdziwienie? A gdzie Bilal, Marini, "Titeuf" i "Kaznodzieja"? Hę?
Popisala sie za to mangowa mlodziez, kupujac 35.123 egz. "Kalendarza Witch".

Offline Cujo

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2003, 04:58:03 pm »
Zaskoczenia i zdziwienia brak. Za to zniesmaczenie ignorancja jest i to w duzej ilosci.
Polak to takie leniwe bydle bez polotu, ktore kupi Thorgala i Asterixa bo kiedys tam zdazylo mu sie wpasc u kolegi na te komiksy i sie (takze przypadkiem) spodobalo. Na reszte nawet nie spojrzy, chyba ze mu pod twarz podstawic i zmusic do czytania. Rodzic tez dziecku kupi Thorgala, Asterixa, czy Tytusa bo "znane to i lubiane".
Smutne. Mam jednak wrazenie ze te statystyki beda sie wyrownywac z czasem.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2003, 05:16:51 pm »
Być może teraz się lekko zdziwicie, ale ... uważam, że zaproszenie autorki "Witch" na WSK jest znakomitym posunięciem Egmontu. Dlaczego? Liczby mówią same za siebie, to jest dopiero prawdziwa siła nabywcza! Nic to, że przeżyjemy prawdziwy nalot młodych przedstawicielek płci pięknej (chociaż może to mieć też swoje dobre strony  :wink: ), ale może dzięki temu, z czystej ciekawości tłumy te sięgną po inne pozycje - Tymek, Sandman ... Jakaś nadzieja jest.
 for Pookie

Offline Clayman_

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2003, 06:32:08 pm »
watpie zeby siegnely po inne komiksy,spotkanie jest drugiego dnia?no to jak zobacza bande nieogolonych facetow na kacu(albo jeszcze na fazie)uciekna z krzykiem:))
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Voytek

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 03, 2003, 07:22:17 pm »
Ja bym bardzo chetnie poznal wyniki reszty komiksow !Nie tylko EGMONTu ale tez innych  wydawnictw.Ciekawe czemu sie z tym kryja - domyslamy sie ze  rozowo  nie jest i reszcie  do 18 000 daleko ale ciekawe jak daleko?
Marzy mi sie taki komiksowy box office po kazdym weekendzie (  jak z filmami ) no moze byc  po kazdym miesiacu podsumowujac.
Ilosc wydania , data wydania , ilosc sprzedazy w okresie od do.
Marzy mi sie...
ex, Drugs & CS!

Offline freshmaker

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 03, 2003, 09:19:25 pm »
te statystyki mnie specjalnie nie dziwia. wiadomo ze bardziej lubiane przez ogol jest to co znae i sprawdzone. zreszta jest tak ze wszystkim. kazik sprzedaje 20tys sztuk swojej plyty a ich troje 250tys.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2003, 10:05:59 pm »
tez jestem ciekaw reszty tytulow, i wynikow treszty wydawnictw.a thorgal zrobil sie strasznie nudnym komixem i troche mnie te liczby dziwia....
ciekaw tez jestem wynikow sprzedazy FM.NR moze jaikis cynk?

Offline Kurczaczek

18.000 Thorgala
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2003, 10:56:05 pm »
Ja gdzies ostatnio widzialem takowe zestawienie za ostatni rok i tam Sandman t. 2 byl wyzej niz Sadman t. 1, zreszta podobnie bylo jeszcze z jakas inna seria. Czyli kurna co? Ludzie kupuja kontynuacje nie znajac poczatku serii?? Bez sensu.
...