Autor Wątek: System of A Down  (Przeczytany 13665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

System of A Down
« dnia: Marzec 03, 2003, 07:50:57 pm »
czy slyszeliscie o tym zespole? co o nim sadzicie? jaka przyszlosc im dajecie? (zadaje moze za duzo pytan? :wink: )
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Ryk Niedźwiedzia

System of A Down
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2003, 07:54:28 pm »
BOGOWIE!!! CUDO!!! WSPANIAŁOŚĆ!!! ZAAAJ...!!! Tak, metal i ormiański folk jak najbardziej do siebie pasują... a Serj Tankian to debeściak!!! Tak cudnie modeluje głos... Oby trwali jak najdłużej i oby opinia publiczna wreszcie się nimi zainteresowała!!!
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline wiśnia

System of A Down
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2003, 08:04:51 pm »
takiej odpowiedzi spodziewalem sie po RN. tez uwazam ze sa super. ich muzyka ma w sobie to cos co kaze ci jej sluchac na okraglo. moze postaralbys sie o jakis artykul?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Ryk Niedźwiedzia

System of A Down
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2003, 08:17:13 pm »
Postaram się... ale to się chyba na Gildii nie przyjmie?
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline wiśnia

System of A Down
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2003, 08:31:14 pm »
do wszystkich:
sorka za podwojny post, to byl przypadek. piszcie tez jaki utwor najbardziej lubicie

do RN:
postaraj sie a cie docenia. w koncu od czegos jest gildia muzyki.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Ryk Niedźwiedzia

System of A Down
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2003, 08:42:42 pm »
SPIDERS!!! ATWA!!! AERIALS!!! CHOP SUEY!!! ROULETTE!!! EGOBRAIN!!! WSZYSTKIE SĄ GENIALNE!!!
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline surmik

System of A Down
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 04, 2003, 09:07:53 am »
Szczerze mówiąc to podobają mi się tylko niektóre kawałki (toxic, z WuTangiem...) reszta jest albo średnia albo zupełnie do bani (znaczy sie oczywiście tylko dla mnie). Ale doceniam ich za oryginalność. :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Rex de Tenebris

System of A Down
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2003, 09:25:31 am »
Jedno słowo: "Sugar" - teledysk bomba, kawałek odjazd, (pamiętam, że gdy go po raz pierwszy w Makakofoni usłyszałem to wpadłem w taką beke, że z krzesła spadłem. "No lights. No music". :D

"Toxicyty" - jak dla mnie komercja. Ogólnie późniejsze dokonanie SOD mnie nie przekonują.

Anonymous

  • Gość
System of A Down
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2003, 10:35:53 am »
Cytat: "Ryk Niedzwiedzia"
Postaram sie... ale to sie chyba na Gildii nie przyjmie?
Napisz, to zobaczymy. Zapewne sie przyjmie, a jesli nie, to popracujemy nad tekstem tak dlugo, az sie przyjmie.

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2003, 11:10:09 am »
Straciłem do nich szacunek kiedy nagrali kawałek z Puffem Daddy, Mase'em i Lil' Kim. Bueeee....

Zjadają już własny ogon, formuła ich grania szybko się wyczerpie. Następna płyta będzie decydująca.

Offline Clayman_

System of A Down
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2003, 01:03:13 pm »
podobaly mi sie dwie pierwsze plyty,na ostatniej jedynie innervision,przesluchanie calej plyty opartej na tych samych schematach jak dwie pierwsze to byl dla mnie duzy wysilek,ja rozumiem ze to byly odpady z sesji ale mialem nadzieje ze bedzie to cos nowego,mysle ze jesli nagraja kolejna plyte w dokladnie takim samym stylu sluch o nich zaginie,chociaz z drugiej strony rownie dobrze moga odniesc najwiekszy sukces,nieprzewidziane sa zachowania rynku muzycznego
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 04, 2003, 02:13:17 pm »
Może zadziałać casus Rage Against The Machine - po genialnym debiucie przyszedl gorzej niż średni "Evil Empire". Ale pozbierali się i "Battle Of Los Angeles" było fantastyczne, a "Renegades" jeszcze lepsze. Ale formuła była już wyczerpana.  Audioslave to już obrabianie ogranych schematów niestety.

Nie przepadam za SOAD, ale lepiej niech będzie, że zakończą działalność niż mieliby się zmienić w jakiś upupiony soft.

Offline Ryk Niedźwiedzia

System of A Down
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 04, 2003, 07:23:24 pm »
Eeee... jak tak można? Fakt, Innervision nie jest zbyt oryginalne, ale pomyślcie... Floydów ponoć z początku też obrzucali. Właśnie za "oryginalność". A może System zwiastuje nadejście zupełnie nowego stylu muzycznego?
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline wiśnia

System of A Down
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 04, 2003, 07:43:28 pm »
pytanie do kormaka: gdzie slyszales ze oni grali z Puffem albo Wutangiem? poniewaz my z Rykiem nie slyszelismy o tym, a po twoich postach moge wywnioskowac ze my bardziej w tym siedzimy
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline surmik

System of A Down
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 04, 2003, 07:47:46 pm »
System of a Down nagrali piosenke "shame on a nigga" z Wu-Tang-Clanem. Mi sie ona bardzo podoba.
Pozdrowienia,
Marek