Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Spartan Total Warrior

(1/2) > >>

marysia:
Polecam w szczególności ze na początku  mnie nie olśniła, lecz gra się rozwija błyskawicznie , jest ciekawa. Jeśli komuś wpadła w ręce czekam  na podzielenie sie wiadomościami. Pozdrawiam.

matzel4:
czy ta giera jest przez neta...?
Tak moge wnioskowac po:

"Ta gra szybko sie rozwija"

Chyba ze daja patche w necie na wersje PC


Jeśli przez neta to podaj link

Gambit:
Spartan jest na PS2.

Myślę, że Marysi chodziło, iż fabuła gry się rozwija...na początku niby nic, ale potem rewelka...

Nie wiem, nie widziałem...ale nie tracę nadziei.

marysia:
Tylko na ps2 przynajmiej  o tej wersji mi wiadomo ale polecam , zresztą nie tylko ja się z niej cieszę . Pozdrawiam moich rozmówców

g0v3Rn:
O założyłaś temat, spoko. Gra jest naprawdę świetna. Bardzo wciąga. Dziś grałem w nią 3h.

Króciutki opis, nie mój rzecz jasna:

Jeśli lubicie gry w stylu "sam na wszystkich" , masowe bitwy oraz epoke starożytną to ta gra powinna Cię zainteresować!Gra zostanie wydana w kinowej (napisy i menu), polskiej wersji językowej. Postacie będą przemawiąc w języku angielskim.W grze jako tytułowy Spartan będziemy musieli staczać wiele bitew ale nie tylko , w czasie każdej misji, bitwy i potyczki postawionych przed nami zostanie kilka zadań, celów do zaliczenia. Czasem będą one szeregowane liniowo i wtedy po prostu przeć będziemy naprzód z nadzieją zwycięstwa, czasem jednak rozterka nas dorwie gdy dostaniemy dwa równie ważne zadania do spełnienia jednocześnie i trzeba będzie biegać w tę i z powrotem przez pole bitwy rojące się od wrogów, bo nie zgasła ani boska świeczka, ani diabelski ogarek.Gra posiada wspaniałą oprawe graficzną -szczególnie efekty świetlne oraz postacie wykonane z techniką "motion capture".Silnik graficzny gry ma zapewnić walkę na polu bitwy ponad 180 postaci jednocześnie!!Podczas walki będziesz mógł tez kożystać z magicznych mocy , które dostaniesz od Bogów - co pomoże ci pokonać niezliczonych wrogów.

Polecam wszystkim posiadaczom PS2, gra wciąga, nie przynudza a dotego Polska wersja językowa (teksty i menu).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej