Autor Wątek: Spartan Total Warrior  (Przeczytany 6869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marysia

Spartan Total Warrior
« dnia: Listopad 04, 2005, 12:48:21 pm »
Polecam w szczególności ze na początku  mnie nie olśniła, lecz gra się rozwija błyskawicznie , jest ciekawa. Jeśli komuś wpadła w ręce czekam  na podzielenie sie wiadomościami. Pozdrawiam.

Offline matzel4

Spartan Total Warrior
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2005, 01:01:44 pm »
czy ta giera jest przez neta...?
Tak moge wnioskowac po:

"Ta gra szybko sie rozwija"

Chyba ze daja patche w necie na wersje PC


Jeśli przez neta to podaj link
b]Konfrontacja[/b] - zasady podstawowe - http://www.mythos.pl/pliki/konf11b.zip

Inkantacja - magia - http://www.mythos.pl/pliki/inkantacja.zip

Dywinacja - magia kapłańska - http://www.mythos.pl/pliki/dywinacja_01.zip

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Spartan Total Warrior
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2005, 01:49:02 pm »
Spartan jest na PS2.

Myślę, że Marysi chodziło, iż fabuła gry się rozwija...na początku niby nic, ale potem rewelka...

Nie wiem, nie widziałem...ale nie tracę nadziei.

Offline marysia

Temat postu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2005, 08:54:46 pm »
Tylko na ps2 przynajmiej  o tej wersji mi wiadomo ale polecam , zresztą nie tylko ja się z niej cieszę . Pozdrawiam moich rozmówców

Offline g0v3Rn

Spartan Total Warrior
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2005, 09:45:49 pm »
O założyłaś temat, spoko. Gra jest naprawdę świetna. Bardzo wciąga. Dziś grałem w nią 3h.

Króciutki opis, nie mój rzecz jasna:

Jeśli lubicie gry w stylu "sam na wszystkich" , masowe bitwy oraz epoke starożytną to ta gra powinna Cię zainteresować!Gra zostanie wydana w kinowej (napisy i menu), polskiej wersji językowej. Postacie będą przemawiąc w języku angielskim.W grze jako tytułowy Spartan będziemy musieli staczać wiele bitew ale nie tylko , w czasie każdej misji, bitwy i potyczki postawionych przed nami zostanie kilka zadań, celów do zaliczenia. Czasem będą one szeregowane liniowo i wtedy po prostu przeć będziemy naprzód z nadzieją zwycięstwa, czasem jednak rozterka nas dorwie gdy dostaniemy dwa równie ważne zadania do spełnienia jednocześnie i trzeba będzie biegać w tę i z powrotem przez pole bitwy rojące się od wrogów, bo nie zgasła ani boska świeczka, ani diabelski ogarek.Gra posiada wspaniałą oprawe graficzną -szczególnie efekty świetlne oraz postacie wykonane z techniką "motion capture".Silnik graficzny gry ma zapewnić walkę na polu bitwy ponad 180 postaci jednocześnie!!Podczas walki będziesz mógł tez kożystać z magicznych mocy , które dostaniesz od Bogów - co pomoże ci pokonać niezliczonych wrogów.

Polecam wszystkim posiadaczom PS2, gra wciąga, nie przynudza a dotego Polska wersja językowa (teksty i menu).

Offline marysia

temat postu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 11, 2005, 11:40:24 am »
Łuki,  włócznie,  młot, ale zdecydowanie polecam podwójne miecze, szybkośc wykonywanych ciosów  powala  przeciwnika,  można także wykorzystac je do obrony, bloków