Autor Wątek: Nowy komiks internetowy  (Przeczytany 34195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciej

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 06, 2005, 04:23:49 pm »
Cytat: "Fenrir"
to co jest nie tak z marine na drugiej stronie ? tym w pelnym planie ?


Skoro sam tego nie wiesz, to dlaczego toczysz pustą dysputę już trzecią stronę topiku?  :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 06, 2005, 04:29:43 pm »
no dajemy tu jakby to conajmniej jakieś "Sin City" było :lol:

ale to czasem może być niezła rozrywka w niedzielne popołudnie
takie jałowe bicie piany :lol:

Offline Lavamancer

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 06, 2005, 04:30:37 pm »
Cytuj
Jakby co, to moge dokladniej wytlumaczyc.

No to jedziesz, tylko proszę o argumenty co najmniej tak rzeczowe jak te które podał N.N.
Cytuj
N.N. nie zaprzeczyl i poprosil bym napisal co jest nie tak.

Nie zaprzeczeył, bo nawet na tym przykładzie widać, że jego prace prezentują wyższy poziom.
Cytuj
Poza tym, jak napisal N.N., czegos gorszego wogole by nie pokazal szerszej publice, wiec jesli sa to jeszcze te szczeniece proby z olowkiem, to dlaczgo je widze ?

Bo nie wyszstkie komiksy publikuje się tylko dla rysunku. Niektóre dla treści :roll:

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 06, 2005, 04:31:44 pm »
Cytuj
Co jest, Fenrir, czemu nie zabijasz mnie potęgą swych argumentów?
Wolisz brnąć w Masturbatora?

ech, naprawde nie wiem skad biore sily na to. No coz. Drogi andruthcie, owszem, twoje prace robia bardzo duze wrazenie i ciezko im cos zarzucic. Sa napewno duzo lepsze od Juhasa. Czy tyle Ci wystarczy ? brne w Masturbatora,  bo Pan Jerzy wyglosil teze, ze powinien to byc komiks lepszy. Osmielilem sie poddac to w watpliwosci i jedynymi argumentami, jakie uslyszalem, byly te o kultowosci i rysunku na poziomie wystarczajacym dla historii. Dla mnie to bazgroly i jesli grafika jest adekwatna do fabuly, to boje sie go czytac. Bynajmniej nie brne w masturbatora zeby dopiec N.N.

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 06, 2005, 04:37:11 pm »
Cytuj
Sa napewno duzo lepsze od Juhasa


Jezu, kamień spadł mi z serca.Wysiłek mój nie poszedł na marne.Są JUŻ lepsze niż Juhasa.Muszę wiecej pracować, to może będą jeszcze lepsze, może nawet będe mogł je w sieci pokazać, jak myślisz?

Czyli co, ja mogę już Juhasa krytykować bezkarnie?
Mogę napisać że to gówno?

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 06, 2005, 04:38:47 pm »
Cytuj
a do dupy jest, jak cała reszta Very Happy

jak dla mnie jest calkiem ok. Moze powinienem pojsc na medycyne, zeby zobaczyc co z nim nie tak, bo tu widze nikt mi tego nie wytlumaczy.
Cytuj
Skoro sam tego nie wiesz, to dlaczego toczysz pustą dysputę już trzecią stronę topiku? Rolling Eyes

to taki zart z krainy wiecznego swetra ?
Cytuj

Nie zaprzeczeył, bo nawet na tym przykładzie widać, że jego prace prezentują wyższy poziom.

ja widze bledy i uproszczenia
Cytuj
Bo nie wyszstkie komiksy publikuje się tylko dla rysunku. Niektóre dla treści Rolling Eyes

Jeezu, czy w kazdym poscie musze pisac wiecej niz raz, ze rozmawiam tu tylko o stronie graficznej ?

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 06, 2005, 04:40:00 pm »
Cytuj
Bo nie wyszstkie komiksy publikuje się tylko dla rysunku. Niektóre dla treści


a niektóre, jak omawiany szeroko tutaj, wogóle nie powinny sie ujawniać...
 :)

N.N.

  • Gość
Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 06, 2005, 04:42:51 pm »
Cytat: "Fenrir"

Jeezu, czy w kazdym poscie musze pisac wiecej niz raz, ze rozmawiam tu tylko o stronie graficznej ?


Komiks to nie jest tylko strona graficzna i to, że nie chcesz wziąć pod uwagę, że twoi rozmówcy rozmawiają o komiksie jako pewnej organicznej całości, świadczy tylko o tym, że nie rozumiesz, co się do ciebie mówi.

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 06, 2005, 04:44:16 pm »
Cytuj
Jeezu, czy w kazdym poscie musze pisac wiecej niz raz, ze rozmawiam tu tylko o stronie graficznej ?


Ustaliliśmy już chyba, że "strona graficzna" tego komiksu jest gówniana, więc po co to jeszcze wałkować?
Chyba że zmienimy tytuł tematu na "Mały Masturbator"?

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 06, 2005, 04:44:43 pm »
Cytuj

Jezu, kamień spadł mi z serca.Wysiłek mój nie poszedł na marne.Są JUŻ lepsze niż Juhasa.Muszę wiecej pracować, to może będą jeszcze lepsze, może nawet będe mogł je w sieci pokazać, jak myślisz?

Czyli co, ja mogę już Juhasa krytykować bezkarnie?
Mogę napisać że to gówno?

Mi to szczerze mowiac rybka, co sie komus podoba, lub nie. Ja oceniam prace Juhasa jako dobre i radze mu pozostac przy czerni i bieli. Wy piszecie ze to mizeria i zeby nie obrazal was zamieszczeniem takich rzeczy w sieci. Skad wy sie urwaliscie ? z Filmwebu ? Na razie udalo mi sie z trudem wydrzec od N.N. co mu sie nie podobalo. Reszta widac obstaje ciagle przy szczeniackim 'ale gooooowno'.

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 06, 2005, 04:48:31 pm »
Cytuj
Komiks to nie jest tylko strona graficzna i to, że nie chcesz wziąć pod uwagę, że twoi rozmówcy rozmawiają o komiksie jako pewnej organicznej całości, świadczy tylko o tym, że nie rozumiesz, co się do ciebie mówi.

Masz racje, przekonales mnie. Andruth, twoje komiksy ktore zostaly zaprezentowane w tym temacie sa gowniane. Na tych pokazanych stronach nie udalo Ci sie pokazac ciekawej historii.

N.N.

  • Gość
Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 06, 2005, 04:50:00 pm »
Cytat: "Fenrir"
 Na razie udalo mi sie z trudem wydrzec od N.N. co mu sie nie podobalo.

Nie pochlebiaj sobie, synku, niczego ci się ze mnie wydrzeć nie udało, a już na pewno nie z trudem.

Offline Maciej

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 06, 2005, 04:51:11 pm »
A Juhasowi się udało pokazać ciekawą historię...


 :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 06, 2005, 04:51:56 pm »
Cytuj
Nie pochlebiaj sobie, synku, niczego ci się ze mnie wydrzeć nie udało, a już na pewno nie z trudem.

raczyles cokolwiek sensownego nt. komiksu napisac w przedostatnim poscie pierwszej strony, dziadku.

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 06, 2005, 04:54:44 pm »
Cytuj
A Juhasowi się udało pokazać ciekawą historię...

nie, ta historia sie jeszcze chyba na dobre nie rozpoczela, to tylko wycinek z calego komiksu, ale co tam, napiszmy ze marne scenariusze pisze, a co tam !
tyle samo sensu.

 :roll: