Autor Wątek: Nowy komiks internetowy  (Przeczytany 34547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 06, 2005, 04:55:06 pm »
Cytuj
Reszta widac obstaje ciagle przy szczeniackim 'ale gooooowno'.


Kolego, szczeniackie to są twoje wypowiedzi.Ja ci już wyżej napisałem konkretnie, dlaczego jest to gówno.I może Ci sie nawet podobać, tylko na Boga, nie próbuj nam tu wmawiać że jesteś jedynym sprawiedliwym w Gomorze.Prawda jest okrutna - nie jesteś.Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale toczysz hektolitry piany.
Małego Masturbatora stworzył człowiek, który komiks jako medium rozumie, zna i potrafi mówic jego językiem.Człowiek świadomy języka komiksu, jego możliwości i ograniczeń, z pełną wiedzą o tym co i jak chciał powiedzieć.

Komiks Juhasa to amatorska próbka, nieporadna w formie i treść, z słabym, gównianym rysunkiem, zrobiona po omacku i bez czucia, o żadnej znajomości jezyka mowy tu nie ma.
To wszystko już tu zostało wytknięte, aty swoje - bla, bla, bla...
Podoba Ci sie? OK, niektórzy przedkładają owce nad dziewczęta, cóż tylko im współczuć...

N.N.

  • Gość
Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 06, 2005, 04:58:33 pm »
Cytat: "Fenrir"
Cytuj
Nie pochlebiaj sobie, synku, niczego ci się ze mnie wydrzeć nie udało, a już na pewno nie z trudem.

raczyles cokolwiek sensownego nt. komiksu napisac w przedostatnim poscie pierwszej strony, dziadku.


Wielce szanowny piętnastolatku (bo tyle masz lat, prawda?). Każdy z moich postów w tym temacie zawiera konkretne informacje na temat tego, jakiej jakości jest produkcja Juhasa, co w niej jest niedobrego i dlaczego uważam, że jest to niedobre. W poście, o którym wspominasz, łopatologicznie wykladam ci (przez wzgląd na twój młody wiek i małe umiejętności zarówno odróżniania obrazków dobrych od złych jak i przez wzgląd na twoją niedojrzałość intelektualną) co jest na tych planszach niedobrego. Pozostałym uczestnikom rozmowy taka łopatologia nie jest potrzebna, bo oni to widzą na własne oczy.

Offline Rybb

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 06, 2005, 05:02:00 pm »
Do autora "crawling" : zgadzam się z Empro. Pracuj dużo ( tego się nie przeskoczy swoim umiłowaniem komiksu ani zuchwałością ) Photoshop też nie jest taki straszny jak poświęcić mu trochę czasu ( ucz się po prostu ) a co do rysunku to szukaj własnej stylistyki. Widać że podpatrujesz sztukę rysunku głównie z komiksów i filmów animowanych. Kombinuj po swojemu. Myśl, podejmuj decyzje. Przyszykuj coś na tyle konkretnego żeby było z czego wybierać i wtedy może oszczędzą Ci uwag "starsi" koledzy po fachu. Sam entuzjazm to cecha bardzo korzystna, ale jak już wspomniałem PRACY nie przeskoczysz. I na koniec : CZCIONKA !!! pisz ręcznie !!! font którego używasz ( comic sans ?) jest już tak wyeksploatowany w innych projektach, że robi się to meczące. Najlepiej zrób własną czcionkę ( piszesz ręcznie cały alfabet, skanujesz, obrabiasz w corelu lub ilustratorze a potem znajdź kogoś kto wrzuci to do fontmastera i wygeneruje - z tego co wiem nie jest to takie trudne ) pozdrawiam

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 06, 2005, 05:02:03 pm »
Cytuj
Ja ci już wyżej napisałem konkretnie, dlaczego jest to gówno


odp.

Cytuj
Ustaliliśmy już chyba, że "strona graficzna" tego komiksu jest gówniana, więc po co to jeszcze wałkować?

Cytuj
Czyli co, ja mogę już Juhasa krytykować bezkarnie?
Mogę napisać że to gówno?

Cytuj
Komiks Juhasa to amatorska próbka, nieporadna w formie i treść, z słabym, gównianym rysunkiem, zrobiona po omacku i bez czucia, o żadnej znajomości jezyka mowy tu nie ma.


mysle ze powinienes sie najac jako recenzent :lol: . Nazwij rubryke "Odcienie gowna", bo widze po twoich wypowiedziach ze to twoj fetysz.

Offline Maciej

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 06, 2005, 05:04:12 pm »
Cytat: "Fenrir"
Cytuj
A Juhasowi się udało pokazać ciekawą historię...

nie, ta historia sie jeszcze chyba na dobre nie rozpoczela, to tylko wycinek z calego komiksu, ale co tam, napiszmy ze marne scenariusze pisze, a co tam !
tyle samo sensu.

 :roll:


Kochany, a widziałeś poprzedni komiks Juhasa?
Chyba tak, bo jak sam piszesz wolałbyś Juhasa w cz-b.
Czyli widocznie widziałeś, ale nie czytałeś.
Ja przeczytałem, aby wiedzieć o czym rozmawiamy...
no i jak na razie jestem załamany poziomem scenariuszy  Juhasa :?

Rysunkowo, faktycznie lepiej mu w szarościach.
Kilka kadrow ładnych, ale kompozycja całości leży. Poza tym Juhas idzie na łatwiznę: olewa 2 plan, kalkuje pozy postaci...
Nigdzie nie napisałem, że to gówno.
Ale porównywanie takich nieprzemyślanych totalnie amatorskich plansz, ze skończonym dziełem jakim jest MM, to gruba przesada.  :?

Przy MM te komiksy to faktycznie rzadkakaka  :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 06, 2005, 05:10:07 pm »
Cytuj
Wielce szanowny piętnastolatku (bo tyle masz lat, prawda?). Każdy z moich postów w tym temacie zawiera konkretne informacje na temat tego, jakiej jakości jest produkcja Juhasa, co w niej jest niedobrego i dlaczego uważam, że jest to niedobre. W poście, o którym wspominasz, łopatologicznie wykladam ci (przez wzgląd na twój młody wiek i małe umiejętności zarówno odróżniania obrazków dobrych od złych jak i przez wzgląd na twoją niedojrzałość intelektualną) co jest na tych planszach niedobrego. Pozostałym uczestnikom rozmowy taka łopatologia nie jest potrzebna, bo oni to widzą na własne oczy.


Czyli przechodzimy na rzucanie miechem, panie Szylak ? Stary pan, a glupi jak but. Nie, nie mam 15 lat. Nie widze tez argumentow w pisaniu ze komiks to mizeria, albo (jakby andruth pewnie wolal) gowno. Jak narazie tylko MastaFlamastra raczyl sensownie odpowiedziec. Zegnam kolko wielkich masturbatorow.

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 06, 2005, 05:13:28 pm »
Cytuj
Ja przeczytałem, aby wiedzieć o czym rozmawiamy...
no i jak na razie jestem załamany poziomem scenariuszy Juhasa Confused

czyli ten tez musi byc zly ?
Cytuj
Ale porównywanie takich nieprzemyślanych totalnie amatorskich plansz, ze skończonym dziełem jakim jest MM, to gruba przesada.

musze chyba dawac wiecej emotikonek.

N.N.

  • Gość
Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 06, 2005, 05:18:46 pm »
Cytat: "Fenrir"

Czyli przechodzimy na rzucanie miechem, panie Szylak ?

A w którymż to miejscu rzuciłem miechem?

Cytuj
Stary pan, a glupi jak but.

A to już się powinno kwalifikować pod ostrzeżenie i docelowo ban.

Cytuj
Nie, nie mam 15 lat.


Tak, wiem. Ma pan osiemnaście i wydaje się Panu, że jest pan dorosły.

Cytuj
Nie widze tez argumentow w pisaniu ze komiks to mizeria,

Pan w ogóle niewiele widzi, ale to nie jest ani moja, ani niczyja wina - tylko Pańska.

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 06, 2005, 05:31:10 pm »
Cytuj

A to już się powinno kwalifikować pod ostrzeżenie i docelowo ban.

nie mam zamiaru sie z panem wyklucac, czy posadzanie kogos o niedojrzalosc intelektualna to juz obraza, czy nie. Jesli nie potrafi Pan inaczej dyskutowac, niz tylko wywyzszac sie wiekiem, to przykro mi. Jesli pomoze to panu w nocy zasnac, to moge4 napisac, ze jestem 20 latkiem. Z przyjemnoscia poczytam sobie co mi sie wydaje. Prawda jest jednak taka, ze nie bede bierny, gdy ktos lekcewazaco odzywa sie do mnie per synku.

Offline Lavamancer

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 06, 2005, 05:45:06 pm »
Cytuj
Na razie udalo mi sie z trudem wydrzec od N.N. co mu sie nie podobalo. Reszta widac obstaje ciagle przy szczeniackim 'ale gooooowno'.

Na moje oko to N.N. konkretnie ci napisał co mu się nie podobało, z sensem i raczej Go zbyt długo o to nie prosiłeś z twojej strony.
Co innego ty, przecież przez tyle stron tematu podałeś dokładnie 1 (słownie: jeden) argument co do rysunków w masturbatorze.
Cytuj
Prawda jest jednak taka, ze nie bede bierny, gdy ktos lekcewazaco odzywa sie do mnie per synku.

No popatrz, a ja myślałem, że to ty już na pierwszej stronie tematu wyskoczyłeś ze zdaniem:
Cytuj
bo az mnie ciekawosc zzera nad czym sie tak masturbujesz.

Ja prędzej obraziłbym się za taki tekst niż za określenie mnie "synkiem" (co notabene jest częste w przypadku zwracania się osoby starszej do młodszej i raczej nie ma obraźliwego podtekstu).

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 06, 2005, 05:50:12 pm »
Jesteś Fenrir głupim, zarozumiałym gówniarzem (masz, niech ci będzie że fetysz), szkoda czasu na dyskusję z kimś takim.Owszem, do pewnego momentu było to nawet zabawne, ale przestało.
Tak, synku, powineneś wrócić pod kołdrę i przestać sie wcinać w dyskusję ludzi od ciebie starszych i mądrzejszych.Boś w idiotyźmie swoim przekroczył wszelkie granice.
I będe sie do ciebie również zwracał per "synku" bo jestem 15 lat starszy :D

Offline Gashu

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 06, 2005, 05:56:47 pm »
Cytat: "andruth"
Jesteś Fenrir głupim, zarozumiałym gówniarzem (masz, niech ci będzie że fetysz), szkoda czasu na dyskusję z kimś tam.Owszem, do pewnego momentu było to nawet zabawne, ale przestało.
Tak, synku, powineneś wrócić pod kołdrę i przestać sie wcinać w dyskusję ludzi od ciebie starszych i mądrzejszych.Boś w idiotyźmie swoim przekroczył wszelkie granice.


Sorry, ale w moim mniemaniu w tym momencie została przekroczona granica , gdzie kończy się ostra dyskusja, a zaczyna zwykłe obrażanie innego forumowicza.  :?
Jest tu jakiś moderator?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Fenrir

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 06, 2005, 05:58:50 pm »
Cytuj
Tak, synku, powineneś wrócić pod kołdrę i przestać sie wcinać w dyskusję ludzi od ciebie starszych i mądrzejszych

ta madrosc to apropo twoich jednozdaniowych recenzji  z gownem w srodku ?

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 06, 2005, 06:00:41 pm »
Cytuj
Sorry, ale w moim mniemaniu w tym momencie została przekroczona granica , gdzie kończy się ostra dyskusja, a zaczyna zwykłe obrażanie innego forumowicza.


a tu to co było?

Cytuj
Cytat:
Stary pan, a glupi jak but.


ten typek zaczął, jak sądze z braku argumentów

Offline andruth

Nowy komiks internetowy
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 06, 2005, 06:06:07 pm »
Cytuj
Juhas nie potrafi robic komiksu, nie ma pojecia o narracji, dynamice i kompozycji, nawet słowem już nie wspomne o psychologii i dramaturgii.Jaka psychologia, skoro rysunki są tak nieporadne że kuleja od początku do końca.Broniąc go lub mówiąć że jest OK, wyrządza sie mukrzywdę.
I mówie to jako odbiorca komiksa, a nie rysownik.Mam dokładnie takie same oczekiwania wobec komiksu opublikowanego w jakiejkolwiek formie ( sieć, papier...).I nie ma tu taryfy ulgowej, Miller czy Juhas.Publikujesz - poddajesz sie ocenie i krytyce


Cytuj
Małego Masturbatora stworzył człowiek, który komiks jako medium rozumie, zna i potrafi mówic jego językiem.Człowiek świadomy języka komiksu, jego możliwości i ograniczeń, z pełną wiedzą o tym co i jak chciał powiedzieć.

Komiks Juhasa to amatorska próbka, nieporadna w formie i treść, z słabym, gównianym rysunkiem, zrobiona po omacku i bez czucia, o żadnej znajomości jezyka mowy tu nie ma.
To wszystko już tu zostało wytknięte, aty swoje - bla, bla, bla...


Cytuj
Wogóle jest to idiotyzm w rodzaju - kupuję buty, nie podobaja mi sie, a sprzedawca mówi że muszę je wziąć chyba że udowodnię ze sam zrobię lepsze i on mi zaraz porówna moje buty i te których nabycia odmawiam.





dla przypomnienia - to a props nieszczęsnego "komiksu" z tego tematu, napisane przeze mne wcześniej.
Nie dotarło jak widać, wiec przemówiłem do ciebie twoim językiem.Innego widać nie rozumiesz...
Co świadczy o wrodzonym bądź nabytym braku inteligencji