Autor Wątek: Turniej Par 2005  (Przeczytany 32453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Par 2005
« dnia: Listopad 08, 2005, 07:24:20 pm »
Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników Mordheima na Turniej Par który odbedzie sie 3-4 grudnia 2005 roku na terenie Krakowa.

Dokładne informacje sa zawarte w niniejszym regulaminie:

REGULAMIN TURNIEJU PAR

Tak jak obiecałem Regulamin Zachowania na Turnieju. Prosze wszystkich o dokładne jego przestudiowanie!

REGULAMIN ZACHOWANIA

Lista zgłoszonych par.

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR






Ps. Do końca tygodnia pojawi sie również "Regulamin Zachowania Na Turnieju", "lista zgłoszonych" i "scenariusze".
Zostanie także osobno załozony temat dla poszukujach pary na czas rozgrywek.

Ps.2 Prosze uzytkowników tego forum o PRZEMYŚLANE pytania. KRYTYKĘ natomiast z chęcią przyjme ale po turnieju. Aby uniknac podobnych dyskusji jakie dotychczas miały miejsce proponuje "zbuntowanym" lub "niezadowolonym" z regulaminu o rezygnacje z turnieju dla dobra wszystkich. mam jednak nadzieje że wszyscy bedą zadowoleni :)

A tak bawilismy sie rok temu:

Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2005, 07:35:39 pm »
Zaraz tu cos jeszcze dopiszę do własnego posta...

"Regulamin Zachowania Na Turnieju" <--- szczerze odpowiedz - czy kiedykolwiek spotkałeś się z niewłaściwym zachowaniem na turnieju? Czy widziałes, jak ktoś "zachowuje się" w jakiś rażący sposób? (ja nie byłem na tak ogromnej ilości turniejów i może dlatego nie widziałem, stąd moje pytanie spowodowane czystą ciekawością)

teraz oblookam regulamin i potem dopiero ponowię wypowiedź na tym poście...

...
...
...\

111)
Mam już 1) wiem, że to czepianie sie szczegułów, ale na tym polega moje zadanie. (na całej stronie TH to robiłem i w regulaminach rodzaju wszelkiego). Nie wypada, aby w reg. turniejowym były błędy ort. "Młodzież    " się pisze - nie "młodzierz" (nie było widac podkreślenia na czerwono, bo jest tez czarne... (SZCZEGUŁY złożone w kupe - tworzą CAŁOŚĆ - dlatego poruszyłem tę kwestię - szybka poprawka i pierdoła zniknie)

222)
Mam tez 2)
"Niedziela
Pierwsza gra                9.30 – 10.00
Druga Gra                 10.30 – 12.00
Trzecia gra                12.30 – 14.00
Podliczenie punktów    14.00 – 15.00"

Kurde - 1,5godz pewnie sie sprawdziło ostatnio - ale bez jaj - 30 minut na rozgrywkę 4 osobową?... "9.30-10.00" mało czasu - chyba, ze to jakiś special - ale chyba wkradł sie tu jakiś błąd...

NO I TYLE - czekam na scenariusze. Mam nadzieję, ze problemu nr 2 nie rozwiążesz zaczynając granie od 8smej rano - to było by krzywdzące dla tutejszych:)... którzy nie spali w domu młodzieżowym... a reszta ok. (trochę tych ort. błędów)... Zasady OK...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Turniej Par 2005
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2005, 07:48:14 pm »
Cytuj
OSOBY, które chcą wziąć udział w turnieju, a nie mają pary proszone są o przysłanie zgłoszenia bez danych dotyczących drugiej połowy z adnotacją że szukają partnera.

 :lol:  Będą dziewczęta? :D ;)

Pytanie dotyczące logistyki: gdzie jest MDK na Grunwaldzkiej? A raczej jak można tam dotrzeć? Mógłbyś nam umiejscowić to jakoś na mapie Krakowa (tym razem takową weźmiemy ;) )?

Offline Herudaio

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2005, 09:02:49 pm »
Ale fajny wielbłąd.... o ile się nie myle faza rekonwalescencji jest przed szarżami a nie na odwrót... nie mówiąc że chyba zapomniałeś o fazie ruchu...
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2005, 09:51:54 pm »
W takim razie pokolei:

Błedy poprawiłem.. Dziękuje na ich zwrucenie zarówno Heruldaio jak i Maćkowi.

Regulamin zachowania jest potrzebny ponieważ chcę aby kazdy wiedział jakie mam wymagania jako organizator do bioracych udziła w tym turnieju. Chodzi głównie o sprawe arkoholowa i ewentualnie używek. Jak wiadomo dwudniowe turnieje mają nieco inny wymiar niz te jednodniowe i różne głupie pomysły niektórym wpadaja do głowy.
Miesce jak i salę dzięki serdeczności derektora MDK-u udało mi sie załatwic za bardzo nieduze pieniadze.
Cenną jednak jest za tak dogodne warunki (bedziemy mieli dostęp nawet do kuchenki gazowej!) jest nasze zachowanie.
I dlatego pragne aby kazdy był swiadomy tego faktu ze wypadku niepodporzadkowania sie może być "wyproszony" z turnieju.

Pozatym warto abyśmy sie pokazali od jak najlepszej strony - da nam to szanse na kolejne podobne turnieje na terenie MDK-u. Tymbardziej że Pan Derektor jest jak najbardziej otwarty na takie propozycje.

Do Musleya.. Dzisiaj już pewnie niezdąze lecz równierz zamieszcze mapkę dojazdową do miejsca turnieju (lokalizacja jest wprost idealna -dwa kroki od Strychu jak i od Dworca).
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2005, 10:03:48 pm »
Tak jak musol wyzej powiada! mapę trzeba miec, i do tego telefony które maja coś na karcie...
O zachowanie raczej bym sie nie martwił... no chyba ze znowu nawiedzi nas "osrany kibel"  :roll:  (nie zapomnę Naza z jaką ironią on to mówił :lol: )
Jak byś kamilu był tak dobry to wyślij mi Twoje gg na pm`a
Pozdrawiam

ps:juz buzuje we mnie krew :shock:
IMP  :O

Offline Nazroth

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 08, 2005, 10:06:13 pm »
I jeszcze coś...wiem, ze juz o tym dyskutowaliśmy nie raz, ale jest pewien kwas: KRYTYKI BATÓW... jeśł pozostaną "obuchowe" to obawiam się, że pozbawiasz bande SoS krytyków siecznych - bo jak wiemy nikt nie wystawia ich z mieczami... no i jest to "za" dla batowych siecznych krytyków... ale TY organizujesz więc spoko... jak kto woli. (nie wiem, czy Ania zechce ze mną wpadać, więc nie wiadomo czy będę miał parę a tym bardziej, czy pod postacia SoSek) - wiec nei chodzi o dopałerzanie bandy mojej kobietki...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Rigor Mortis

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 08, 2005, 10:36:19 pm »
Kamil zwarty i gotowy zgłaszam się na turniej może potrzebujesz pomocy organizacyjnej?? Miałem jechać do katowic, ale cos mi sie widzi że armi nie zdąrze pomalowac, a banda do mordki bedzie gotowa :D
P.
ho dares wins

Offline Motorek

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2005, 08:20:47 am »
Na wstępie  :arrow: fajowe zdjęcia z zeszłego roku :arrow: szczególnie SoS full wypas ;) i dziecior - szeryf hehe.
A teraz regulamin, nie brałem nigdy udziału w turnieju par, owszem mulitplayery bardzo często ale z chwiejnymi sojuszami :badgrin: (chyba każdy Skaven lubi wbijać sztylet w plecy sojusznika ;) ) z tego co wyczytałem to wszystko robi najpierw jedna para , a później druga :?: Dobrze kminie :?: Czy jest na przemian jeden gracz z pary A , potem gracz z pary B :?:
W regulaminie nie ma nic na temat niepomalowanych figsów- czyli można mieć :?:
Nie czaje jeszcze zmowy, jak mój kolega z pary chce strzelić/zaszarżować albo się ruszyć i mu zasugeruje, że ja bym teog nie robił (kopnę go pod stołem , chrząkne itp) to dostaje WP czy nie :?:
Cytuj
Nie jest wymagany całkowity WYSIWYG, ale chociaż podstawowy ekwipunek powinien się zgadzać.
Tego tez nie rozumiem - moje Verminkiny to Clanraci z Batlla - miecz tarcza LA , a ja uzbrajam w pałkę i procę... Może ten problem pominę, bo mam nadzieję , że jeżeli się zjawię to z Undedami tylko czekam, aż mi Śliwka pomaluje :arrow: miały być na Falkon a tu kopsko :cry:
No i chyba wszystko czego nie wiem, mam nadzieję , że wypali sprawa transportu i wpadniemy małą ekipą z LBN ;)
PS: Dobrze, że telefon kontaktowy w Orangu, bo mam sms-y po groszu :p
Pozdro ;)

Offline MiSiO

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 09, 2005, 12:36:01 pm »
3-4 grudnia... :P To lipa, bo jadę na turniej do Katowic. Wercy raczej też.

Offline nahar

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 09, 2005, 02:45:28 pm »
A co za turniej jest w Katowicach?
WFB, W40000 i LOTR jak mniemam?
paweł

Offline TheViking

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 09, 2005, 03:55:40 pm »
no to moje "wilczki" sie pojawia :)
#1043;ей, горiлко, бiла-бiла,
Я б тебе лижкою їла!

Offline G O N Z O

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 09, 2005, 04:06:37 pm »
Bardzo prawdopodobne że nie zabraknie też Mercenaries i ich Dwarfickich "braci w sile" :D
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Turniej Par 2005
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 09, 2005, 04:16:29 pm »
Ja i Zielony wystąpimy w parze Middenheim i Dwarf Treasure Hunters :). O ile z malowaniem zdążę... :shock:

Offline Motorek

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2005, 06:11:04 pm »
Cytat: "nahar"
A co za turniej jest w Katowicach?
WFB, W40000 i LOTR jak mniemam?
WH40k mam 4 Chaos Space Marines to się troche interesuję systemem :lol:  i czytam forum 40-stki :p
Cytat: "G O N Z O"
Bardzo prawdopodobne że nie zabraknie też Mercenaries i ich Dwarfickich "braci w sile"  :D  
Transport Dżizus dziś załatwia, więc luzik jak wszystko wypali ;)
R=rozruch może da się przejechać Rysio Taxi Driverowi :badgrin: