Autor Wątek: King Kong  (Przeczytany 2301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dereq

King Kong
« dnia: Listopad 09, 2005, 04:23:43 pm »
wlasnie mialem okazje zagrac w demo.
o ile grajac misje uciekajac gosciem przed T rexem bylem pod wrazeniem... lecz gra sama duza malpa powalilo mnie na kolana.demo-cudo!!(choc strasznie krotkie:/mam nadzeje ze nie odslonilo wszystkich kart pelnej wersji...
bravo!
(no i jeszcze dziala prawie full detalach i sie nie tnie:D)

ktos gral?
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
King Kong
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2005, 04:46:50 pm »
Grałem, grałem. Świetnie zrobili efekt rozchodzenia się fal dźwiękowych no i w ogóle graficznie cudeńko. A mi odwrotnie - bardziej podobała się ucieczka przed T rexem niż wcielanie się w małpkę ;)

Offline Dereq

King Kong
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2005, 05:10:20 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Grałem, grałem. Świetnie zrobili efekt rozchodzenia się fal dźwiękowych no i w ogóle graficznie cudeńko.


efekty fakt,cudo

Cytat: "Wilk Stepowy"
A mi odwrotnie - bardziej podobała się ucieczka przed T rexem niż wcielanie się w małpkę ;)


troche za krotki rozdzial. lecz juz dawno nie reagowalem przy grze gwaltownie odskakujac od monitora(tak,T Rex ma duże zęby;))

kolejny plus to calkowity brak HUD.
ciekawe rozwiazanie.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Deytonus

King Kong
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2005, 08:23:58 pm »
Gra bardzo szybka i emocjonująca, nie powiem. Małpką trzeba się chyba bardziej nagimnastykować, ale  bardziej się schizuję przy człowieku :]
W sumie to jako Kong wystarczy wleźć gdzieś wysoko, napalić się (kręcenie kółkiem) i dajesz na Rexy. A powiedzcie, kiedy się ginie Driscollem, to pisze coś o włóczniach, że bodajże reksia spowalniają. Tylko jak je zdobyć, wybrać?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
King Kong
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2005, 08:28:00 pm »
Włócznie są na planszy gry - na środku powtykane w ruiny i po lewej przy kawałku muru z portalem. A polecam też zestrzelić pterodaktyla - T się nim na chwilę zainteresuje z uwagi na jego walory smakowe a my będziemy mieć spokój ;)

ps. jak pierwszy raz grałem i zobaczyłem T to normalnie spanikowałem. A i potem adrenalina mi nieźle skakała.

Offline Qraq

King Kong
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2005, 12:14:06 am »
hmm a mi nie chce działać to demo. Zaczynam podejżewać ze moj komp ma alergie na nowe produkcje Ubisoftu. Splinter Cell 3 tez nie chcial odpalić...
no ale widzialem, fajne. Wyjdzie na ps2, to zagram :)

 

anything