Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Dragon-Ball

(1/24) > >>

Lukas100:
Co myślicie o seri Dragon-Ball bo jak dlamnie to ona jest wypas.A i jeszcze coś która seria Dragon-Ball najbardziej wam sie podobała Dragon-Ball,Dragon-Ball Z czy Dragon-Ball GT bo jak dlamnie najlepsza była Dragon-Ball Z  :D Rosze o wypowiedzi

Gashu:
O anime zapewnie wypowiadałem się kiedyś na forum M&A...
Komiksowa seria znudziła mnie niesłychanie. Pierwsze kilka tomów (w których Goku jest małym chłopięciem) było nawet zabawnych. Jednak w momencie, w którym rozpoczęły się turnieje, walki o ocalenie wszechświata i inne takie, seria zaczęła być strasznie monotonna, a jako że dialogów było tam niewiele, pojedynczy tomik dało się przeczytać w kilka minut. Po kilkunastu pierwszych tomach odpuściłem sobie i puściłem wszystkie na Allegro.

Macias:
Wreszcie jakis zajebisty temat, bo w gaszczu glupot taki temat to prawdziwa eprla!
A zeby nie bylo OT-chce ktos kupic tom 1 i 17?
 :p

empro:
ja zacząłem zbierać DragonBalla, ale zapał mi się skończył po 3 tomie, bo przebrnąć to "dzieło" było strasznie ciężko, bo ni to śmieszne, ni ciekawe, i mimo, że pomysł całości tak absurdalny że aż jakoś wręcz interesujący to w komiksie nie obronił się moim zdaniem w ogóle. Spakowałem więc moją 3-tomową kolekcję i powędrowałem do Centrum Komiksu, gdzie wymieniłem na coś lepszego :)

Żeby było jeszcze weselej, mój kolejny kontakt z Mangą to wszędzie chwalony "Ghost in the Shell" którego próbuje przebrnąć blisko 2 lata już, i gdyby to nie był prezent to pewnie podzieliłby los DragonBalli.

I tak jeszcze wcześniej znięchęcony "cudami" pokroju Appleseed czy DirtyPair szczerze zraziłem się do Mangi, i chyba ciężko będzie mnie przekonać do sięgnięcia jeszcze kiedyś po ten gatunek.

Fakt mam w domu większość Akiry (resztę muszę uzupełnić, bo to rewalycjna seria), ale uważam,że jej genialność to "wyjątek od reguły", który tylko potwierdza, że Manga fajna nie jest

Przynajmniej dla mnie, może po prostu nie trafia do mnie :)

Gilbaert:
polecam więc przeczytać Hiroszimę, Eden, Domu, Miecz nieśmiertelnego (ale tak od 3 tomu jest naprawdę dobry)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej