Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Dragon-Ball

<< < (23/24) > >>

cro_no:
To komiksy na podstawie filmów (kadry z filmów z wstawionym tekstem), których fabuła różni się nieco od tej z serialu DBS, która z kolei różni się nieco od tej z mangi:)

R~Q:

--- Cytat: J4rre w Grudzień 27, 2018, 12:13:25 pm ----powiększonym formatem (A5 z obwolutą)
-papierem kredowym (biały i śliski)

--- Koniec cytatu ---
Rak
Aczkolwiek wyczytałem na wiki, że są one oficjalnym elementem oficjalnego kanonu DB. Ale i tak czekam na pozostałe spin-offy (np. DB SD)

R~Q:
Dlaczego najnowszy tom Dragon Ball Super ma podtytuł "Ostatnia Szansa Hope'a" :?: :?: :?:

MrAtrion:
Hej :)

Zauważyliście trochę po łebkach zrobione dodruki mangi DB? Graficznie jest poprawiony (czasem ostrzejsze kadry, czasem nie tak mocno przyciemnione), ale tekst nie został w ogóle poprawiony. Nadal są błędy literówek, puste chmurki czy nawet chmurki z krzaczkami. Trochę się zawiodłem, bo kupiłem 3 pierwsze dla sprawdzenia właśnie tego aspektu (odnowienie jeszcze miało na celu poprawienie grzbietów tomików w sensie kolorystycznym - smok jest w końcu zielony, a nie morski zielony). Może jeśli kiedykolwiek wydadzą jakąś edycję w formacie B5 czy ogólnie amnibusa to poprawią...

Swojak:
Fajnie, że to wznowili w kolorze.
Zupełnie inaczej, fajniej, pełniej się czyta. :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej