Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Dragon-Ball

<< < (2/24) > >>

graves:

--- Cytat: "Lukas100" ---Co myślicie o seri Dragon-Ball bo jak dlamnie to ona jest wypas.A i jeszcze coś która seria Dragon-Ball najbardziej wam sie podobała Dragon-Ball,Dragon-Ball Z czy Dragon-Ball GT bo jak dlamnie najlepsza była Dragon-Ball Z  :D Rosze o wypowiedzi
--- Koniec cytatu ---

O tym proszę rozmawiać na forum Mangi i Anime.
Tutaj proszę o rozmowę o komiksie, czyli serii 42 tomikowej Dragon Ball, ewentulanie o fanowskich dodatkach.

Domin_kato:
a ja sie pochwale ...mam 42 tomy db bo bardzo lubie tą serie i ciesze sie ze mam całość

graves:

--- Cytat: "Domin_kato" ---a ja sie pochwale ...mam 42 tomy db bo bardzo lubie tą serie i ciesze sie ze mam całość
--- Koniec cytatu ---

też mam 42 tomy, bardzo miło się mi ją czytało (wątpię, czy się jeszcze skuszę), ale nie mam na nią miejsca i upchnięta w pudełko po butach spoczywa pod szafą (starannie zabezpieczona przez kurzem :p ).

Krejt:
Aralka.
Dr. Slump (poza może pierwszymi 2-3 tomami) był mocno taki se. Więc pchnąłem swój zbiorek na Allegro Mykowi. Rly. :)

Dariusz Hallmann:
Co prawda z mang wydanych w Polsce(i z tych, które czytałem) tak naprawdę słaby był jedynie "Gundam Wing", ale wśród tego całego dobrodziejstwa "Dragon Ball" i tak się wyóżnia. Przygoda, humor, "dusza opowieści", która się pojawia bardzo szybko podczas lektury, no i ta kreska Toriyamy - to wszystko powoduje, że jak czytam "Dragon Balla", to gęba mi się śmieje i szybko przechodzę do porządku dziennego nad wszelkimi naiwnościami. Anime nie widziałem. Mogę tylko dodać, że moim zdaniem w sztuce komiksu Japończycy są lepsi niż w sztuce animacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej