trawa

Autor Wątek: czesc  (Przeczytany 7323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zarek

czesc
« dnia: Kwiecień 01, 2003, 12:57:10 pm »
czesc
jak sie pyrkon podobal???
wojtek (taki jeden z pokoju 35)

Offline Ashka

Re: czesc
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2003, 05:58:33 pm »
Cytat: "zarek"
czesc
jak sie pyrkon podobal???
wojtek (taki jeden z pokoju 35)


Mnie bardzo. Moja relacja, jeszcze świeżutka i prosto z korekty in anteprima (jako, że nawet na stronie nie ma do niej linka) pod tym linkiem: http://www.gildia.com/konwenty/relacje/2003/pyrkon_2003/ashka
zapraszam i miłej lektury
Nawiasem mówiąc ja też z pokoju 35 ;)

Ashka

Offline zarek

PYRKON 2003
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2003, 07:59:19 am »
hey!
Ashka - dzięki za kolację zrobioną w piątek (a może w sobotę?). Co do tożsamości pana od łazienki to sie nie pomyliłaś :). W sumie też należy się cieszyć z tego, że program był tak napięty gdyż świadczy to o tym, że konwent się rozwija. Może za rok czy dwa będzie trwał 4 - 5 dni??? Fajnie by było, co nie? pozdrawiam
wojtek

Offline Ashka

Dłuższy Pyrkon?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2003, 08:10:54 am »
Ja sie bardzo ciesze, ze byl taki program, przynajmniej bylo w czym wybierac. Fakt, ze trudnym bylo zrezygnowanie z czegos ;)
A jesli nastepny Pyrkon bedzie dluzszy to cieszyc sie bede bardzo - i spac dluzej po konwencie tez bede ;)

Ashka

Offline staszek

PYRKON 2003
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2003, 07:40:47 am »
Witam uczestników Pyrkonu! Nie wiem, czy osoby, które wpadły na moje spotkanie pamiętają, że wspominałem na nim o filmowym żarcie ze świata Star Wars, który przygotowałem na 1-go kwietnia dla TVP. Wspominałem też, że filmik będzie dostępny na mojej stronie - oto jest ;) Podaję link (filmik ma ok. 8 Mb):

http://stars-in-black.pl/filmy/PrimaAprilis.mpg

Pozdrawiam
Staszek M.

Offline zarek

filmik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2003, 10:09:41 am »
dobre! i jak sie kawal udal? ludzie sie na to nabrali?

Offline staszek

PYRKON 2003
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2003, 02:06:51 pm »
Moim założeniem było zrobienie żartu dla samego żartu, nie planowałem "nabierania" nikogo, bo kto nabrałby się na taki oczywisty wygłup ;)
Mimo to dowiedziałem się na przykład, że gdy jeden z mieszkańców wsi, której nazwa pada w materiale był na zabiegu w Poznaniu, pielęgniarka zapisując jego dane spytała: "Nagradowice? To tam, gdzie mają kręcić te Gwiezdne Wojny"? Autentycznie! :)))

Offline Ashka

Zdjęcia z Pyrkonu
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 24, 2003, 12:16:05 pm »
Do obejrzenia są fotki z Pyrkonu. Link poniżej:
http://konwenty.gildia.com/relacje/2003/pyrkon_2003/foto/relacja

Ashka

Offline zarek

hmmm
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2003, 08:11:51 am »
fotki fajne :) ale mnie nie ma :(

Offline Ashka

Fotki z Pyrkonu
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2003, 02:33:51 pm »
A czy wiesz może kto robił zdjęcia w sławetnym pokoju nr 35? Na tych zdjęciach powinnam być i chciałabym odbitki. :)

Ashka

Offline zarek

hmmm
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 02, 2003, 10:44:03 am »
w sumie to nie pamietam aby ktos tam robil zdjecia ale ja za duzo z tamtego pokoju to nie pamietam jak chcesz to wejdz na www.kfdrugaera.republika.pl i tam napisz do administratorki - ona moze wiedziec bo ja chwilowo nie mam za bardzo kontaktu z ludzmi z klubu :)
wojtek

Offline jachu_ka

PYRKON 2003
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2003, 08:17:29 am »
Cytat: "staszek"
http://stars-in-black.pl/filmy/PrimaAprilis.mpg


buahahahahahahahahaha... ten tanczacy sztormtruper mnie najbardziej rozwalil :D

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Guldan

PYRKON 2003
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 30, 2003, 04:59:56 pm »
konwent do bani. organizatorzy napisali ze 700-ilestam osob bylo. jakos na krakonie bylo 600 osob i widac bylo ten tlok. ja tam szacuje ze na pyrkonie bylo ze 150-200 osob. tematy prelekcji jakies nie takie, brak sali filmowej ktora zawsze zabijala czas. jak dla mnie bylo nudno. tak nudno ze sie ogolilem w czasie konwentu na lyso...

 

anything