Autor Wątek: Hunter  (Przeczytany 4552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IkitClaw

Hunter
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2005, 05:14:35 pm »
Ja w sumie, też nie mam co im zarzucić. Fajna kapelka. W sumie to ich lubie, a że nie są jacyś ultra progresywni, czy ambitni. who cares?

Offline Azmazel

Hunter
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2005, 07:14:54 am »
Słyszałem parę piosenek więc o całokształcie zespołu się wypowiadać nie będę, lecz z tych które słyszałem podobała mi sie tylko jedna "Kiedy umieram".

Pzdr. Azmazel

Offline Łapa

Hunter
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 21, 2005, 04:30:24 pm »
Bardzo fajna kapelka, jedna z moich ulubionych.
Płytka Medeis to totalny orgazm dla uszu, T.E.L.I. już nieco inna, troche słabsza, co nie znaczy ze nie warta przesłuchania...

Offline lopolik

Hunter
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2005, 03:42:09 pm »
Cytat: "Łapa"
Płytka Medeis to totalny orgazm dla uszu


Ja jednak wybieram kobiety jeśli chodzi o orgazm. W polskim rocku (rock czyli nie Maryla Rodowicz i Budka Suflera) to chyba tylko Coma mnie bardziej przeraża. Słowem:
Cytat: "śmigło"
kupa

Offline trik

Hunter
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:54:37 am »
Hunter jest jak dla mnie najlepszym polskim zespołem.Najbardziej podoba mi się płyta "Medeis" ,bo jest bardzo spójna,ma fajne teksty,a na koncertach to dopiero jest zabawa przy tych kawałkach.Na początku jak kupiłem sobie "T.E.L.I",to mi się ta płyta  niezbyt podobała[poza kilkoma utworami],ale gdy poszedłem na ich koncert,to się mój stosunek do tej płytki diametralnie zmienił[oczywiście na +  :D  ].

Jeśli ktoś chciałby poznać Hunter to niech wejdzie na  Hunter na youtube znalazłem to w necie;)

Offline Malkavian

Hunter
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2006, 08:44:58 pm »
Cytuj
"T.E.L.I",to mi się ta płyta niezbyt podobała[poza kilkoma utworami],ale gdy poszedłem na ich koncert,to się mój stosunek do tej płytki diametralnie zmienił

U mnie było podobnie. Może nie diametralnie na plus, ale utwory dobrze zaprezentowały się na koncercie.

 

anything