Autor Wątek: M:tG  (Przeczytany 13784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Loki

M:tG
« dnia: Marzec 05, 2003, 01:33:39 pm »
chciałbym na tym forum rozpocząć dyskusję na temat tej gry czyli między innymi decków jakimi gracie, combosów itp ja obecnie gram RG Beatdown:
2 Blistering Firecat
3 Phantom Centaur
4 Call of the Herd
3 Elephant Guide
4 Firebolt
4 Volcanic Hammer
3 Violent Eruption
4 Wild Mongrel
8 Mountain
5 Forest
2 Mossfire Valley
4 Karplusan Forest
4 Wooded Foothills
4 Grim Lavamancer
2 Fiery Temper
4 Basking Rootwalla
SB:
2 Flash of Defiance
2 Moment's Peace
4 Ensnaring Bridge
4 Naturalize
3 Compost

niestety nie mam niektórych a właściwie większości kart ale z proxami też da się grać
po jednym dniu mam pytanie gdzie się podziewa tych 773 userów tedo forum nie oczekuję cudów ale jakiegokolwiek zainteresowania zz ich strony
już 790 i nic!
ove, Hate, Love...

Offline Djinn

M:tG
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2003, 05:55:13 pm »
hmmmm......po co dajesz jakis zmyslony deck ??.... podaj jakis realny ( bez proxuw) a ja osobiscie gram madnesem i braids opo oba decki sa trroche zmienione bo nie mialem niekturych kart :P

Offline alien

M:tG
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2003, 03:31:44 pm »
Zajrzyj na forum k20 http://k20.prv.pl/board/news.php lub poltergeista http://mtg.rpg.info.pl Tam na pewno znajdziesz wielu chetnych do dyskusji.

Offline sas

M:tG
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2003, 09:06:12 pm »
szukam pilnie czegoś na talię a la:
pierwsza tura:
swamp i putrid imp i dicard jakiejś bardzo silnej kreatury
duga tura:
exhume i ona (ta b. silna kreatura) wchodzi na grę

macie jakieś pomysły jakie karty by się do tego przydały (oczywiście oprócz exhum'ów i victimiz'ów). tak na marginesie macie może z kilka czegoś a la exhume na zbyciu?
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2003, 03:50:27 pm »
W starszych typach (np T1) jako ten krit to moze byc Avatar of Woe. Poszukaj na www.k20.prv.pl, albo http://mtg.rpg.info.pl decka Reanimator.

Offline Bartez

M:tG
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2007, 07:19:38 pm »
Heh, nie chciałbym cię obrażać ale ten deck jest żałosny :/ Musisz dorzucić więcej kart zadających Damage :)
aruto Fan
Dragon Ball Fan
Neon Genesis Evangelion Fan
Asuka Fan
ATI User
Coca Cola Drinker
MuOnline Fan

Offline JasiekHP

Pomóżcie początkującemu!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2007, 08:32:49 pm »
Witam!
Dzisiaj zacząłem grac i nie mogę za bardzo zrozumiec o co chodzi.
Jeśli moglibyście napisac:
-ile i jakie były serie oraz czym jest np. FUTURE SIGHT lub TIME SPIRAL?)
-czy symbol edycji/dodatku oznacza tylko serie czy może też coś innego (i czy może byc fioletowy<bo mam trzy takie karty>czy to tylko jakaś pomyłka w druku?)
-co oznacza że moc Stwora jest -1?
-co to za land TERRAMORPHIC EXPANSE i ZOETIC CAVERN?
-dlaczego niektóre karty świecą?
-czy jeżeli mam poradnik do 8 edycji i nie zamierzam grac jakoś "szerzej" niż z kolegami to nadaje się on do całej reszty kart?
-i czy karty z różnych edycji, dodatków i "innych" można bezkarnie mieszac i niczemu to nie przeszkadza?
Jeżeli kogoś tymi pytaniami uraziłem to bardzo przepraszam i proszę o wyrozumiałośc.

Offline JasiekHP

M:tG
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2007, 05:04:51 pm »
Błagam pomóżcie!!!
A jak się komuś chce to może mi po kolej napisa tutaj albo na GG o co chodzi w Magic'u.

Offline Manowar

M:tG
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2007, 05:34:47 pm »
Bardzo wątpię w to aby ktoś miał tyle czasu aby poświęcić kilka godzin na opisanie zasad z referowaniem przykładów. Napisałem kiedyś zasady do Star Wars CCG po polsku jakbyś chciał, o ile gdzieś to jeszcze znajdę. Aby nauczyć się zasad (nie czytając ich) jakiejkolwiek karcianki idź do jakiegoś klubu fantastyki, domu kultury, turniej czy znajdź na forum ludzi z tego samego miasta. Po dwóch, trzech grach w otwarte karty powinieneś już wymiatać pod względem znajomości zasad, choć długo będziesz jeszcze laikiem jeśli chodzi o znajomość wszystkich dostępnych kart danej gry karcianej.

Offline JasiekHP

M:tG
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:16:01 pm »
Może masz rację :D
A mógłby mi kotoś powiedziec czy mana trafia do puli po zagrania jej na stół, czy dopiero po tapnięciu :?:

Offline Serenicus

M:tG
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2007, 01:42:59 pm »
Dopiero po tapnięciu

Offline JasiekHP

M:tG
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2007, 06:42:20 pm »
Wielkie dzięki!

Offline JasiekHP

M:tG
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2007, 08:34:54 am »
Czy jeżeli mam zaklęcie któredodaje stworowi -3/-3, a wybrany stwór ma 2/2 to po użyciu tego zaklęcia stwór umiera czy ma -1/-1?

Offline Serenicus

M:tG
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 25, 2007, 07:24:38 pm »
Umiera i stwór z 3/3 tez od razu umiera. W Magicu nie ma minusów. Jeżeli jakiemuś kritowi spadło życie do 0 to umiera ( chyba że mu sie zapobiegnie te rany albo go zregeneruje ale to już inna bajka ). Pamiętaj :)

Offline JasiekHP

M:tG
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2007, 07:24:26 pm »
Dzięki!
Tak się pytam z ciekawości bo z kumplem miał spór.