trawa

Autor Wątek: allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....  (Przeczytany 18148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorback

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 24, 2006, 04:32:05 pm »
Kurde,jak widze te niektore zdjecia vide marinsi i gwardia to az m sie zyc odechciewa :cry: po grze z takimi armiami to az sie czlowiekowi odechciewa wszystkiego, wiem to z wlasnego doswiadczenia- bo sam duzo gralem z i przy uzyciu nepomalowanych/ brzydko pomalowanych armii i kiepskich makiet (hi Jedras :lol: ). Teraz juz jest lepiej i od razu chce sie grac
ever outgreened, never outjumppacked, never outchopped!!!

Real men have a 6+ save!

Offline machopl

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 24, 2006, 05:54:30 pm »
nie śmiejcie sie ja rozumiem ze jak koles napisał PIEKNIE POMALOWANE TO NO COMENTS  ale sami tez kiedys tak malowaliscie zreszta ja zaczynam zabawe z bitewniakami i ja chyba nie bede lepszy :badgrin:  :p

acha i prosze mnie nie zjechac za ta wypowiedz :P:P
o mercy ...

Offline karlee

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 24, 2006, 09:04:30 pm »
Dokladnie. Jesli ktos wystawia jakas zapackana figurke, po niskiej cenie to ja go nie winie. Przieciez takie figurki sa w obrocie i sam bym sie ich nie wstydzil sprzedawac. Ale beka jest gdy ktos pisze przy tym "pieknie pomalowane" itp. Mnie to osobiscie troche wkurza, bo ktos to robi chyba ze wzgledu na watpliwy efekt marketingowy, aby ktos kupil bo pomysli ze jak napisane ze ladnie pomalowane to tak jest. Mi to przeszkadza bo jak ogladam aukcje i widze ze jest napisane ze cos jest ladnie pomalowane, i klikam na foto to takiej ladnie pomalowanej figurki sie spodziewam.... niestety na polskim allegro zazwyczaj pojawiaja sie takie kwiatki - ludzie to wstydu nie maja :P
EACE, LOVE AND WFB

Offline Asmodean

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 25, 2006, 08:41:12 am »
Cytat: "machopl"
ale sami tez kiedys tak malowaliscie


oj nie, nie zgodzę się... aż tak tragicznie mi nigdy nie szło, no offence of course ;)
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline morkai

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 25, 2006, 09:33:12 am »
Cytat: "Asmodean"
Cytat: "machopl"
ale sami tez kiedys tak malowaliscie


oj nie, nie zgodzę się... aż tak tragicznie mi nigdy nie szło, no offence of course ;)


no dokładnie. sam niedawno odkopałem figsy które malowałem jako pierwsze - jeszcze olejnymi humbrolami. jakbym je wystawił przy tych z allegro to ...qrde.... poziom Golden demona. A nigdy nie ośmielił bym sie napisać o nich "pięknie pomalowane"

Offline Netsu

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:17:56 pm »
może to zależy od tego kto w jakim wieku zaczynał, jak ja patrze na figsy, które malowałem jak miałem 9 lat za pomocą akwarelek i wykałaczki to są nawet gorsze :P
czuj sie w banana...

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 25, 2006, 04:21:42 pm »
Ale nie rozchodzi się o to kto, jak, kiedy - malował... tylko w jaki sposób bezwstydnicy opisuja swoje denne aukcje... taka prawda...

Bo można pomalowac w wieku 3lat figurkę PIĘKNIE i rodzic wystawi ją jako "figurka"... a można w wieku 50 lat pomalować tragicznie i wystawic jako "piękna figurka"...

Wiek nie ma nic do rzeczy... niektórzy OD RAZU ładnie malują... inni sie tego uczą... ja się uczyłem... ale nie wystawiałem "super pomalowanych figurek" na sprzedaż... z takowym dopiskiem:P...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Tomash

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 25, 2006, 11:40:46 pm »
No dobrze, zatem proszę Państwa o ocenę - czy aby w opisach nie przesadzam z marketingiem? :)
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1075222
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline karlee

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 26, 2006, 01:03:33 am »
Jak dla mnie napisales ze sa niezle pomalowani, i jak na "tabletop quality" to sa :D
EACE, LOVE AND WFB

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 26, 2006, 07:53:25 am »
Szkielety Sveedy - wypas... one są naprawdę 80% fajniejsze niż GW (a GW nei sa złe)... ja nei widze nic złego w tych aukcjach...

CO do POMALOWANYCH...to sa nawet lepiej niż nieźle...prezentuja się profesjonalnie i sa real GOOD... podstawki bryndza, ale o nich słowa nei było... w końcu mogły by to być "profesjonalne i bardzo efektownie wykonane podstawki"... a słowa o nich nie ma)

Good... wszystko jest real dobrze...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Michaelius

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 26, 2006, 10:29:29 am »
Cytat: "Nazroth"
Ale nie rozchodzi się o to kto, jak, kiedy - malował... tylko w jaki sposób bezwstydnicy opisuja swoje denne aukcje... taka prawda...


To sie nazywa marketing :) Na tej samej zasadzie moglbys wymagac abe electro world napisal :
"nasz laptop to zlom , wyprodukowala go firma krzak, ale sprzedajemu go po 1000 PLN"
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 26, 2006, 01:58:12 pm »
oczywiście...i właśnie dlatego na forum komputerowym pojawił się na bank podobny temat dotyczący laptopów...gdzie ludzie wypowiadaja się zdecydowanie bardziej OSTRO i nikt ich za to nie karci:)... a my tu możemy tylko napisac "denne" i to nie zawsze...bo zaraz ktoś z góry zrobi rwetes,,,
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Tomash

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 26, 2006, 07:16:06 pm »
Cytat: "Nazroth"
Szkielety Sveedy - wypas... one są naprawdę 80% fajniejsze niż GW (a GW nei sa złe)... ja nei widze nic złego w tych aukcjach...

Dzięki, kamień spadł z serca :) A co do szkieletów Zvezdy - pozbywam się ich, bo są "prawdziwie 28mm", to znaczy trochę niższe od GW-owskich. Poza tym są realistyczne, co wygląda źle w porównaniu do nabajerowanych figurek do WFB, mających wielkie łapy, głowy i bronie (40k nie jest wyjątkiem ;) ). Ten realizm tak naprawdę powoduje, że te figurki są zwyczajnie brzydkie w porównaniu do szkieletów GW.
No i mi do armii Khemri przestały pasować. Ale co na Tropiku w kategorii "konwersje" dostałem, to moje ;)

Cytat: "Nazroth"
CO do POMALOWANYCH...to sa nawet lepiej niż nieźle...prezentuja się profesjonalnie i sa real GOOD...

100% amatorskie zdjęcie w tak małej rozdzielczości (allegro pozwala na fotki do 50kB, wrr), żeby było śmieszniej, bardzo im dodało. Ładnie rozjaśniło niebieskie szmaty - chociaż te są pomalowane kompletnie płaski :D Aż mnie sumienie chwyta, chyba domaluję takie highlighty jak na zdjęciu ;) Za miłe słowa dzięki, ale nie przesadzaj - pomalowane są IMHO tak sobie, tabletop spod znaku inka i drybrusha, na dodatek wykańczane w noc przed Tropikiem :)

Cytat: "Nazroth"
podstawki bryndza, ale o nich słowa nei było... w końcu mogły by to być "profesjonalne i bardzo efektownie wykonane podstawki"... a słowa o nich nie ma)

Szkoda gadać, ot co. Patrz wyżej w okolicach "noc przed Tropikiem", podstawki robiłem na końcu, już kompletnie na odwal-się, bo ledwo na oczy widziałem.

OK, to jak wszystko cacy, to wróćmy do innych aukcji :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Tomash

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 27, 2006, 07:23:49 am »
I dla odświeżenia tematu - SUPER FIGURKA POMALOWANA FOTO! :D
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83746947
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Rigor Mortis

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 27, 2006, 08:50:06 am »
Ehhh...przynajmniej facet nie mowi, ze jest pomalowana profesjonalnie, a jesli przestal grac 6 lat temu to fakt, ze wtedy tak armie wygladaly.
P.
ho dares wins