Autor Wątek: allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....  (Przeczytany 18026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dikins

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2005, 02:02:28 am »
Cytat: "Nazroth"
nie chodzi o orginalność... owinął pończochą zwykłch marynatów i zrobił tarczki - chłopaki - konwersja zajmuje 30 minut na wszystkich tych 10 chłopa i nie są to przesadzone słowa... wierzcie mi... natomiast mazianei spoko - ale przecier nie jest w modzie z tego co wszyscy mówią... a mamy tu do czynienia ze zwykłą chamską przecierką...oraz niebeiskimi cieniami (na mokro - poziomo) na gowach... jedyny plus jak już pisałem to TARCZE i one są warte 50% tej ceny...ale same maryny nie są warte drugiich 50% :)

Jak będe miał 10 naprawdę zamazanych, zalanych i zpapranych marines - to zrobię prawie taki sam oddział i wystawię za 100zł:)... zobaczycie, ze to jest fulll RECYCLING!!
Naz, jest jedna kwestia o ktorej Tobie chyba nie wypadalo wspomniec, masz jak na malarza niesamowity czas reakcji na zamowienia, a do tego nie odwalasz kaszany, ale ile czasu zajelo to temu gosciowi to nie wiemy, wyprodukuj, i tak jak temu gosciowi tak i Tobie zycze szczerego powodzenia w sprzedazy!

pzdr

Offline Cardinal Boras

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2005, 07:16:23 am »
Cytuj
Nazroth napisał:
nie chodzi o orginalność... owinął pończochą zwykłch marynatów i zrobił tarczki - chłopaki - konwersja zajmuje 30 minut na wszystkich tych 10 chłopa i nie są to przesadzone słowa... wierzcie mi... natomiast mazianei spoko - ale przecier nie jest w modzie z tego co wszyscy mówią... a mamy tu do czynienia ze zwykłą chamską przecierką...oraz niebeiskimi cieniami (na mokro - poziomo) na gowach... jedyny plus jak już pisałem to TARCZE i one są warte 50% tej ceny...ale same maryny nie są warte drugiich 50% Smile

Jak będe miał 10 naprawdę zamazanych, zalanych i zpapranych marines - to zrobię prawie taki sam oddział i wystawię za 100zł:)... zobaczycie, ze to jest fulll RECYCLING!!
Naz, jest jedna kwestia o ktorej Tobie chyba nie wypadalo wspomniec, masz jak na malarza niesamowity czas reakcji na zamowienia, a do tego nie odwalasz kaszany, ale ile czasu zajelo to temu gosciowi to nie wiemy, wyprodukuj, i tak jak temu gosciowi tak i Tobie zycze szczerego powodzenia w sprzedazy!


Kazdy ma inne zdanie i tyle n ie ma co sie spierać lepiej obczajcie aukcje którą nam naswietlił Agrest
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74272138

I jak ktos mi powie ze te screemery są warte swojej ceny to normalnie umówie go z moją 7 letnią siostrą i ona mu zrobi ze 30 takich na plastyce i sprzeda z piątala jednego.....

KOLES MA EWIDENTNY BRAK WSTYDU  "świetnie sie prezentują"
 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin: SZDERA TOTAL
lways outnumbered Never defeated



www.advancedtautactica.com  A PLACE TO BE !!!

Offline Perek

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 26, 2005, 02:29:15 pm »
o.O
40 zł kup teraz.
Screamery powalają... tak, to dobre określenie. I ta cena ... nie wiem nawet czy śmiać się czy płakać.


Ale Thousand Soni są jak dla mnie wcale nie głupi. Fakt, mógł się przyłożyć do samych Marinsów, ale nie przesadzajcie - pomysł miał gość fajny.

A ja sobie jeszcze raz te screamery pooglądam. To nie ten gość sprzedawał kiedyś plastelinowe Upiory Pierścienia na drewnianych podstawkach ?

Offline jachu_ka

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 27, 2005, 08:26:08 am »
temat mi sie od poczatku nie podobal, jak patrze co sie z niego zrobilo to przestaje sie podobac jeszcze bardziej. sugeruje stonowanie swoich opinii, w przeciwnym razie go zamkne.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 05, 2006, 07:18:58 pm »
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=8746602500

NO kurde... 99$ za 5 scoutów... odliczmy od tego cenę scoutów czyli jakieś 100zł... zostaje ok 296zł za piękne malowanie = stosunkowo chamskie krawędziowanie... no bo przyjżyjcie się sami... zwłaszcza bolt pistolowi po lewej, albo no gawkom, dłoniom... podstawka tez po prostu za 100zł sama... ALE POLAK TO POTRAFI;]...

Ja nie mówię, że to brzydkie... natomiast twierdze że jak na TĘ CENĘ to na bank za brzydkie;]


ps: do tego murzyn po lewej ma lewą rękę BIAŁEGO :P hahaha to jest motyw... dlatego tyle kosztują!! bo to jakiś odszczepieniec z cyrku:) (prawa jest już w pożądku:P)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline LuinThorondor

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 05, 2006, 08:44:16 pm »
Cytat: "Nazroth"
ps: do tego murzyn po lewej ma lewą rękę BIAŁEGO :P hahaha to jest motyw... dlatego tyle kosztują!! bo to jakiś odszczepieniec z cyrku:) (prawa jest już w pożądku:P)


Co do ceny tego squadu, to zgoda - jest duza. Ale gdzie Ty widzisz, ze Murzyn ma reke od Bialego, to ja nie wiem :?

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:14:01 pm »
ok, ok, ok - mój błąd... taki stary rasista jak ja wszystko by zwalał na czarnego... przepraszam...pomyliłem się... to BIALI MAJĄ MURZYŃSKIE RĘCE:P hahahaha

Przyjżyj się cieniowaniu twarzy na każdym modelu... następnie zwróć uwage na dłonie wszystkich modeli... takie same?... no zdeka... teraz tak model po lewej (ten "czarny' z przodu... jego lewa ręka... (identyczna jak ręce białych chłopaczków) a prawa... hehe jak twarz:)

Najlepiej porównać lewą rękę murzyna z prawą ręką białego obok murzyna...są niecałe 2cm od ciebie... (dłonie...mówimy o doniach) i są IDENTYCZNE... i regardless od tego, czy to murzyn ma rękę białego...czy biali mają murzyńskie ręce... dziwny genotyp ma ten zakon:P hehe
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Neverwinter

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:26:35 pm »
Nazroth - Widziałeś tych skautów? Tych figurtek chyba nie da się naprawdę dobrze pomalować, są same w sobie nieciekawe.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:33:05 pm »
Taaak mają głowy jak limburaki, a do tego ogólnie są kiepskie (połączenia naramienników i towi - to mnie niszczy)... ale ja po pierwsze nie pojeżdżam po jego malowaniu, po drugie ni eoceniam wykonania modeli przez GW... ja się śmieję z ceny jaką za te zacne usługi gość sobie zażyczył... no umówmy się, ze żaden z nas nie dałby ok 60zł za takiego scouta;]... cieniowanie jest dobre... twarze pomalował super... ale poza twarzami to modele są po prostu mało ładne - wręcz kiepskie tzn: tabbletop quality na DB. Ale jeśłi oceniac to profesjonalnie to modele są smutaśne: czerń cieniowana do bani, kreski widać... jeden kolor kresek na czarnym, grube i nierówne... srebrny to samo - na pistoletach zwłaszcza...

Ja biorę 15zł od piechociarza najcześciej i to jest SPORO... i też można mi zarzucić conieco w malunku... natomiast takimi krecholami to się jeszcze nie wsławiłem... i za 60zł sztuka kolo mógł trochę więcej dac od siebie...



REASUMUJĄC:

MODELE NIE SĄ BRZYDKIE
CENA JEST ZBYT WYSOKA
NIEKONSEKWENCJA W DOBORZE KOLORU SKURY (twarze/dłonie)
CIENIOWANIE POZOSTAWIA ileśtam DO ŻYCZENIA
CENA NA MAX NIE ADEKWATNA DO PROPONOWANEGO TOWARU
BRAK WSTYDU
:) tyle... i na tym poprzestanę.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Cardinal Boras

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 05, 2006, 09:55:15 pm »
mógł....

Ale zgodze sie ze figsy scoutów są mało pociągające wizualnie i od zawsze nie pasowały mi jakoś do SM ale to moja wizja...

A jesli idzie o cene to koleś pojechał równo
lways outnumbered Never defeated



www.advancedtautactica.com  A PLACE TO BE !!!

Offline LuinThorondor

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2006, 11:18:57 pm »
Cytat: "Nazroth"
ok, ok, ok - mój błąd... taki stary rasista jak ja wszystko by zwalał na czarnego... przepraszam...pomyliłem się... to BIALI MAJĄ MURZYŃSKIE RĘCE:P hahahaha

Przyjżyj się cieniowaniu twarzy na każdym modelu... następnie zwróć uwage na dłonie wszystkich modeli... takie same?... no zdeka... teraz tak model po lewej (ten "czarny' z przodu... jego lewa ręka... (identyczna jak ręce białych chłopaczków) a prawa... hehe jak twarz:)

Najlepiej porównać lewą rękę murzyna z prawą ręką białego obok murzyna...są niecałe 2cm od ciebie... (dłonie...mówimy o doniach) i są IDENTYCZNE... i regardless od tego, czy to murzyn ma rękę białego...czy biali mają murzyńskie ręce... dziwny genotyp ma ten zakon:P hehe


Chyba sie czepiasz. Wnetrza dloni u Murzynow sa o wiele jasniejsze niz reszta ich ciala. W zasadzie sa prawie takie jak u Bialych.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2006, 11:24:53 pm »
dobra...ale jeśłi ja się czepiam, to ty bagatelizujesz ;)  :lol:
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Hunter Killer

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2006, 11:36:29 pm »
Może lepiej napisz co trzyma w tej ręce, bo jeśli to dłoń w której jest nożyk i to jest ten pierwszy scout po naszej lewej, to rzeczywiście troszeczke za jasna. Zresztą reszta chłopaków jak dla mnie ma odrobine za ciemne dłonie. :)  Ale to moje zdanie.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dreadorus Maximus

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 05, 2006, 11:43:44 pm »
Patrzycie z własnego, polskiego punktu widzenia. Na Zachodzie jest dużo ludzi co mają kasę i nie potrafią malować (a nie potrafią bo mają kasę) i są gotowi dać tyle. Po prostu patrzycie na tę cenę z punktu widzenia osoby co zamiast wydawać 60zł (liczcie, że to nie jest równowartość "naszych" 60pln, to co my mamy dniówki, oni mają za godzinę - w przybliżeniu i przerysowując  ;) ) wolicie sami pomalować.
Po prostu nie mierzcie zachodu swoją miarą.

A co do "egipskich" 1k sonów, to w przeliczeniu nie jest to wygórowana cena - marynat w sklepie kosztuje w zależności od pudełka w którym go kupicie około 11-12 zł, koleś sprzedał ich za 13 zł za sztukę I TO W DODATKU BCM!!!, nawet jeśli kupił figurki po okazji to wyszedł "po kosztach" za starannie, normalnie wykonaną konwersję i malowanie "bez fajerwerków" (nie napisał, że jest to super, cacy i w ogóle, ale że starannie).

A Nazroth, czepiasz się. Sam fakt, że potrafisz lepiej skonwertować figurkę nie jest powodem, by mieszać kolesia z błotem, a coś z czego facet jest dumny nazywać recyklingiem. Mi się konwersja podoba, nic zachwycającego, ale pomysł + wykonanie są w porządku (a tymbardziej cena). Mówiąc krótko, jest ciekawa, pomimo tego, że potrafię konwertować o wiele lepiej od niego i od Ciebie Nazroth prawdopodobnie też, może mały contest? : )
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 06, 2006, 12:14:31 am »
"wolicie sami pomalować. "
No niektórzy to nawet gdyby im top 10 z ciilmini malowało to mimo to woleliby sami:)

Wracając do nieszczęsnych tousand sonsów... chciałbym, abyście zobaczyli co oni mają pod tarczami... bo jak dla mnei to jest tak: zniszczone SM zalane farbą i kupione za jakies grosze... potem pończocha + pasek, spray i przecierka na niebiesko... trochę złotego (  za takie malowanie MOŻNA jak sie umie - wziąśc 5zł sztuka...ale jak Soklesowi malowałem tak - konwertując w ten sam sposób - death guardów ze staroed. sm. to brałem 3zł sztuka) i na koniec bardzo fajne tarcze... ja wyznaczam jakośc malowania według dwóch rzeczy: efekt i czas... to ani nie jest efektowne, ani nie pochłonęło dużo czasu... a modeli z kosza (po wprowadzeniu poprawek i pokonwertowaniu) nie psrzedaje sie tak drogo... ale kij z tym... niektórzy są wyrozumiali...a ja należę do tej NIE wyrozumiałej mniejszości i przejżałem typa ot co... mi jego tanie tricko przeszkadza... kojaży mi się to z oszukiwaniem i kupowaniem kota w worku:)... chciałbym aby któryś z wielkich obrońców sobie kupił figureczki zasłonięte tarcza i potem z bliska je zobaczył:D>... bardzo bym chciał...

Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'