Autor Wątek: allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....  (Przeczytany 18152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 07, 2006, 09:33:01 pm »
"Lepiej sam sobie przypomnij swoje konwersje i malowanie sprzed np. 4 lat; też pewnie myślałeś o sobie, że jesteś świetny, a malowanie jest "profesjonalne". Tak swoją drogą, no offence, ale ile Ty masz lat? Rolling Eyes"

Eee... mam 7 lat i 4 lata temu nie malowałem... maluję od wczoraj:)

A tak serio to chciałem tylko powiedzieć, ze czymś innym jest pojechanie po ludziach za chęci a czymś innym za wypisywanie bredni... a pogarda to może zbyt dużo powiedziane i "gardzenie" to juz indywidualna kwestia każdego z nas:) nie chce o tym dyskutować... powiem za dużo i zaraz mnei pojada ci wszyscy obrońcuy praw człowieka...

Na powaznei mam 21 lat i jak erobiłem badziewne modele to nei dawałem ich na allegro z opisami, ze to wypas... tym różnie sie od napiętnowanych tutaj:) Zresztą moje "profesjonalne" konwersje dosyć dobrze na allegro schodziły... do dziś czasem ktoś mnie rozpoznaje za "dridera" czyli skrzyżowanie pająka i dark elfa... który poszedł za śmiesznie niską cenę (jak wszystko co wystawiam... TANIO i dobrze) :)

Na ziemi żyje ponad 4mld ludzi (teraz to pewnei ponad 5) i akurat nie sądze, aby gardzenei innymi miało cokolwiek wspólnego z wiekiem... u mnie to niezmienne... może kwestia złego wychowania... a moze to ja mam rację, a nei inni;]... ale nei brnijmy w ten temat...

Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Dreadorus Maximus

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 07, 2006, 10:26:47 pm »
Cytat: "Nazroth"
jak erobiłem badziewne modele to nei dawałem ich na allegro z opisami, ze to wypas... tym różnie sie od napiętnowanych tutaj:)


Cytat: "człowiek co ponoć wstydu nie ma"
10 konwersji thousand sonów zrobionych ze zwykłych marines, kolców z pojazdów chaosu i plasticardu... figurki można ustawić w szyku żółwia jak rzymskich legionistów (wiem że to nie praktyczne ale jak wygląda!)wysyłka 5 zł. Malowanie dry bruschem, fachowe ale bez jakiś specjalnych fajerwerków. Hieroglify na tarczach naklejone, ale przejechane dry brushem, tak że nie widać. NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO ODDZIAŁU. Nigdzie.


Gdzie skłamał? Gdzie napisał coś niezgodnego z prawdą? A że pisze pochlebnie, to co? miał napisać, że badziew i w ogóle?

Można napisac 100% zgodnie z prawdą, ale sobie na przykład pomyśl, że masz figurkę z opisem: "Figurka, kupiona na allegro, żeby było taniej, bo nie chcę stracić na tym interesie, a pić za coś muszę. Złom był z tej figurki że cholera, to zmyłem z niej farbę i nałożyłem trochę green stuffu, ale nie za dużo bo drogi. Rzeźbiłem tak sobie, na odwal się bo i tak nie zauważycie różnicy, tylko się będziecie podniecać (wiem o tym, bo w końcu robię lepiej w green stuffie niż każdy z was). Acha, nawet się nie wysilałem na porządne robienie detali, tylko je sobie odcisnąłem od  gotowej formy." -  Tak własnie szczerze robiłem figurkę Marshala do Templarów, dodam, że wziąłem za nią około 50 pln. Gdybym ją sprzedawał na allegro to bym oczywiście napisał "profesjonalnie" (co z resztą byłoby zgodnie z prawdą).
Po prostu opisem się zachęca do kupna, jedyny warunek, aby był prawdziwy. A ten od 1ksonów prawdziwy jest.

W ogóle przepraszam za to, że się tak "czepiłem" tych chaośników, ale uważam, ze zostali tutaj oni najbardziej pojechani, najmniej słusznie!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 07, 2006, 11:06:42 pm »
"10 konwersji thousand sonów zrobionych ze zwykłych marines, kolców z pojazdów chaosu i plasticardu... figurki można ustawić w szyku żółwia jak rzymskich legionistów (wiem że to nie praktyczne ale jak wygląda!)wysyłka 5 zł. Malowanie dry bruschem, fachowe ale bez jakiś specjalnych fajerwerków. Hieroglify na tarczach naklejone, ale przejechane dry brushem, tak że nie widać. NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO ODDZIAŁU. Nigdzie."

Chej sorówa troskliwy misiu, ale ostatnim razem trochę inaczej brzmiał ten opis;]...co to jakiś twój kolega czy sasiad, ze go tak bronisz?...czy po prostu zwykły człowiek w potrzebie... którego bezkarnie tu wyśmiewają (dośc mocno powiedziane...bo nikt go nei wyśmiewa... prędzej po prostu nie kazdy uważa to dzieło, za DZIEŁO)...

Nie przeprosze...bo na ich temat się nei myle... to jest żadna robota i moja siostra by takich zrobiła... gdybym jej tylko dał proste wytyczne (jużnieraz mi robiła podobne przysługi podczas większych zamówień... taki mały staz)...

Dla mnie to kicha za kasy kupę... aczkolwiek przyznam jak ostatnio, ze tarcze fajne... reszta to parodia, a nie modele:) TAKA JEST MOJA OPINIa... nikomu nie każę się pod nią podpinać...to moje i tylko moje zdanie.,.. więc nie walcie smutów ala "aleś się przyczepił" bo mam prawo do takiej opinii i na ile mogłem to ją uargumentowałem - nei zmienie zdania...wy tez nie - koneic tematu. Dalsze srutututu odbija sie tylko negatywnie na włascicielu tych sonsów, więc to nei ma sensu..
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Rigor Mortis

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 07, 2006, 11:53:12 pm »
Naz..juz wiem po kim maeglin ma te forumowa ostrosc...
Faktem jest, iz koncepcja ustwawiania marinesow w zolwia jest idiotyczna...Natomiast mi sie samo wykonaie nie podoba, koncepcja i wogole, ale to kwestia gustu...ale danie tej aukcji na tym topicu to jak dla mnie lekkie przegiecie...Przypmnijcie sobie slynna armie tallaranska...
P.
ho dares wins

Offline Dreadorus Maximus

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 08, 2006, 01:04:36 am »
Dlatego tallarnów się nie czepiam. Ten gość wstydu nie miał

Typa od sonów nie znam, figurek bym nie kupił, konwertuje lepiej mój młodszy brat i w ogóle, ale po prostu nie podoba mi się mieszanie z błotem typa co zrobił coś może nie wspaniale, świetnie, czy na golden demona, ale przyzwoicie, jak na miarę tego co się na stołach spotyka i jeszcze wystawił za cenę większą o około 30 złotych od pudełka marinsów w sklepie.

A gdyby to ich Twoja siostra zrobiła to też by pewnie wystawiła za około 130 złotych, no chyba, że za konwersje bierzecie taniej niż koszty materiałów po cenie sklepowej.

Po prostu policz sobie ile takie coś kosztuje. 3 złote przebitki na figurce to nie jest wcale "kasy kupa". Ot, półtora browarka i to jeszcze ze sklepu. Za zysk z nich może by sobie kupił słoiczek farby, albo jeden maleńki blisterek.

Ten temat jest żeby nabijać się z figurek i ich autorów co wstydu nie mają, a nie z chestofcolors, czy innych co jako tako się starają.

[sarkazm/]Kurcze, może wsadzimy tu linka do jakiejś konwersji Ścibora? Jego figurki chodzą czasami po 500-900 zł sztuka, jak mu nie wstyd?[sarkazm]
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Nazroth

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 08, 2006, 01:28:24 am »
oj teraz to to obracasz w żart... ale Ścibor może robi od formy swoje modele... natomiast wszystko od czego obecnie kopiuje i tak wykonał SAM i należa mu się te pieniądze za kawał dobrej roboty...

Scouci nie byli "kawałem dobrej roboty" tylko fuszerką nie wartą 400zł...

Sonsi nie sa "kawałem dobrej roboty" tylko recyclingiem do potęgi entej!

"Po prostu policz sobie ile takie coś kosztuje. 3 złote przebitki na figurce to nie jest wcale "kasy kupa". Ot, półtora browarka i to jeszcze ze sklepu. Za zysk z nich może by sobie kupił słoiczek farby, albo jeden maleńki blisterek."

Hahaha... spoko to już robie kosztorys: kupuję stare i zniszczone modele SM po 2/3zł sztuka... do tego marnuję na nie jeden sopray za 6.90 (nie cały) minimalne ilosci wikolu i pończochy (łączny koszt materiałów może wyniesie mnie 2/3zł) i troche farb (sprawa groszowa)... i oto wspaniały oddział za 40zł:) licząc +/- jakieś 60/75 wart MOŻE... ale przyznam, ze za tak nędzne pieniądze nie chciało by mi się robić... natomiast prawda taka, że TYLE a nei więcej to jest moze warte... natomiast do czego ja zmierzam... dlaczego się czepiam...to proste - masakratoryczne jest jak ludzie, którzy nie umieją... rbia cos, tylko po to aby sprzedać... mnie to kłądzie na łopatki... SCOUTÓW zrobił ktoś kto umie i robi to dobrze, aczkolwiek w tym przypadku dał ciała (no bywa róznei prawda) i nalezy mu się nagana za to cos ala "my widzimy tę fuszerkę"... ale sonsów zrobiła kolejna osoba, która chciała by zarobić "tak o" i to jest problem... jak te wszystkei żałosne tereny które ludzie po prostu zaparcie starają się sprzedawać... jakies takie BOHOMAZY na "akcesoria i makiety"

Już nie wiem co lepsze...to, czy rozwodnione farbki z allegro;/...

ALe serio... ja ze swojej strony dialog kończe...do niczego nie dojdziemy... jak znajdę cos co uznam za fuszerkę nie warta swojej ceny, lub po prostu coś biednego NIE NA MIEJSCU to wtedy umieszcze tu klejny link.

Pozdrawiam i do następnego razu.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Dreadorus Maximus

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 08, 2006, 04:59:18 pm »
To w takim razie ja też kończę.
A tak w ogóle to oczywiście no offence :)

Ale co do contestu, to pomyslimy kiedyś? Może po sesji?  ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Jankiel

  • Gość
allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 15, 2006, 01:34:13 am »
Nie jest to co prawda allegro, ale zadziwiło mnie...
Szukałem inspiracji dla mojego death guardu i znalazłem coś takiego:

http://www.librarium-online.com/forums/showthread.php?threadid=41912

Figurek się czepiać nie będę - nie każdy musi mieć talent. Zabiły mnie komentarze. Śmiem przypuszczać, że nie są ironiczne 0_o

Offline karlee

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 15, 2006, 09:52:43 am »
Nie rozumiem, czy ci ludzie oczu nie maja, czy jak? Moze konwersje sa zrobione jeszcze jakotako, ale malowanie to jest 10latka, a ludzie pisza "nice work" i sie podniecaja  :shock:
EACE, LOVE AND WFB

Offline Asmodean

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 15, 2006, 10:24:57 am »
:shock: ale dół... czy my w Polsce reprezentujemy tak wysoki poziom modelarski :?: bo nie kumam.. :? mógł chociaż purity seals odciąć  :roll: przeróbki 4/10 malowanie 2
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Mouse

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 15, 2006, 10:57:38 am »
Cytuj
Moze konwersje sa zrobione jeszcze jakotako, ale malowanie to jest 10latka, a ludzie pisza "nice work" i sie podniecaja


Prawdopodobnie takie same 10 jak ten co to malował , podenicają się tym dziełem. Poza tym poziom librarium mniej wiecej taki jest, dawno nie widziałem tam nic interesującego.

Offline Hunter Killer

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 15, 2006, 11:07:35 am »
Powiem tak, koleś znalazł jakąś starą modeline/plasteline po siostrze, potem jakieś resztki farb po malowaniu (najprawdopodobniej kibla ;) ) i nie bardzo wiedząc co z tym zrobić, przyfasolił to wszystko na nieszczęsne figurki. :?
Jak dla mnie dno.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Michaelius

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 15, 2006, 11:49:29 am »
Cytat: "karlee"
Nie rozumiem, czy ci ludzie oczu nie maja, czy jak? Moze konwersje sa zrobione jeszcze jakotako, ale malowanie to jest 10latka, a ludzie pisza "nice work" i sie podniecaja  :shock:


Moze po prostu chcieli byc mili dla poczatkujacego :) Co jak widac po tym temacie jest uczuciem calkowicie obcym w tym kraju.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline karlee

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 15, 2006, 02:27:23 pm »
Hmmm, ale ja to bym go postaral sie milo skomentowac, ale mimo to dac mu kilka wskazowek co powinien robic aby wygladaly lepiej. Najwyrazniej wszyscy obecni na tamtym forum sami reprezentuja slaby poziom. No coz, przeciez (prawie) kazdy przechodzil kiedys przez takie stadium miernego malowania...
EACE, LOVE AND WFB

Offline Hunter Killer

allegro - ludzie którzy nie mają wstydu....
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 16, 2006, 01:57:57 pm »
OK, post został usunięty.  :roll:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau