trawa

Autor Wątek: Infinity  (Przeczytany 5355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dabi

Infinity
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2005, 08:15:19 pm »
Cytuj
Jeżeli czujesz się dotknięty tym stwierdzeniem, przepraszam Ciebie. Nie sądziłem że ludzie są tak wrażliwi.


Nie ma problemu po prostu nie lubię jak ktoś zaczyna dyskusję ze mną w stylu "ej Ty gnoju" a to tak wyglądało według mnie. Mamy możliwe rożny poziom zważania na słowa jakimi obdarowywujemy rozmówcę sojego widocznie

A co do supportu dystrybutora to jednak się przydaje bo bez tego nie znałbym naprawdę najlepszego skirmisha fantasy jaki jest aktualnie dostępny. Ważny jest start z systemem potem to się jakoś samo zaczyna kręcić
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline dejwut

Infinity
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2006, 09:58:39 pm »
Powiem tak:

Zapoznałem się z podstawowymi zasadami z QSR i są one bardzo quik start :?

Generalnie prowadzenie gry z pomocą czegoś więcej niż podstawowej piechoty sprawia problem z powodu braku wytłumaczenia sech specjalnych.

Jednakże system walki bardzo mi się podoba. Promuje działanie zespołowe, osłanianie się ogniem, walkę pozycyjną. Mimo, że nie jest to heroik jak 40k, ale w rzeczywistosci kolezkowie nie biegną na siebie przez 100 metrów i nie mogą się trafić, tylko faktycznie kto pierwszy się za bardzo wychyli obrywa kulkę. chyba, że nie jest kryty, ktoś nie daje ognia zaporowego itd. itp.

No i modele są przepiękne :D

Czekam na pełą księgę zasad, a będąc w wakacje w irlandii inwestuję w Haqqislam!

Allahu Akbar!
Bismillah ar-Rahman, ar-Raheem!

 ;)
 czego się śmiejecie?
Sami z siebie się śmiejecie!
 - Nikolai Gogol
-----------------------------
bakejpan.com