trawa

Autor Wątek: Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?  (Przeczytany 45095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 19, 2004, 03:06:16 pm »
Wie ktoś skąd najlepiej wziąść dużą ilość psów? Oraz czy ktoś nie ma do odsprzedania pewnej ich ilości (wezme do 12 sztuk)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Mistrz wałków :)

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 19, 2004, 07:11:59 pm »
I tak nigdy nie uda się ci kupić więcej niż 15 gości do bandy..
więc o 12 psach zapomnij..
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 19, 2004, 07:43:30 pm »
Błąd mistrzu: ostland ma specjalną zdolnośc - darmowe psy nie liczone do limitu - czytałes ten annaul, czy pozyczyłeś, coby obrazki pooglądać:P?
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Herudaio

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 19, 2004, 07:57:06 pm »
Drogi Kamilu po pierwsze kto powiedział że od razu o turnieju myślę? Po drugie to zobaczymy :P
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Mistrz wałków :)

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 19, 2004, 08:08:53 pm »
Nie błąd nazu tylko przy założeniu posiadania ogra trzeba weiele bitew wygrać żeby ci starczyło pieniązków na 15 czlonkow bandy i jeszcze psy..

Nie mówiąc juz o tymmże bardziej się opłaca wziąść inne umiejętności (bullrush, taunt) a psy kupić do limitu bandy..
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 19, 2004, 10:56:52 pm »
Kamil, ale nie to się liczy - moze on po prostu chce miec zapas na całe życie - komplet nad komplety - aby nic  mu nie brakowało - 100 figurek do jednej bandy?...niech Cię nie boli głowa, czy wystawi je czy nie:)
Ja mam 5 dire wolfów, chociaz w życiu mi się nie zdazyło ich wystawić naraz:) ale mam!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 02, 2005, 01:58:41 pm »
Ludziska... bo zacząłem robić bandę łowców czarownic... i jednemu na starcie zrobiłem "blazing iron"...
zasady proste: +1 siły, broń dwuyręczna, nie można używac nic innego w ww, poza tarcza, która +1 save dodaje tylko przeciwko strzeleckim gunnom...
dodatkow przy trafieniu rzucamy, na 5+ wróg otrzymuje hit z S4 (lepsze niż dodatkowy atak!) i co turę testuje, albo znów dostaje ten hit...nic innego robić nie może! (czy jakos tak... )

*broni mozna używac tylko po specjalnym skillu... weapon traning... wiadomo:)

I teraz: Czy myślicie, ze broń się opłaca?... bo sam mam już jakies zdanie na ten temat... na 100% broń owa jest mega klimatyczna... ja osobiście nie widze jej jako "halabardy" z koksowym koszem... tylko jako żelazny kosz, osadzony na drzewcu, dookoła kolce, w koszu płonie... i wygląda to super...ale zasady...hmm... sam nie wiem co myślec o tej broni... niby model z nią ma tylko 1 atak (wiadomo, ze moze się rozwinie  po kłopocie...) z drugiej strony model taki ma dużą szanse na kolejny atak...a gdyby tak się rozwinął... i ponadto dostał +1A to już wali 2x, z szansa na darmowe 2... na fuksie moze zadać 4 W w jednej turze... nie mówiąc o następnych turach:D!!

Napiszcie co o tym cacku sądziecie /...

ps: sory, jeśłi jakies zasady przekręciłem - na pewno macie annaul i tam doczytacie poprawnie... mi chodziło tylko o ich przybliżenie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 03, 2005, 06:48:25 am »
Ja bym wystawiał!
I choć broń dosyc droga, wymagajaca poświęcenia jednego skilla to i tak bym ją wystawił!
dlaczego?!
Dla klimatu ( ale to banalnie zabrzmiało!) ale tak serio jestem zdania że przyniesie ona szczęście! Zawsze tego tupu zabawki sprawdzają sie duzo lepiej niż jakiekolwiek nocami obmyślone komba!
Ja w swojej przeszłej bandzie midenheimu żawsze kupowałem dla jednego z chempionów żelazne buty. Cholerstwo drogie i nie koniecznie opłacalne.. Ale w praniu ( a w tym ten pan nie miał sobie równych) dzięki właśnie tym bytkom sqiugi latały po ścianach ,flagelanci mieli przetrzepane bebechy ,a większe potwory typu troll kurczowo trzymająć sie za przyrodzenie odmiawiały dalszej walki.
Dlatego wszystkim polecam takie właśnie zabawki.
i sam Maćku zobaczysz że zaraz po kupnie koszyczka twa postac zacznie w błyskawicznym tempie zdobywać doś. W końcu motto wich hunterów to Burn the Wich,  a nic tak sie nie nadaje do tego jak koszyczek z węgielkami. :)))
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 03, 2005, 08:47:21 am »
Kamilu - miło słyszeć... ja mam do tego takie samo podejście... właściwie tylko dla estetyki i klimatu wziąłem ta broń - chociaż zasady nie wydają się być jakieś kiepskie, na pewno jest lepsza niż morning star, halabarda i 2h.weapon! Ogólnieto prawdopodobnie na najbliższym turnieju wystąpię pod szyldem WH. Chociaż rozbija mnie max 12 modeli. Już na starcie dając kilogramy ekwipunku mam te 12 modeli, a nawet 13:P... trochę to dzikie.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Master Of Mordor

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 16, 2005, 09:45:15 am »
Witam.


Ponieważ nie znalazłem innego adekwatnego tematu, wypowiem się tutaj.  

Zapragnąłem grać nieprzepakowanymi, klimatycznymi Witch Huntersami, jako odstępstwo od zwykłego WFB.

Jak zdobyć figurki i jakie kupić? Czy moglibyście mi pomóc przy tworzeniu bandy? Ilu bohaterów powinienem wystawić?

Na początek pragnąłem zawrzeć w mojej rozpisce 3 flagelantów, W. Priesta i Cpt. Witch Hunterow....Obaj panowie z kuszami, Cpt, z toporem i tarczą a Priest z Great Weapon.....Co  otym sądzicie?


Za odpowiedzi z góry dziekuję.
iroszima-1945r.
Czarnobyl-1986r.
Windows-2000

"For he today that sheds my blood with me shall be my battle-brother eternal"
Garść informacji o mnie

Offline Wercyngetoryks

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 16, 2005, 11:06:44 am »
Poczytaj ten temat, nie jest tego dużo, a wtedy będziesz wiedział co wziąć do bandy Witch Hunteres i inne pomocne informacje.

Offline SKAV

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 16, 2005, 11:37:40 am »
figurki są na cytadeli jest pudelko hunterów za 115zl
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 16, 2005, 01:10:06 pm »
Przecież mozna też złożyć zajebistą bande z nie orginalnych modeli... do warhammera jest obecnie 100.000 świetnych modeli... np: VIed. Brettonia, albo imperium...
Na stronie Treause Hunters w galerii pojawiły się fotki mojej bandy WH - zapraszam do oglądnięcia ni epo to aby się chwalic, ale można podpatrzeć niezłe pomysły na łowców...
http://republika.pl/treasure_hunters/index.html
Do tego jeśłi ktos jest zainteresowany to jja dysponuje 2 flagellantami do mordheim... nowiuteńkimi, oraz mam 3 zealotów...tych orginalnych ale skonwertowanych - wszyscy mają miecze... oraz pozamieniałem im kilka rzeczy... jeśłi ktos potrzebuje to na priva plizz o kontakt:)
Pozdrawiam
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 16, 2005, 02:03:05 pm »
Sam miałem chytry plan, coby uskładać jeszcze bandę Witch Hunterów (bo  Shadow Warriors nie mają dobrego PR  ;) ) i chciałbym użyć do jej zrobienia min. (nie śmiać się) figurki Aragorna na kapitana (w komisie można dorwać tego dołączanego do gazet, bo jest trochę inny od standardowego Games Workshopowego), figurki Men-At-Arms Bretonii jako WH i Zealotów (też w komisie, plastiki, tylko doradźcie mi - z czego dorobić im płaszcze i kaptury???), przy przypływie gotówki dokupię flagellantów i pieski.

Offline nahar

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 17, 2005, 09:22:57 am »
Naz, zróbcie cos z tymi fotkami na stronie klubu, bo za przeproszeniem gówno na nich widać - miniaturki są lepsze niz powiększenia. Ja rozumiem że mało miejsca jest, ale zawsze można wywalić jakieś zdjęcia. Albo wrzucić to na jakiś free serwer - tak ja robie z moim raportami.

Bo chętnie się przyjrzę bliżej Twoim łowcom.
paweł