Autor Wątek: Problem z odtwarzaniem filmów  (Przeczytany 2352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SirAlexander

Problem z odtwarzaniem filmów
« dnia: Listopad 19, 2005, 08:47:24 am »
Głupia sprawa i aż wstyd mi na forum prosić, ale mnie się już samemu nie chce kombinować...

Instalowałem sobie program do otwarzania divx i podczas akutalizacji ustawień systemowych komp się zaciął. A potem drugi raz. I trzeci. Niestety - program jest uszkodzony...

Mniejsza o program - od czasu tej nieudanej instalacji nie mogę odpalać filmików. Nie mam ich dużo - generalnie chodzi o jakieś krótkie ciekawostkowe czy humorystyczne filmiki, jakie i wy pewnie dostajecie pocztą. Fakt że nie mogę ich odpalić nie jest aż taki straszny, bardziej niepokoi mnie że nie działa coś co działać powinno!

Mówiąc krótko: nie mogę odpalać mpg, mpeg i avi. Działają natomiast movy. Klikając na pliki nic się nie dzieje - nie uruchamia się nawet odtwarzacz. Uruchamiając je w sposób wymuszony - najpierw odtwarzacz a potem plik teoretycznie się ładują ale nie ma dźwięku, nie ma obrazu tylko czarny ekran.

Macie jakiś pomysł co się mogło stać? Zaznaczam, że movy się odtwarzają... Głupia sprawa.
SirAlexander
SZARA STRONA MOCY

Offline SquizzZ

Problem z odtwarzaniem filmów
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2005, 09:37:34 am »
Jeśli przeinstalowanie wszystkiego, łącznie z directx-ami, nic nie daje, to niestety - chyba już tylko reinstalka windy pozostaje.
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Dr. Zoidberg

Problem z odtwarzaniem filmów
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2005, 10:06:41 am »
Eee, sciagnij sobie program gSpot, odczytujesz pierwszego niedzialajacego avi'ka, sprawdzasz ktorych kodekow brakuje, instalujesz je, sprawdzasz kolejnego, az bedzie wszystko ok =) Najlepiej od razu sciagnij xVida ktoregos =)
topy wody pod kilem, ahoj!!!

Offline horsie

Problem z odtwarzaniem filmów
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2005, 12:17:46 pm »
imo musisz ściagnąć kodeki ffdshow i będzie dobrze

 

anything