trawa

Autor Wątek: realne szanse na zwycięstwo ??????  (Przeczytany 5757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sAddamiec

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 20, 2005, 08:23:58 pm »
Przesadzaja moze o tyle , ze nie slayerzy sa przegieci, ale doomseekerzy i to mocno. Poza tym ta armia nie wymaga praktycznie zadnego myslenia. Wystawialem ich pare razy, bo milo zaznac troche relaksu po regularnych Krasnoludach, ale zdecydowalem ze sie na nich nie przerzuce, bo granie nimi na dluzsza mete jest totalnie nudne i nie dajace satysfakcji.
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Rzymek

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2005, 08:29:08 pm »
Obawiam sie kochany gogolku
ze slayerzy nosem wciagaja kazdy ofens
ze wzgledu ze nie uciekną a armia wroga potem jest rozparcelowywana doomseekerami którzy wpadaja po bokach lub od przodu i model po modelu wykaszaja biednych rzędowców którzy nie maja jak ich pozabijac
ovement traye - Dowolne rozmiary, kształty i kolory

Shino

  • Gość
realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2005, 08:33:54 pm »
Cytat: "Gogol"
Akurat to uważam za wielką bzdure że chcą zlikwidować SoC po 1 z powodu strat pewnych graczy po 2 dlatego że dzięki różnorodności nowych armii WFB stał sie naprawde ciekawy ... na turniejach żadko kiedy trafia sie na 2 podobne armie (zwłaszcza na masterach)



ciekawe... z jazdy pajakow w orkach zrezygnowali... mimo tego, ze niektorzy mieli figsy.. z doomwheela (zy jakos tak nie pamietam dokladnie nazwy) skavow tesz...

Offline Rzymek

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2005, 08:35:02 pm »
Obawiam sie kochany gogolku
ze slayerzy nosem wciagaja kazdy ofens
ze wzgledu ze nie uciekną a armia wroga potem jest rozparcelowywana doomseekerami którzy wpadaja po bokach lub od przodu i model po modelu wykaszaja biednych rzędowców którzy nie maja jak ich pozabijac
ovement traye - Dowolne rozmiary, kształty i kolory

Offline Lunn

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 20, 2005, 08:35:47 pm »
ejejejej! to w końcu wywalają SoC z 7 edycji czy nie? i jeśli ktoś ma linka z jakimiś przeciekami to niechże zapoda.
/jak wywalą, to nie będę zbierać kultu ulrika! (przynajmniej jeszcze żadnych figsów ne mam :) )

Offline Lunn

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 20, 2005, 08:36:32 pm »
ejejejej! to w końcu wywalają SoC z 7 edycji czy nie? i jeśli ktoś ma linka z jakimiś przeciekami to niechże zapoda.
/jak wywalą, to nie będę zbierać kultu ulrika! (przynajmniej jeszcze żadnych figsów ne mam :) )

Offline Gogol

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 20, 2005, 08:36:47 pm »
Obawiam się drogi Rzymku ze grałem z Waldkiem u was ofensem 8 rydwanów , NG z fanolami , warboss na wiwernie i go zmasakrowałem .....i obawiam się że każdy ofens może spokojnie wyminąć slayerów ... przynajmniej do 5 tury a doomsiker w 1 ture ci oddziału nie posieka IMHO ze slayerami trzeba grac z głową to sie nie przegra ... a już na 100% nie przegra wiecej niż 13-7
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

szafa@poznań

  • Gość
realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 20, 2005, 08:39:06 pm »
Cytuj
remis kazdy z nimi wywalczy unikajac walki


to o to w tej grze chodzi? ja ide na bitwe dobrze sie bawic! Gram ofensem; jak trafie na defens to probuje dojsc - jak nie dojde, defens sie cieszy ze mnie wystrzelał, ja sie mniej ciesze a;e generlanie jest fajnie bo zazwyczaj cos tam dojszie i cos tam pojade. fajna bitka. jak trafie na ofens to sa jeszcze fajniejsze szachy bo obaj sie krecimy, maewrujemy, szarzujemy...

to jest bitwa! a nie "unikasz walki i liczysz na remis..."

Dlatego IMHO armie z SoC powinny zostać, natomiast slayerzy powinni zostac badz to powaznie zreformowani, badz to zbanowani :]

Offline Lunn

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 20, 2005, 08:39:46 pm »
o rety... przepraszam za drugi post, ale mam jakieś kłopoty z netem lekkie i mi aż 3 wysłało... jeden usunałem, ale ten drugi nie chce zejść... :oops:

Offline qwer

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 20, 2005, 08:51:48 pm »
Cytat: "Gogol"
Obawiam się drogi Rzymku ze grałem z Waldkiem u was ofensem 8 rydwanów , NG z fanolami , warboss na wiwernie i go zmasakrowałem .....i obawiam się że każdy ofens może spokojnie wyminąć slayerów ... przynajmniej do 5 tury a doomsiker w 1 ture ci oddziału nie posieka IMHO ze slayerami trzeba grac z głową to sie nie przegra ... a już na 100% nie przegra wiecej niż 13-7



gogol, orki, orkami, ale temat jest generalnie z założenia o DL Korniszona, gdzie prawie wszystko ma S5 - a jaki jest tego efetk przy podliczaniu punktów  :?:  :?:  

- ze z "solida" na rzecz legionu, moze sie zrobic "minor" (albo i jeszcze wiecej) dla slayerów
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline Siemek 9

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 20, 2005, 08:57:46 pm »
lunn no to po co wysyłasz kolejny taki bezsensowny  :?:  ;)

ja popieram szafe,armie soc powinny zostać ale slayerów powinni pozmieniać i to solidnie,i to nie dlatego to mówie ze mi sie podoba klimat tej armii bo jak dla mnie to slayerzy to samotni wojownicy poszukujacy śmierci,a w postaci armii tracą troche pod względem fluffu,ale dlatego ze zal mi ludzi którzy wtopili w te śliczne metaletyle kasy i teraz na póleczke i mamy kilkunastu graczy mniej :cry:
upie po przystepnej cenie miska spod cara do kislevu,i glowke czempiona berserkerow khorna do 40k:p

Offline qwer

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 20, 2005, 09:06:44 pm »
Cytat: "Siemek 9"
zal mi ludzi którzy wtopili w te śliczne metaletyle kasy i teraz na póleczke i mamy kilkunastu graczy mniej :cry:


powiedz to ludziom, co mają armie chaos dwarfów ;-)
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


szafa@poznań

  • Gość
realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 20, 2005, 09:10:01 pm »
co do krasi chałasu - mądra rzecz powiedzial wczoraj moj kumpel, fan chadecji, gdy ktos rzucil plote ze krasie chałasu beda juz dokumentnie skasowane na 7 edycje...

"mam to w dupie, bede nimi gral na zasadach nowych zwyklych krasnali. Maszyny jako maszyny, lamasu jako kowadło, blunderbusy jako strzelby..."

Offline qwer

realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 20, 2005, 09:22:15 pm »
...jak mu pozwola, to czemu nie
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


szafa@poznań

  • Gość
realne szanse na zwycięstwo ??????
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 20, 2005, 09:27:46 pm »
a czemu maja nie pozwolic?

skoro wszystko bedzie mialo powiedzmy wysiwyga, wygladac bedzie na krasie...bolec to bolec, wiadomo, rakieta to działo, earthaker to katapulta. Organy sie jakies skonwertuje i wlozy zaloge chadecką. Zyrokopter - lamasu, kowadlo - great taurus, hersoi na luzie, blunderbuss - strzelba, widzisz jakis problem?

To podobnie jak kubasa i armia samurajów krasnoludzkich na zasadach lizardmenów...W poznaniu nikt sie nie bedzie czepial; a jak organizatorzy na masterze powiedz NIE to sie ich oleje cieplym sikiem i pojedzie z zielonymi zwczyajnie i tyle.

Zreszta - jak mi bestie splewia w 7 edycji, to przestawie je na zasady np. lizaków i tez mam to gdzies...

 

anything