Autor Wątek: 13 piętro (spoilery!)  (Przeczytany 8228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 19, 2005, 01:25:30 pm »
Wiesz Clayman_, jak chcesz coś rozsądnego to sobie filmy dokumentalne oglądaj. A jakoś nie widziałem byś marudził na brak realizmu i głupie rzeczy w takim Sin City lub Kill Bill :roll:

Offline Clayman_

13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2005, 10:56:22 am »
realizm to jedno
a wymyslanie swoich wlasnych praw fizycznych biologicznych czy jakichkolwiek innych poniewaz nie potrafi sie napisac sensownego scenariusza to zupelnie inna rzecz
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2005, 12:58:48 pm »
W wielu filmach zastosowano taki chwyt. Choćby w Kruku - przecież ptak jako strażnik duszy, która wróciła do ciała, które jest niepodatne na ataki fizyczne, itp, itd, to ewidentny przykład wymyślenia własnych praw biologicznych/fizycznych. Przykłądów zatrzęsienie.

Twój argument jest jak najbardziej prawidłowy, ale tylko z subiektywnego punktu widzenia - może się Tobie takie coś najnormalniej nie podobać i tyle, i wara innym od tego. W dyskusji raczej nie ma to jednak wartości.

Offline Clayman_

13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2005, 04:43:32 pm »
ciagle nie rozumiesz
nie mam nic do horrorow,filmow fantasy,bajek czy czegos tam jeszcze gdzie wykorzystywane sa jakies nadnaturalne elementy,ktos ma zaczarowany miecz +3 albo ma cztery rece ok,
ale 13 pietro to nie byly jakies czary mary tylko nasza rzeczywistosc z bardziej rozwinieta technika,jak w odysei kosmicznej komputer sie zbuntowal to bylo w porzadku,ale gdy postac z gry przejmuje cialo zywego czlowieka[/size] to juz mozna tylko powiedziec:"ale glupi ci filmowcy"

Cytuj
W dyskusji raczej nie ma to jednak wartości.

ok
to spadaj
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 20, 2005, 04:56:31 pm »
Cytuj
w odysei kosmicznej komputer sie zbuntowal to bylo w porzadku
czyli przyjmujesz spokojnie istnienie sztucznej inteligenci, ale gdy
Cytuj
ale gdy postac z gry przejmuje cialo zywego czlowieka to juz mozna tylko powiedziec:"ale glupi ci filmowcy"
sztuczna świadomość wypiera świadomość organiczną z czyjegoś mózgu to już bzdura wierutna? Jeśli jesteś specjalistą od sieci neuronowych, teori ewolucji oprogramowania i budowy mózgu to Ci uwierzę. A w innym wypadku to gadasz bzdury, bo coś Ci nie pasuje i tyle.
Spoko, jest peło rzeczy których bzdurność można ocenić na pierwszy rzut oka, ale w tym przypadku trzeba coś jeszcze wiedzieć.

Cytuj
ok
to spadaj


widzę, że normalnie nie da się porozmawiać. Starczy podważyć Twój argument i już się zaczyna.

Offline Clayman_

13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 20, 2005, 05:06:09 pm »
Cytuj
Jeśli jesteś specjalistą od sieci neuronowych, teori ewolucji oprogramowania i budowy mózgu to Ci uwierzę. A w innym wypadku to gadasz bzdury, bo coś Ci nie pasuje i tyle.
Spoko, jest peło rzeczy których bzdurność można ocenić na pierwszy rzut oka, ale w tym przypadku trzeba coś jeszcze wiedzieć.

i pewnie musze byc doktorem biologii zeby wiedziec ze drzewa nie maja czterech nog,ogona i nie szczekaja?
Cytuj
widzę, że normalnie nie da się porozmawiać. Starczy podważyć Twój argument i już się zaczyna.

acha,a w cytowanym fragmencie w ktorym miejscu podwazyles jakis moj argument?

moje argumenty byly podwazane od poczatku dyskusji panie kolego
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 20, 2005, 05:14:36 pm »
Przepraszam, źle się wysłowiłem - chodzi o zasadność Twoich argumentów. Bo racja, sama dyskusja polega na podważaniu argumentów.

Cytuj
i pewnie musze byc doktorem biologii zeby wiedziec ze drzewa nie maja czterech nog,ogona i nie szczekaja?


Pewnie, jeśli inaczej nie możesz tego stwierdzić. Chyba nie zauważyłeś, że odniosłem to do tego przypadku tylko, choć pewnie każda okazja jest dobra, by poironizować :roll: Poprostu dziwi mnie, że tak lekką ręką oceniasz zagadnienia z peryferii informatyki, bioinżynierii i cholera wie czego tam jeszcze.

Offline Jimmy

13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 20, 2005, 06:54:05 pm »
Wydzieliłem ten wątek, choć jak na razie dyskusja obu panów jest wątpliwej jakości :?
Cytat: "Clayman_"
ok
to spadaj

Za teksty na takim poziomie polecą ostrzeżenia.
Obaj macie również 24h na zmodyfikowanie swoich postów, tak aby wyraźnie wyróżnić (w sensie wydzielić/ukryć) spoilery - było nie raz już mówione na forum (również w regulaminie!) że spoilery mają być wyraźnie oznaczone, aby nie psuć przyjemności innym czytelnikom wątku. Tobie Clayman_ zwracałem już na to uwagę.
W przeciwnym wypadku polecą ostrzeżenia.
Tyczy się to również wszystkich przyszłych wypowiedzi - proszę zmieniać czcionkę, tudzież rozmiar.
Wszelkie uwagi i chęć dyskusji na temat moich rozporządzeń proszę przesyłać na pw - tutaj będą usuwane i będę wlepiane ostrzeżenia za spam.
Żeby nie było że nie ostrzegałem.

Offline Clayman_

13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2005, 09:18:29 pm »
Cytuj
choć jak na razie dyskusja obu panów jest wątpliwej jakości

przestales sie udzielac i od razu poziom leci na szyje:(



Cytuj
Poprostu dziwi mnie, że tak lekką ręką oceniasz zagadnienia z peryferii informatyki, bioinżynierii i cholera wie czego tam jeszcze.

"postac z gry komputerowej przejmuje ludzkie cialo!!!"
"krwiozercze mozgi atakuja z kosmosu!!!"
"elvis zyje!!!"
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Maciej

13 piętro (spoilery!)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 20, 2005, 09:34:31 pm »
Też ten film kiedyś widziałem i ...
no...
ta zakrętka przydałaby się w szmatriksie
(no, ta że pudełko jest w pudełku jest w pudełku jest w pudełku)

Ale z tego co pamiętam, to film wydał mi sie jakiś taki papierowy (telewizyjny). Nie powalił mnie.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]