Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Armia dla początkującego

<< < (8/8)

Finfarin:

--- Cytat: "Solitaire" ---
--- Cytat: "Finfarin" ---Prostą armią wg.  mnie jest też Brettonia. Kupa rycerstwa w formacji lanxy z tym cholernym błogosławieństwem. Od strzelania za dużo ci nie zrobią, a w walce też sobie poradzisz.
--- Koniec cytatu ---

Bretonia jest prosta do gry przez swoją monotonię. Tam naprawdę zawsze masz taką samą armię. Nuda.
--- Koniec cytatu ---

Co fakt to fakt. :D

Ulthran:
A ja się nie zgodzę... twierdzicie że Bretonnia na 2000 wystawia 5-6 lanc i koniec... otóż nieprawda znam kolesia który wystawia 2 oddziały Mounted Squiersów 1 jeden forestersów... do tego Hipek i 2-3 lance...

Błaszczu:
nie wiem co napisać. ludzie odczepta się od ,,nieklimatycznych" armi!! dla jednego klimat mają swordsmani i pikinierzy dla drugiego kusznicy i strzelcy ( imperium ). pojęcie klimat jest względne. dla mnie klimatyczna armia imperium to 70 hand gunnnerów 4 działa hell dteam tank i 4 magów. i teraz wszyscy sie na mnie rzucą i powiedzą że ,,to nieklimatyczne, przegięte i zrobione tylko po to żeby wygrąc" ale powiedzmy sobie prawdę: wszyscy na turniejach robią takie rozpiski. jak chce sie zabawić to zbieram kumpli i sobie robimy rozpiski z Greatswordami i fanatykami i jest fajnie ale turniej to turniej.... apropos: ma ktoś na sprzedaż 40 hand gunnerów? bo 100 mi sie przyda do batalii w wakacje  :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej