trawa

Autor Wątek: Komiksy Truścińskiego  (Przeczytany 76111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manis

Komiksowy Wiedźmin według Truścińskiego
« Odpowiedź #270 dnia: Marzec 18, 2008, 02:07:48 pm »
A może Jacek Michalski by zrobił te albumy? W końcu narysował do tej pory prawie tyle samo kadrów z Wiedźminem co Trust:
http://www.gram.pl/news_9QTgH,0_Podazajac_sladami_Bialego_Wilka_wyniki_konkursu.html

Yennefer w wykonaniu Jacka na pewno wyglądałaby sexy.

Offline Mysza_

Komiksowy Wiedźmin według Truścińskiego
« Odpowiedź #271 dnia: Marzec 18, 2008, 02:56:02 pm »
Wiedzmin w wykonaniu Jacka jest świetny jako pastisz. Wizja Truścińskiego jednak jest bliższa proporcjom ludzkim i ten kierunek byłby bardziej słuszny, zresztą gra mówi wszystko w tym temacie. Lobo podobny Geralt raczej nie pasuje.

Offline Manis

Komiksowy Wiedźmin według Truścińskiego
« Odpowiedź #272 dnia: Marzec 18, 2008, 03:45:23 pm »
Cytat: "Filip_"
Wiedzmin w wykonaniu Jacka jest świetny jako pastisz. Wizja Truścińskiego jednak jest bliższa proporcjom ludzkim i ten kierunek byłby bardziej słuszny, zresztą gra mówi wszystko w tym temacie. Lobo podobny Geralt raczej nie pasuje.


Jak słusznie zauważyłeś ten Wiedźmin z paska był na potrzeby komiksu humorystycznego, na poważnie musiałby być nieco inny.

Tak przy okazji gratulacje 666 komentarza. "Omen" się przypomina ;)

Offline andruth

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #273 dnia: Marzec 18, 2008, 04:16:17 pm »
Cytuj
Andruth ma ewidentnie jakiś uraz do Truścińskiego. Czy to zwykła zazdrość, czy może nieprzyzwoita zawiść? Ciekawe, bardzo ciekawe.


Dopiero dziś udało mi sie poprosić kolegę, zeby tego posta napisał za mnie.Bo ręce ogryzłem sobie aż do obojczyków, zazdroszcząc Trustowi.
A zawiść zaślepiła mnie do stopnia że rozbiłem sobie głowę, waląc w monitor...Jestem w szoku, jak łatwo .zent, posługując się chałupniczą psychoanalizą i zestawem "Mały analityk" rozgryzł moją zawistną i pokrętna duszę :lol:  :lol:  :lol:

A serio (poza tymi kretyńskimi uwagami, które .zent wypisuje w moim kierunku), nie uważam żeby jakakolwiek złośliwość czy nabijanie sie z Trusta (którego znam i cenię, aczkolwiek jego patentu na lans nie rozumiem) były w stanie przebić jego własne pomysły na (przykro to mówić) dyskredytowanie samego siebie.
Zapowiedział już tyle, nie wydał prawie nic (nie liczę "wydarzenia towarzyskiego", jak to warszawka nazywa "Najczwartszą RP") i nie zważając na nic zapowiada kolejne.Założę sie że "Złego" też nie zobaczymy, co najwyżej na kolejnej WUESCE Trust wyjaśni jakie to kataklizmy mu skończenie tej pracy uniemożliwiły.
...a na czacie z Parowskim czas jakiś temu na luzie rzucił, ze ON SAM narysuje 6 albumów Wieźmina i nie było tam mowy o innych rysownikach...

Offline Trreker

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #274 dnia: Marzec 18, 2008, 05:49:09 pm »
Tu sie ludzie z Trusta smieją a nikt nie pomyśli jak on sie zle musi czuc, wchodzi do swego domku, a z kazdego miejsca wypadają na niego jakies plansze z nigdy nie skonczonych projektów. To musi dołowac, nie dziwota, ze  ucieka w taką lanserke:P

Offline Charlie_Cherry

Komiksowy Wiedźmin według Truścińskiego
« Odpowiedź #275 dnia: Marzec 28, 2008, 04:42:49 pm »
Filmiki ze spotkania z Truścińskim (WSK 2008) są już na Youtube.

Ten SMS to chyba do historii przejdzie :)

Offline Mysza_

Komiksowy Wiedźmin według Truścińskiego
« Odpowiedź #276 dnia: Marzec 28, 2008, 05:40:32 pm »
wysłuchałem sobie właśnie tego wywiadu. Gadane szczerze i konkretnie.
 i przy okazji sobie to przypomniałem :
Cytat: "Kingpin"
Byłem na spotkaniu z Trustem.
Ja to jestem narcyz, ale Trust bije mnie i wszystkich innych na głowę. Normalnie bóg komiksu...


w których momentach bo nie zarejestrowałem?
 w którym momencie jest to boskie nadęcie.
 Chyba, że montażysta "tak specjalnie".
---------
a, no i żeby nie było- też jestem narcyzem.

Offline indyjr

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #277 dnia: Marzec 30, 2008, 11:32:31 am »
Może wyjdę na ignoranta, ale jedyna twórczość Truścińskiego z jaką miałem kontakt to jakieś komiksy i ilustracje dla pewnej popularnej gazety codziennej niemieckiego koncernu prasowego.

Dziwi mnie tylko, że wystarczy rozmowa czy wywiad (nie mnie oceniać jego poziom, ale skojarzył mi się z konferencjami prasowymi po meczach ekstraklasy wiele lat temu, kiedy zamiast do wojska szło się pokopać piłę do licznych klubów o militarnych lub górniczych korzeniach i później przed prasą  
było "eeeeeee", "yyychhhhh", "no bo", itp.), żeby fora huczały o nowym projekcie.

Chętnie poczytałbym cały, gotowy album Trusta, bo szkice do np. "Wiedźmina" wyglądały niczego sobie, ale mam wątpliwości czy coś ukaże się   jeszcze w czasach druku na papierze...
NO RETREAT, NO SURRENDER

Offline graves

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #278 dnia: Marzec 30, 2008, 06:41:21 pm »
Cytat: "indyjr"
Chętnie poczytałbym cały, gotowy album Trusta, bo szkice do np. "Wiedźmina" wyglądały niczego sobie, ale mam wątpliwości czy coś ukaże się   jeszcze w czasach druku na papierze...

Abstrahując od jakości tego albumu, to jednak co było niejednokrotnie na tym forum podnoszone album: Najczwartsza RP - Antylista Prezerwatora, to fakt - nie domniemanie...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Trreker

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #279 dnia: Marzec 30, 2008, 06:53:28 pm »
Trust- historia choroby, wyklęta przez produkt antologia, która prezentuje soba wysoki poziom... (przynajmniej wczesne prace), Kron (tu akurat kiepsko, ale nakładzik duży był:P).

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #280 dnia: Marzec 30, 2008, 06:59:30 pm »
Jakby poszukac, to by sie troche Trusta drukowanego znalazlo. Dwa numery Komiks Forum chociazby w calosci jemu poswiecone. Na mysl przychodza tez shorty w "Piekielnych wizjach" i "City Stories" polsko-rosyjskich.

Offline Trreker

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #281 dnia: Marzec 30, 2008, 07:08:30 pm »
Truśiński to taki zdolny koles, który jakis czas temu robił wporzadku komiksy, po czm przerzucił się totalnie na pracę komercyjną i hajs;). Ogolnie dosc rozsadny pomysł:). Mozna go nie lubic, ale trzeba mu przyznac , ze rysowac potrafi i że wie gdzie sie zakręcić (IV RP np.).

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #282 dnia: Marzec 30, 2008, 07:28:20 pm »
Cytat: "Trreker"
przerzucił się totalnie na pracę komercyjną i hajs;).

Mysle, ze udzial w antologii "44" to nie byla czysta komercha, choc pewnie nie rysowal za darmo.

Offline karolk

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #283 dnia: Marzec 30, 2008, 09:13:45 pm »
Cytat: "Waltari"
Cytat: "Trreker"
przerzucił się totalnie na pracę komercyjną i hajs;).

Mysle, ze udzial w antologii "44" to nie byla czysta komercha, choc pewnie nie rysowal za darmo.


z tego co pamiętam to stawki za 44 przewyższały wartością jakakolwiek komiksowa robotę

tak na marginesie - podobno podjudzany takimi stawkami jeden z polskich rysowników odmówił pracy przy serii dla amerykanow z avatara do scenariusza ellisa

 :roll:

Offline kmh

Komiksowy "Zły" według Truścińskiego
« Odpowiedź #284 dnia: Marzec 30, 2008, 09:45:33 pm »
A kto?
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

 

anything