Autor Wątek: Komiksy Truścińskiego  (Przeczytany 75783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 16, 2006, 12:10:50 pm »
nowa strona trusta

koncept zadziwiająco podobny do tego:

99rooms

podobny klimat dźwiękowy, ukryte obrazki na ścianach, industrial.

tylko że 99 rooms to zajebista giera, trusthead to woda po kisielu.

a co do strony;
ten kto wpadł na ładowanie przy każdej podstronie plików 2 - 3 megowych musiałbyć niespełna rozumu. to już lepiej zrobić loading w tle. albo porozbijać to na mniejsze pliki.
sama nawigacja też trochę chaotyczna - ok, mam button, ale nie wiem czy on mi otworzy coś na tej konkretnej stronce, czy przerzuci na inną podstronę. Co może byc męczące bo jak chcę obejrzeć cały dział i mnie gdzieś przeniesie to nie ma powrotu.
2/10

Offline turucorp

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 16, 2006, 12:39:45 pm »
no, zmeczylem sie okropnie probujac przegladac stronke :?
nie dosc, ze wiekszosc to starsze, znane rzeczy, to jeszcze wszystko laduje sie jak krew z nosa, nie jest dobrze.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 16, 2006, 12:47:07 pm »
Niestety znudziłem się czekając na załadowanie kolejnej podstrony...
Może to i fajne, ale cierpliwy zbytnio nie jestem...

Anonymous

  • Gość
Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 16, 2006, 01:08:59 pm »
takie czasy:
strona musi reagować natychmiastowo. 90% oglądaczy strony znudzi się jeżeli będzie musiała czekać na załadowanie dłużej niż 10 sekund. co wiecej - jeżeli mam czekać na załadowanie 3Mb pliku, to oczekuję że będzie to jakiś wypasiony filmik, a nie źle zoptymalizowane kilka jpegów :/
tym bardziej że strona zrobiona w flash8, gdzie optymalizacje są konkretne, a kompresja avi jest po prostu miażdżąca. dlatego teraz jest pełno stronek z filmikami nie w charakterze czegoś do ściągniecia, ale w charakterze elementów kompozycji samej strony.
Dodatkowo - preloader biedny. dlaczego jak się ładuje to nieszczęsne 3Mb to ekran jest czarny? niech już chociaż będzie na nim to co dotychczas było, czyli poprzedni dział z zablokowanymi buttonami na przykład. cokolwiek, ale nie czarny ekran.

Anonymous

  • Gość
Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 16, 2006, 01:22:37 pm »
przykłąd stronki, która składa się z krótkich klipów avi, ładuje się w locie i jest zajebista. może to ten DOBRY ORYGINALNY POMYSŁ?..... kto wie.
http://www.kamikadze.sk/flash.html#

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 16, 2006, 01:55:33 pm »
mnie również czas ładowania  się stronki niesamowicie rozbroił.
Jestem z natury niecierpliwy, wiec popatrzyłem chwilke i wyłaczyłem.
Zatem pierwsze wrażenia raczej niezbyt pozytywne, a szkoda .

Offline syfon

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 16, 2006, 05:14:22 pm »
Tja.. może zacytuje słowa piąsenki: "Ale to już było...".
Kupa straszna, bo nie dość że denerwuje wgrywanie każdej pierdoły to wszystko co tam jest to jakieś odgrzewane po sto razy, pokryte mechem kotlety. Ten człowiek wogule cokolwiek zrobił przez ostatnie lata oprócz kilku rysunków wiedźmina i reklamy kawy?

A oprawa nie ma nic wspólnego z 99 rooms ale za to odrazu przypomniała mi się strona Bilala bodaj, którą widziałem jakiś czas temu.
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Julius Corentin A.

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 16, 2006, 06:48:39 pm »
Cytat: "syfon"
Ten człowiek wogule cokolwiek zrobił przez ostatnie lata oprócz kilku rysunków wiedźmina i reklamy kawy?

owszem... biografię jakiegoś boksera ('kikboksera'?) do duzego formatu..

Offline holcman

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 16, 2006, 10:42:51 pm »
może mnie rozpieszcza telekomunikacja ale posiadając zwykłą neostrade wszystko u mnie chodzi szybko, do tego w ogóle nie przeszkadza mi, że przez ten moment, w którym ładują sie obrazki ekran jest ciemny. generalnie spędziłem sporo czasu wędrując po różnych zakamarkach tej strony i bawiłem się całkiem nieźle.
nie znam się na technologicznej stronie tej roboty. nie wiem czy to mogłoby być lepiej zrobione, szybciej chodzić itd. jako zwykły użytkownik nie znalazłem tam wielu powodów do narzekań.
także to, że są tam znane prace Trusta nie jest dla mnie jakimś problemem. wydaje mi się, że zadaniem tej strony ma być atrakcyjna prezentacja rozmaitej twórczości rysownika (szczególnie dla ludzi z zagranicy) i moim zdaniem jest.

syfon napisał:
Cytuj
Ten człowiek wogule cokolwiek zrobił przez ostatnie lata oprócz kilku rysunków wiedźmina i reklamy kawy?


całkiem sporo syfon, ale pewnie nie tyle ile Ty wody przelałeś.

murtaugh napisał:
Cytuj

koncept zadziwiająco podobny do tego: 99rooms


fakt. nie znałem wcześniej tej strony a świetna. to stąd inspiracja do Twojej gry submarine (bardzo fajnej zresztą, któraś zagadka zabiła mi ćwieka przez chwilę)?

Anonymous

  • Gość
Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 17, 2006, 08:04:37 am »
nie, raczej z mysta oraz:
treasure box
TCB
motas
samorost
samorost2
polyphonic
AOOA
i tak dalej i tak dalej i tak dalej......

99 rooms bazuje na fotografiach i bardziej chodzi tu o znalezienie buttona niż na jakichś zawiłych zagadkach. 99rooms to nie jest typowa gra point and click. Submachine to inna para kaloszy. Submachine, nie submarine.

Offline Maciej

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 17, 2006, 08:21:35 am »
Hmmm, stronka Trusta faktycznie powolusiu się ładuje.
Wczoraj wymiękłem...
ale dziś
zachęcony przez Holcmana
na luzie
powolusiu
 :roll:

przebrnąłem przez wszystko.

Fajne portfolio.
Strona lepsza od poprzedniej.

Korzystałem z szortkatuf
bo faktycznie, nawigacja bardzo mnie irytowała.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline holcman

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 17, 2006, 08:23:02 am »
murtaugh napisał:
Cytuj
Submachine, nie submarine


tfu, tfu submachine. ale trochę w to grając czułem się jak w podwodnej łodzi, może stąd ta skucha.
dzięki za linki. już wiem jak spędze weekend

Anonymous

  • Gość
Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 17, 2006, 10:09:15 am »
no to masz jeszcze jeden:

www.lazylaces.com

setki takich gier.
m

Offline Macias

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 17, 2006, 10:39:38 pm »
Cytat: "Julius Corentin A."
Cytat: "syfon"
Ten człowiek wogule cokolwiek zrobił przez ostatnie lata oprócz kilku rysunków wiedźmina i reklamy kawy?

owszem... biografię jakiegoś boksera ('kikboksera'?) do duzego formatu..

Kick Boksera,jednego z najlepszych walczacych polakow ever (gdyby nie prolbemy zyciowe itd. spokojnie zamieszalby w K1-Marka Piotrowskiego

Offline Sendivogius

Nowa strona Trusta
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 17, 2006, 11:04:24 pm »
Serce rośnie! Aż miło czytać jak koledzy strzykają śliną bezinteresownej zawiści.  :evil:
Takie to smaczne.
No i co z tego że strona przypomina jakąś inną stronę, gdzies na necie? A która strona nie przypomina czegoś, czego autor nawet nie widział, ale setki innych ludzi już na to trafiły? Ile tych stron na necie wisi? Pięć? Dziesięć? Opamiętajcie się ludzie!
A że komuś wolno sięściąga? No to proponuję zmienić dostawcę internetu, albo wymienić modem na nowszy  :p
I dobrze byłoby powstrzymać się od obrzucania błotem każdego kto wystaje ponad przeciętność. Kupę starych rzeczy Trusta jest dla wielu krzykaczy i tak niedościgłym szczytem marzeń. Do roboty, rysować, szkicować, uczyć się rzemiosła, a nie liczyć na Iskrę Bożą! :p
url=Http://www.mirasbd.blogspot.com] Bulgot[/url]