trawa

Autor Wątek: "Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R  (Przeczytany 25646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szorstki

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #360 dnia: Grudzień 19, 2005, 12:12:52 pm »
No to znowu ja sie odezwe. Mamy teraz z Suplem maly problem z necikiem wiec odzywac i przegladac forum bedziemy raczej sporadycznie (u kogos albo w szkole/ na uczelni).

Co do turnieju to jeszcze raz mowie ze bylo zajebiscie i cos mi sie widzi ze za rok (czy kiedy tam znowu to sie odbedzie) znow sie pojawie. Bitwy fajne mimo ze nam raczej nie poszlo (najlepsza zagrana przeze mnie i Shaxa bitwa byla 4 i to kiedy ja bylem bliski osiagniecia nirvany i Shax kiedowal. Ja ograniczalem sie do porad, kilku ruchow moimi skavenami i duzej ilosci rzutow). Ogolnie raportow pisac niebede bo mi sie niechce :p . Zapewne moi przeciwnicy cos napisza wiec ja niebede sie powtazal ;) . Milo mi tez ze moja skromna osoba została az tak przyjaznie przyjeta. Widac jeszcze mnie nie znacie ;) . Pozdro dla Norvida i Niary :D i mam nadzieje ze przyjedziecie do Lublina na turniej 7-dmego stycznia.

Jedyny minus to brak Dzbanow na turnieju :( . No ale ja i tak sobie poradzilem wiec niema co plakac nad rozlanym mlekiem ;) .

Siewka.

PS.: Ermidius ... Ty sie nie smiej ;) . Jeszcze kiedys sie spodkamy to zobaczymy ... moze sie odegram :D . Trzym sie.

PS2.: To Jerzyn opowiadal historyjki o sloniach itp. O zegarku zostala wymyslona przez mojego kumpla (jesli to jest ta o ktorej mysle), natomiast te pozostale pochodza ze srednoiwiecznej encyklopedi zatytuowanej "Skarbnica Wiedzy" (autora niepamietam ale z tego co wiec mozna kupic jej wspolczesną wersję - tzn. tresc zostala taka sama ino sie zmienila oprawa). A co do zdiec zamieszczonych przez War'a to jak bys robil z flashem to by wyszly ostre ;) . Taka drobna uwaga.
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]

Offline war2bone

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #361 dnia: Grudzień 19, 2005, 12:32:22 pm »
Cytat: "Szorstki"
. A co do zdiec zamieszczonych przez War'a to jak bys robil z flashem to by wyszly ostre ;) . Taka drobna uwaga.


moze ale wtedy bym pewnie supła nie uchwycil :P
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Szorstki

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #362 dnia: Grudzień 19, 2005, 12:53:51 pm »
A no racja. Zwracam honor ;) .
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]

Offline mm

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #363 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:06:46 pm »
"MM twierdzil ze mozna go zdobyc tylko przeganiajac go w walce wrecz"

Nie do końca...
Mianowicie - jeżeli walczysz tylko z BSB i zabijasz go w walce - to ok, zdobywasz sztandar. Jeżeli natomiast BSB ginie w walce, ale inne oddziały VC jeszcze walczą, to sztandar nie jest zdobyty - pada na glebę i jest zadeptany. Walczyłeś jeszcze turę z generałem VC i z regonem zombich, więc nie mogłeś go zdobyć. Sorki  8)

Poza tym Ermidius jest mistrzem w rzucaniu 6 na poison i 4 na Ld skinków. Szacuneczek :)

Za rok wapadamy. A może nawet wcześniej :) Czekamy na zaproszenie  :badgrin:

Rzeszów rulez  :!:
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Ermidius_

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #364 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:11:16 pm »
w marcu 2 dniowy turnej bedzmy robic jak Konwent nam udostpepni sale


Offline logan347

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:39:15 pm »
Cytat: "mm"
"MM twierdzil ze mozna go zdobyc tylko przeganiajac go w walce wrecz"

Nie do końca...
Mianowicie - jeżeli walczysz tylko z BSB i zabijasz go w walce - to ok, zdobywasz sztandar. Jeżeli natomiast BSB ginie w walce, ale inne oddziały VC jeszcze walczą, to sztandar nie jest zdobyty - pada na glebę i jest zadeptany. Walczyłeś jeszcze turę z generałem VC i z regonem zombich, więc nie mogłeś go zdobyć. Sorki  8)
 


Czy to jest jakas ogolna zasada czy tylko dotyczaca undeadow? Bo pierwsze slysze o czyms takim. Jesli unit walczy z zywym BSB i jakims drugim tez zywym regimentem i zabija sztandarowego  to niema za niego punktow?
Vamoss Valencia !!!!!

Offline mm

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #366 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:57:19 pm »
Miałem z J na Strategiconie taką sytuację i takie padło rozstrzygnięcie. Wydaje mi się, że jest to gdzieś w RB, but I'm not sure...
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline mm

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #367 dnia: Grudzień 19, 2005, 07:04:00 pm »
Cytat: "Ermidius_"
w marcu 2 dniowy turnej bedzmy robic jak Konwent nam udostpepni sale


Ja tam jade, a co :)
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Lesthad

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #368 dnia: Grudzień 19, 2005, 07:44:02 pm »
hyhy ja tez bede moze pojdzie lepiej tymrazme tylk onie parowki ! :D
img]http://ieet.org/images/god-made-me.jpg[/img]

Offline Shakin' Dudi

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #369 dnia: Grudzień 19, 2005, 07:44:02 pm »
hmm ja się na to pisze tym razem o ile będzie transport na 100% pojade.
)

Offline mm

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #370 dnia: Grudzień 19, 2005, 07:57:39 pm »
e tam, parówki rządzą :)
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Szorstki

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #371 dnia: Grudzień 19, 2005, 09:09:40 pm »
Maćku a jak tam samochod?? Mam nadzieje ze nic nie zepsulismy :p . A co do tego turnieju marcowego to ciekawie brzmi ... zobaczymy czy budżet to wytrzymie ;)
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]

Offline mm

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #372 dnia: Grudzień 20, 2005, 05:28:33 am »
Samochód spoko. Chyba że o czymś nie wiem, a powinienem...  ;)
 pewnym momencie być może pozostaniemy tylko my. Mnie to nie przeszkadza. Jesteśmy Ameryką.
G. W. Bush

Offline Szorstki

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #373 dnia: Grudzień 20, 2005, 03:06:38 pm »
Nie no :D . Z tego co wiem to tez nic sie nie stalo ;) . Tak sie pytam profilaktycznie 8)
img]http://hidentity.org/hid/PL834195.gif[/img]

Offline Jerzyn

"Ku Klux Dzban-pierwsze picie"- 2x825ptk, 17.12, R
« Odpowiedź #374 dnia: Grudzień 20, 2005, 04:24:50 pm »
z tym bsb to jak mi wiadomo to wystarczy ze sie go zabije w walce wrecz badz zgoni. takie mielismy roztrzygniecie na tropiku, a inna sprawa, ze chyba tak jest na dire wolfie, zara sprawdze zreszta.

prosba do tych co maja zdjecia i filmiki: przesylajcie mi na maila: absinthus@o2.pl
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D