trawa

Autor Wątek: Śmierć mangowej fanki  (Przeczytany 65628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 25, 2005, 06:20:09 pm »
Powod tego widze raczej w braku w tv jakiejs serii która "zwerbowałaby" nowych fanów, jak niegdyś Dragon Ball i Sailorki.

Offline Solitaire

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2005, 06:32:57 pm »
Cytat: "Qraq"
"zwerbowałaby"

To dobre słowo.
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Jezus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 25, 2005, 11:29:55 pm »
Cytat: "Solitaire"
Młodzi stronią od M&A?
Znaczy, że efekt edukacyjny jest.

Mi sie wydawalo <i dalej wydaje>, ze sie tym interesuja, i nawet wiecej niz za naszych czasow my, tylko/poniewaz maja dostep do tego i nie trzeba sie laczyc, by sprawniej przeczesywac swiat, czy pozyczac drugiego widelca :p ,zreszta jak by byla taka nagonka ta sam bym sie zbytnio z tym nie chwalil <zreszta nigdy tego nie robilem>.
-----------
Tak, to faktycznie odpowiednie slowo  :D  :badgrin:  :lol: .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Witchdom

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2005, 04:28:08 am »
Nagonki TVN-u na M&A sa juz nudne. Ciekawe, kiedy odpuszcza? :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?p=538106#538106]KUPIE Chaos Marinesow!!![/url]
SPRZEDAM O&G

Offline Clayman_

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2005, 10:46:18 am »
to juz drugi reportarz na tvn w ciagu kilku lat
f**k
co za nagonka
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 26, 2005, 10:51:10 am »
Straszna nagonka. Ten reportarz leżał pewnie już kilka lat i czekał aż jakaś fanka m&a popełni samobójstwo :roll:  Założę się, że TVN jest przygotowany na każdą okazję - nawet na obrzucanie Kaczyńskiego gumowymi pikaczu...

Offline Radagajs

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 27, 2005, 01:13:51 pm »
Świetne podsumowanie całej sytuacji w kolejnym odcinku "Orient Hadal" na acepie.

Offline raseku

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 27, 2005, 01:54:13 pm »
Taaa nagonka za nagonką nagonka popychana
 nikt nas nie lubi (czyli tvn i świete radio), mangi drogie, anime tysz....a jak wyjdziemy na ulice to i tak nas beda pałowac
no beznadzieja a nie hobby

od jutra zbieram znaczki

Offline Dreadorus Maximus

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 27, 2005, 08:24:01 pm »
Cytat: "Solitaire"
Cytat: "grzybek"
Poza tym srodowisko M&A staje sie staaare.

Młodzi stronią od M&A?
Znaczy, że efekt edukacyjny jest.


offtop:
ostatnio wracam do domu, a tu przed kompem moja mama (42 lata) siedzi i Evangeliona klatka_po_klatce męczy, ze słownikiem w ręku, bo angielskie napisy były. Niedawno skończyła serię, teraz ogląda Enda.
Z kolei młodszy brat (lat 20) uznał to za "zboczone kreskówki dla debili"
Myślę, że gdyby oglądali TVN, to brat by przekonywał mamę, że niedługo popełni samobójstwo, bo oglądała "te pokemony". :)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline bedetorenterektyk

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 28, 2005, 07:01:48 pm »
To zależy od środowiska w jakim się obracasz- to jest widoczne ze więcej moim zadaniem- jest starszych co się M&A interesuja.[/list]

Offline penpen

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 27, 2005, 05:42:31 pm »
Jeśli miałbym polemizować z tvn'em, to powiedziałbym, że są jednostki o słabszym materiale genetycznym. Przykładowo, trąbią o brutalnych grach komputerowych, że zachęcają do zabijania. Od wieku 8 lat gram w takie gry, manhunta przeszedłem na hardzie - ale jakoś nie mam ochoty nikogo zabić (może dlatego, że to kiepska gra była). Inny przykład? Marihuana. Jest to narkotyk, ale szkodliwy dla zdrowia tylko w przypadku uzależnienia. Więcej: jest nawet zdrowy. Nie palę, ale nie jestem osobą łatwo popadającą w nałóg - jeśli czuję, że muszę coś odstawić, po prostu to robię.

Dziewczyna ta tak czy siak powiesiła by się w suszarni, potrzebowała tylko do tego bodźca. Padło na mangi, bo takie słowo pojawiło by się w liście pożegnalnym. Jeśli wymieniła by "Różowe piłki w kropki", Uwaga! skupiła by się właśnie na tym.

A jeśli miałbym się wypowiedzieć na temat tej pseudo-nagonki, powiedział że lata mi to koło miejsca, gdzie kończą się plecy. Polska jest krajem demokratycznym (przynajmniej gdzieniegdzie), telewizja ma prawo do wyrażania swojej opinii, nawet jeśli to stek bzdur. Proponuję całą tę imprezę olać - nam moher z głów nie spadnie, a oni w końcu znudzą się tematem.
Pokój.[/b]
url=http://manga.gildia.pl/][/url]

Offline misio141

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:04:26 pm »
Cytat: "penpen"
Inny przykład? Marihuana. Jest to narkotyk, ale szkodliwy dla zdrowia tylko w przypadku uzależnienia. Więcej: jest nawet zdrowy. Nie palę, ale nie jestem osobą łatwo popadającą w nałóg - jeśli czuję, że muszę coś odstawić, po prostu to robię.

podaj mi choć jeden powód dlaczego Marihuana jest zdrowa, a nawet jeśli jest to czemu nie sprzedają jej w aptekach jak reszty "zdrowych" produktów
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Skrzydlaty

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:26:05 pm »
Ale wiecie, ciutke może coś w tym być... Jak się rozejrze po znajomych w liceum, którzy czytują mangi, czy oglądają anime, to naprawdę zdecydowana większość wygląda jakby się miała zaraz zabić. Chodzą smętni, do nikogo się nie odzywają, a jak wchodzą na gadu, to odrazu z opisem: "Nikt mnie nie kocha", albo "Jestem beznadziejny". Żeby tylko zaraz nie było, że jakiś atak robię, ale naprawdę parę takich osób znam. I dość prawdopodobne jest, że mają one niewiadomo jakie oczekiwania od życia - jakieś niesamowite miłości, czy coś w ten deseń. Domyślam się, że większość osób tutaj jest starsza, ale młodszych jednak może to w pewnym sensie dotyczyć.

Offline misio141

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:37:13 pm »
dziwne jest zaś to że ja czytam mangi i nie umieszczam w opisie na gg "nikt mnie nie kocha", "przepraszam że żyję- to sie więcej nie powtórzy" itp, a rozmawiam normalnie z kumplami i koleżankami, i nie  jestem homoseksualistą jakby ktoś się pytał. Równie dobrze można powiedzieć że zabił się bo przeczytał Hamleta, gdzie wszyscy się pozabijali, a niektórzy nawet sami bez niczyjej pomocy.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Skrzydlaty

Śmierć mangowej fanki
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:48:48 pm »
A czy ja napisałem, że to jakaś reguła i że mówie o Tobie? Poczułeś się zaatakowany, czy jak? Spokojnie...  Zaznaczyłem po prostu, że to dość powszechne. Szczególnie u osób młodszych zainteresowanych tymi klimatami. I zdziwie się jeżeli mi powiesz, że ilość ludzi "smucących" ze środowisk "inszych" i mangowych jest taka sama.

 

anything